0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Bebeğim 12 aylık hala sabahın 5 buçuk 6 da uyanıyoruz çok yoruluyorum artık görüncemin oğlu 11 e kadar uyurdu biz 5 buçuk da güne başlıyoruz işin kötüsü gece bazen uyanıyor gece 3-4 gibi de yatsa en geç 6 da güne başlıyoruz gün içinde de fazla uykusu yok 1 saat uyuyor uyutmamayi denedim gene aynı saatte uyanıyoruz sabahları alışkanlık etmiş mesela gece 4 e kadar bazen uyumuyor diyorum hahh çok yorulmustur şimdi en azından 9-10 kadar uyuruz 4 de yatıp 6 da kalkıyor ne zaman böyle bir sabah uykusu çekeceğiz acaba 8 e kadar uyusam yeter kızlar uyku düzene ne zaman giriyor birde görümcenim oglu 11 de kalkardı benim bebe niye öyle değil ki 

34 Cevaplar

+1 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben şey okumuştum bir yerde. Mesela çocuk 5 de mi uyanıyor saat 5 e yaklaşırken hafif uyandırıp geri uyumaya bırakmak uzun uyumasını sağlıyormuş . Tam anlatamadım belki ama internetten bir bakın isterseniz. Tabi çocuğu yataktan kaldirmicaksiniz ama ne biliyim bir dürtme veya rahatsız etme işte. Hani kipirdanmasi yeter sonra geri uykuya dalınca bı kaç saat daha uyur yazıyordu okuduğum yazida
(2,194 puan) tarafından
Sanki öyle birşey bende okumuştum canım bir araştırayım sağol uykusuzluk beni çok yıpratmaya başladı çok değil 7 bucuka kadar uyusak yeter
(1,371 puan) tarafından
Benimki 4 buçukta uyandı bugün. Küçük oğlum uyandı ağladı büyüğünü uyandirdi küçük geri uyudu ama büyük oğlum hala uyanık :D bende çok uykusuzum şuan geç yatmıştık birde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende merak ediyorummmmm
(2,194 puan) tarafından
Sanırım geç uyanan yok canım ya
tarafından
Oğlum önceden 9 buçuk 10 gibi uyandırdı küçükken smdi 10 aylık sabah 6-7 arasi bir tutunup kalkıyor tepeme geliyor
(3,730 puan) tarafından
Zeki çocuklar az uyur :)
0 oy
tarafından
2den sonra sütten kesilirse birde 
(2,194 puan) tarafından
Mama içiyor canım zaten de bakalım inşallah 2 yaşına 1 sene var 2 yaşında düzene girecekse razıyım canım 1 sene daha dayanırım
tarafından
2 yaşta kesin düzelir kuzuM az daha sabır
0 oy
(1,618 puan) tarafından

Bence bebeğin biyolojik saatinden o. Arkadaşımın kızı 2 yaşında hala sabah 6.40da kalkıyordu. Ona üzülürdüm benimki daha beter oldu. Bizimki de kaçta yatarsa yatsın erken kalkıyor. Ama bunu yaşlılara anlatamıyorsun. Sanki hiç denememiş gibi hala geç yatır geç kalksın deyip duruyorlar. Benimki de sabah 6.15de kalktı :'(

(2,194 puan) tarafından
Benimkide öyle geçen gece iki de uyandı 4 kadar babası gezdirdi karnını doyurdu 4 de bana verdi ben uyuttum dedim ohh sabah uyuruz bir baktım 6 da bagiyor beşiğinde beni alın diye söyleniyor ağlıyor mecbur kalktım
0 oy
(89 puan) tarafından
İnşallah düzenli bir uykusu olur ama benim oğlum 37 aylik hiç değişmedi 6.5 gibi ayakta hergun 
(2,194 puan) tarafından
İnasallah canım ya bebekle alakali bir durum galiba inşallah uykuuyu şimdi sevmiyoruz ama ilerde inşallah uykuyu severiz
(89 puan) tarafından
İnşallah canım Allah dilediğin gibi yapar İnşallah herseyi
0 oy
(846 puan) tarafından
Ay o zamana kadar daha mı uyuyamayacagim benn   benimki 5.5 aylık ben bıktım her gün 6 buçukta uyanmaktan uyanıyor bir saat sonra tekrar uykuya yatiyor madem hiç kalkma direkt 8de uyanalim ayyy ayy uykusuzluk çok zoor:( 
(2,194 puan) tarafından
Kız seninki gene geri uyumuş biz 5 buçukta kalktık evin altını üstünü getiriyoruz şuan uyusa tekrar yatarım babasinida kaldırdı :D
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Bni anlatmışsın şuan babasıyla ayaktayız vala 
(2,194 puan) tarafından
Aynen canım babasını uyandırdı evin içinde heryere saldırıyor bizimkide  :D
(4,969 puan) tarafından
Malesef cnm bnde çok ozenirim 9 kdr uyuyanlara :)
(2,194 puan) tarafından
Benle babası uykuyu severiz bebek de bize çeker demiştik nerdee canım :)
(4,969 puan) tarafından
Vala cnm bn heoncalstm doğumdan sonra işi bıraktım  bende uyumak istiyorum artık ama nafile benle babası ayaktayz suab
0 oy
tarafından

Hiç bir zaman :D

3 yaşında olucak neredeyse hiç 9 a kadar uyumadı ben erken kalkmaya alışığım kızımda öyle en geç 7 oldumu uyanır 

(2,194 puan) tarafından
Hadi yaa bu uyuyan bebeler nasıl uyuyor görüncemin oğlu gibi genetik mi acaba
0 oy
(632 puan) tarafından
3 yasini geceli 1 ay oldu nerdeyse hala 5 bucuk ta kalkiyoruz inan ben de bilmiyorum bi tanidik 5 yasinda oglu hala 5 te kalkiyormus onu duyunca bi moralim bozulmadi degil
(2,194 puan) tarafından
Kız benim görüncemin oğlu 11 kadar uyurdu bu uykuyu seven bebeler nasıl oluyor o zaman 5 yaşına kadar da zor canım ya ama başa gelen çekilir mecbur
(632 puan) tarafından
Oyle olan var evet ustune bir de gunduz uykusu uyuyorlar herkes biseyden kolaylik zorluk cekiyor iste canim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
6 da uyanmak da ne varsa deli gibi uykum var ama onda uyku yok :(
(2,194 puan) tarafından
Öyle ya bende anlamıyorum bir cozumude yok galiba
0 oy
(7,298 puan) tarafından
Bnm oğlan bir buçuk yaşından. Beri en erken 7 de kalkar normalde 9.9,30 gibi kalkar hala öyle şuan 32 aylık 
(2,194 puan) tarafından
İnşallah zamanla bizimde saatler kayar öyle 8 kadar uyusak razıyım canım
(7,298 puan) tarafından
Olur canım merak etme düzeliyor zamanla
0 oy
(5,953 puan) tarafından

21.30 da uyur akşam en gec arada  22.00 da uyur gece 1 kere mamaya ben uyandırırım  ama sabah 7 de ayakda :O

(2,194 puan) tarafından
7 gene iyi canım 5 buçukta kalktık bugün geri uyursa 9 doğru bende yatarım biraz tekrardan da o da uyuyacagi 1 saat insan sersem oluyor ya
(5,953 puan) tarafından
Sabah tam uyku saati kalkana kadar zorlanıyorum ama kalkinca da kahve içiyorum yoksa sersem oluyorum 9.30 gibi uyur bende uyuyorum bazen bugun uyurum gece uyuyamadim suan gözlerim açılmıyor uykudan gjfufjfj
0 oy
tarafından

7 aylik olcak canim suan aciktgi icin uyandi ama uyur 9 gibi kalkar degismez insallah :D

(2,194 puan) tarafından
Çok şanslısın canım maşallah diyelim ben 8 kadar uyusa razıyım ya 5 buçukta uyanmak nedir
tarafından
Valla hic bilmiyorum o duyguyu canim cnku dogdugundan beri ayni aksam 8 de yatiririm 10 da bi uyanir bi 15 20 dakka ilgileniriz oynariz s9nra uykuya gecer tekrar hep boyleydi gece de 2 kere anca uyanir mamasini icerken uyur  Masallah nazar etmiyim :D
Allah yardimcin olsun kuzum genelde cocuklar hep erken uyanir nedense
0 oy
(66 puan) tarafından
23 aylık şuan öyle düzenimiz 8.30-9da kalkar gündüz tek uyku yapıyor en geç 5de uyanmış oluyor gece de 11 gibi yatıyor 
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım Gündüz tek uykuyu kaç saat yada dk yapıyor birde ne zaman tek uykuya geçti
(66 puan) tarafından
14 aylık falan tek uykuya düştük ama 3 saat uyuyor genelde
(2,194 puan) tarafından
Çok iyimis canım inşallah bizimde zamanla düzelir kısa kısa 2 tane 45 dk bir saat uyuyacagina bir kere 3 saat uyursa ben de dinelenirim
0 oy
(143 puan) tarafından
16 aylık kızım gündüz bir saat uyur akşamda 8 gibi yatar sabah 10 .bazen 11 gibi uyanır uzun süredir böyle devam ediyor hep geç uyandı bizim kizlar 3 aylık da kızım var oda aynı saate uyanır uyur gecede hiç uyanmazlar bu arada ben emziririm 
(2,194 puan) tarafından
Maşallah canım bizimkide akşam genelde 9-9 buçuk gibi uyuyor ama sabah erken uyanıyor gün içinde kaç kez uyutuyorsun herhalde 1 kez uyuyordur, kaç dk yada kaç saat uyuyor
(143 puan) tarafından
Bir saat bazense yarım saat
0 oy
(9,598 puan) tarafından
Kaçta uyutuyorsun 
(2,194 puan) tarafından
9 -9 buçuk gibi uyur canım
(9,598 puan) tarafından
Hım normalmiş ben 6 aydan beri 8-8 uyuturum amaa seninkide geç uyumuyormuş uyusa neysede düzelir ama merak etme 1.5 yaşından sonra
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kışın 8 de uyuyordu canım yaz geldi 9-9 bucuga  kaydı
(9,598 puan) tarafından
Yaz gelince daha erken kalkıyorlar bide kış gelsin düzelir
(2,194 puan) tarafından
Sağol bakalım  inşallah öyle olur :)
0 oy
(855 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşında güneş doğduğu an uyanıyor  

Kucugude 10 buçuk aylik oda  daha beter
(2,194 puan) tarafından
Aynen canım ya yapı meselesi galiba bebeğim gibi kimi uyumuyor kimi  bebekeler de uyuyor  ilerde inşallah uyur diyorum da sanırım uyumayan hiç uyumuyor
0 oy
(378 puan) tarafından
Aksam kacta yatiriyosun canim, bir de odasina karanlik yapan perde takarsan uyur bence biraz daha sabah olmadi sanar
(2,194 puan) tarafından
9-9 buçuk gibi uyuyor canım aslında odayı karanlık yapmak mantıklı bir denemek lazım
(143 puan) tarafından
Aynen bende karanlık yatırıyorum
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canim bu yaşla değil çocukla alakali bi durum bizim bebeler uyumuyoor 27 aylik benimki uyutana kadar çıldırtiyordu bay bay night aldim en azindan uykuya gecis suremiz azaldi
(2,194 puan) tarafından
Uykuya geçişte sorun yok canım da erken kalkıyoruz işte 5 buçukta yada 6 da enerjik şekilde uyanıyor sabah
(7,249 puan) tarafından
Uykusunu aliyor demekki canim yapacak birsey yok benimkinin uykusu sıkıntiydi uyumak istemiyor uykuya direniyor uyumadiginda gozlerinin alti morarir hala uyumicam diye yırtınır o dereceydik
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim çocuklarım hep geç saatlere kadar uyurlardi nedenini bilmiyorum 
(2,194 puan) tarafından
Geç uyumuyor aslında normali 9 -9 buçukta yatar bazen gece uyanır sabah çok erken kalkıyoruz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 468 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 127 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,095 cevap

34,853 kullanıcı

...