0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Selam kizlar esim hayvancilik ile ugrasiyor gecen gun intden toplu civciv siparis verdi 300 tane geldi 180 tanesini satti sattigi parada bende duruyor bir milyar falan 2. Ye hamileyim bebegimize anakucagi almamiz lagzim diye ben biriktiriyordum esim bana veriyordu kazandigini hepsini bir cinsiyet saniyormus herkesin istedigi gibi o şekilde satmis esimde yarin calismiycak bugunde siparis verdigi adam aramis esim suan iste o anlatti yanlis gelmiş civcivler başkasinin verdigi siparişle karişmiş adam onlar sende kalsin yarin sana 300 tane daha civciv yolliycam para verme demiş eşimde dedi yarin işim çikti bende yarin pilanimiz vardi dedim beraber vakit geciricektik oyle demistik o da dedi boyle boyle bende dedim sattiklarini geri al o zaman istedikleri türü ver bunlari da başka istiyen olursa ona sat dedim paraya şu siralar çok ihtiyacimiz var6 aylik hamileyim hiç bir sey almadik esimde sonra sonra diyor , sacmalama olmaz dedi geri alamazmış beyfendi yarin gelenleride hediye olarak vericekmis bende dedim saçmalama karın olsun bari hepte akrabalarina satmıştı akrabası olduklari icin anlayisla karsilamalari gerekmezmi eşim nereden bilebilirdi yanlışlık oldugunu ama bunu ona anlatamiyorum bebege bir igneyi zor aldı hala millete iylik yapicam derdinde beni hiç dinlemiyor nasil dedigimi yapmasina ikna edebilirim kizlar bu devirde ekmek olmus 4 tl esim bedava civciv dagitiyor resmen ya cocugumuzun riskini gitti onlara verdi fuzuli civciv hobisi oldugu icin 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz şimdi o bol keseden dağıtır civcivleri o akrabalar Bi zibin alıp gelmez:)
tarafından
Evet btnm ya sinirrr aradim dedim geri al baskasina sat bebege bir sey aliriz diye o kadar 2 gundur bakiyorlar diyor bende o kadar sende sigara iciyorsun onun masrafini karsilasin bari sat da dedim anlamiyor yuzume kapatti telefonu ;((((
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Değer verse önceliği çocuğu olur akrabaları civciv aşkı değil konu açık ortada 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 348 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 485 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy