0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Kuzenimin dügünü var kızlar kaldım öyle pahalı eşimde çalışmıyor napıcam bilmiyorum ya uygun bi site varmı bildiginiz 

8 Cevaplar

0 oy
(14,499 puan) tarafından
Açık mısın gardropstan bı kaç abiye koydum 
(154 puan) tarafından
Yok tesettürlüyüm
(154 puan) tarafından
Adın ne
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin calismiyorsa evden idare et ne olacak sanki. Benim eşim çalışıyor olmasına rağmen evdeki klasik elbisemi giydim gittim kuzenimin düğününe.
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Valla ben nasıl denk geldiyse 295 liraya aldım bundan yaklaşık iki ay önce. Hiç o kadar para vermeye değmez. Çevrende ödünç alabileceğin biri varsa al ben hamile olduğum için mecbur abiye aldim ucuzundan ama hamile olmasam almazdım..
(154 puan) tarafından
Ya var ama hepsi kendi alıyor ben de onlardan al ak istemiyorum artık önceki dügünlerden de aldım onlardan söylenirler
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Kuzen çok da yakın değilmiş evden ayarlamaya çalış. Gecen yıl kuzenim evlendi çok kiloluydum giydiğim yakışmıyor zaten diye gidip elbise de alqmdim olanı giydim iyiki de almamışım diyete girdim kilo verdim alsaydım da Birdaha giyemezdim 
0 oy
(49,847 puan) tarafından
kuzen düğünlerinde abiye bi ben giymiyirum heralde evde ne varsa o
(154 puan) tarafından
İşte bizde öyle deil yöresel kıyafetimiz var fistan onu giiyoruz genelde hep başkasından almışımdır ama bu defa abiye istiyorum
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Tesettur lumusun canim 
(154 puan) tarafından
Evet canım
(7,481 puan) tarafından
Zayifmisin bedenin ne benim  bi elbisem var bekarken almistim. malum 3 dogum yapınca icine giremiyorum.:D  sana yollayabilirim istersen
(154 puan) tarafından
46 beden canım
0 oy
tarafından
Bu düğünleri abartmiyor musunuz . Anlamadım herkeste abiye telaşı. Hadi kardeşin olur ozenirsin de kuzen yani. Bir de eşim çalışmıyor diyorsun evde olanı güzel kombinle git önemli olan mutlu günlerinde yanında olman 
(154 puan) tarafından
Çok haklısınız ama bizim burda her dügüne farklı giyinirler senin olmasada başka birinden alır giyersin verirsin öyle kimsede yok aliyim yine geri vereyim benim bi abiyem var 3 dügünde giydim yine aynısını mı giyineyim kuzen dedigim ailece hepimiz beraber yaşıypruz çok samimiyiz beraber büyüdük abartmıyorum da çünkü derler başka birşeyin yok mu die
tarafından
Hee yok siz aliverin madem de. Ayıp ya insanlara böyle baskı yapilmasini anlamıyorum. Kim ne düşünürse düşünsün durumum yoksa almam yani. Çok şükür istediğimi alacak imkanım var ama ona rağmen sonradan giymeyeceğim hiç bir şey almamaya çalışıyorum. Bu da israf bence
(154 puan) tarafından
Hiç sorma bu baskı hep  var
0 oy
(1,258 puan) tarafından
Geçen yıl Almıştım 1.600 e şuan aynı abiyeyi o fiyata bulmak çok zorrr o zaman bile pahalı diyordum smsmsksk bu sene dahaada pahalı sjsjkwkw 

Kendi nikahımda giydim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 386 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tombul kel bebek (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,044 göst.
24 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sugra (1,205 puan) tarafından soruldu

397,415 soru

11,886,409 cevap

36,006 kullanıcı

...