0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
Oğlumu parka götürüyorum heraksam 6gibi 5yasında da bi kız var sever oglum onu oynarlar .bi sokak ötemde oturuyorlar çok muhabbetim olmasada bı kaç kez konusmuslugm oldu kızın annesıyle bugünde durumuna üzüldüm . 

Artık ev durumları nasıldır bılemem bugün ev sahıbı ıle kızı parka getırmıs basıma ne geldı fln deyıp anlatmaya başladı benı gozetlıyorlar takıpedıyorlar korkudan teyzeyle kızı getırdım fln dedı sonra parka 17yaslarında bı kız kardesını getırmıs elınde telefon kımde  yokkı telefon kadın hemen panık  oldu gıdelıö teyze hem bu tarafa bakıyo hem telıne acaba bızı mı gözetliyor fln dedı bende sakin ol bak kardesını getırdı ona bakıyor neden senı gözetlesin dedım ınsan korkuyor nereden ne geleceğini dedı baya kızı gözetledi sonra tekbı kadın geldı vay efendim ona da öyle park burası herkes gelıp oturabılr yapma böyle kızını korkutursun dedım o teyzede sıkılmış demekkı bana kızım şuna bırseyler de dınlemıyor dıo teyze öyle deme kafasında neler kuruyor kımbılır dedım o sırada yoktu meğerse panık atak hastasıymış ılerleme varmı bılmıyorum doktorlarda anlamıyor benı çok yalnızım esımle aram degıl komşularım gozetlettryor ev sahıbıme çıkar dıolarmıs ben güya bağırıp ağlıyormuşum tabı ağlarım ne aılem yanımda ne kocam. Ne komşularım fln dedı bende anladım zaten psıkoljk durumu ıyı degıl bence bı okut kendını ve yakın zamanda bi doktora çık dedım yok çıktım anlamıyor dıo gene . Olay su olmus evde fln bağırınca komşular rahatsız olmus herkeste bılıyormus dün camdan bakarken yan komşusuna taksı gelmıs tanıdık o kısıde geldıgı kısıye bu mu dıye sormuş komşusuda kafa sallayınca bu baslamıs benı gozetlettıryrlar demeye . Evet belkı komşuları yoruldu ama gelen kısıyede önceden bahsedip onaylamak gözü önünde hoş degıl . Üzüldüm durumuna sıkayet etmıs polise poliste sen bıraz kafanı dınle demıs . Bi dua edınde kardeşlerim bıraz yükü hafıflesın bolca dua ettım bende

5 Cevaplar

0 oy
(3,384 puan) tarafından
Düşenin dostu olmuo valla rabbim yardımcıları olsun inş
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Panik ataktan çok şizofreni belirtisi bu anlattığım canım. İnşallah şifa bulur düzelir çok üzüldüm durumuna ama sıkı doktor kontrolünde olup ilaç kullanması gerek. Yazık çocuğu da var
(385 puan) tarafından
Kızıda bi tatlı bal ama bence kızıylada sorun var 5yas bezlı bıraktıramıyorum dıyo dedıgım gıbı ev durumları nasıl bılemıyorum .. çok üzüldüm ben napcam dıo tekrar gıt deyıncede panık atak dıo ama herkes benı delı sanıyor dıo bugün anladım hıc öyle degıldı yanı kendını açınca bellı oldu
(564 puan) tarafından
Evet ev durumları nasıl bilemeyiz. 5 yaşındaki çocuk bezi nasıl bırakmaz ya. Allah yardım etsin inşallah
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Şizofreni belirtileri dikkatli olmak lazım canım
0 oy
(48,620 puan) tarafından
doktora gitmesi lazim kuruyo kafasında 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Bipolar bozukluk benim annemde var gozetlendigini takıp edildiğini sanıyordu tedavi görüyor ömür boyu ilaç kullanacak.Allah yardımcı olsun kendisininde çevresindekilerinde.

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 878 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Huzur içimde (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 768 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,385 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 441 göst.
10 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 4,210 göst.