0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
Ikinci evlilik hata mıdır? Ikinci kez evlenip mutlu olan var mı ? 

8 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Abim evli sonuç aynı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi akraba var keşke daha önce tanissaydik diyo
(179 puan) tarafından
Çok kafa karıştırıcı bir durum . Kimisi mutluluğu şimdi buldum diyor kimisi ikinci evlilik ikinci hata diyor
0 oy
tarafından
2. Evliliğimi yaptım ilk evliliğimde çok çektim cahil zamanıma geldi sorumsuz bir eş bela bir ailesi Allah acıdı bana kurtuldum şimdi 2. Kez evlendim çok şükür eşim beni sever ilk eşimden olan oğluma öz babası gibi hatta daha iyi davranır evine bakar ihtiyaçlarımızı karşılaşır evet sorunlarımız olmuyor mu oluyor ama aşılmayacak gibi değil mutluyum ben çok şükür ama 2. Evlilik yapacak olan insan ayağını yere iyi basmalı yani doğru karar verdiğine emin olmalı 
(179 puan) tarafından
Çok güzel anlatmışsınız....
0 oy
tarafından
Uzaktan bir akraba vardı ikinciyi boşadı. İlkinden çocuk yoktu ikinciden bir cocukla ayrıldı 
(179 puan) tarafından
Üzücü bir durum olmuş onun için
tarafından
Herşeyin hayırlısı. İlkiyle sevgiliydiler kaç yıl erkek kardeşinden dayak yedide durdu kızdan ayriladi balonlarla evlilik teklifi. Bir yıl anca sürdü ayrıldı. İkinciyle biraz mantık evliliği oldu gibi paylaşımlarda da mutlu aile tablosu vardı bir de bebek sonuç ayrılık oldu
0 oy
tarafından
İkinci evliligim ufak tefek sorunlar oldu ama genel olarak çok şükür hatta buraya kıyaslayinca melek gibi.  :) ikimizin de ikinci evliligimiz ikimizin de çocuğu yok ilk evlilikten yaşlarımız da yakın. İkinci evlilikten denklik çok onemli
(179 puan) tarafından
Sanırım ikinci evlilik yaparken ilkinin şokundan çıkmadan evlenenler. Düşünmeden acele ile evlilik yapanlar mutsuz. Ama ilkini sindirim tecrübe ile hareket edenler mutluluğu yakalıyor. Bana öyle gibi geldi
tarafından
Kesinlikle öyle.  Birde ilk evlilikten sonra kendi ayakları üstünde durup, ikinci evliligi parasizliktan yapmazsa doğru insanı secebiliyor
(179 puan) tarafından
Evet bu da güzel tespit
0 oy
(322 puan) tarafından
İlk evlendiğimde yaşım küçüktü. 4 ay sürdü zaten anlaşamadık. Ailesi de fenaydı kendi gibi. 5 seneden fazla bir süre sonra tekrar evlendim. 4 senedir evliyim 2 çocuğum var. Çok da mutluyum. İnsan doğru insanı bulduğunda tmm oluyor. Her sabah gözümü açtığımda yanimdaki insana aşkla bakıyorum. İlk eşimi de sevdim ama evlilik azap gibiydi. Çok canım yandı Çok üzüldüm. Ama şimdi çok iyiyim ve hepsini unutup kendime yeni bir hayat kurdum. Mutluluk biraz da bizim elimizde. Şimdi de sorunlarımız oluyor ama öyle büyük bir sevgi var ki kenetlenip kalıyoruz. 
(179 puan) tarafından
Ne mutlu size Allah'ım mutluluğunuzu artırarak daim eylesin inşallah
(322 puan) tarafından
Amin Allah isteyen herkese nasip etsin.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben eşimin ikinci evliliğiyim ben keşke bekar biriyle evlenseydim diyorum eski eşi ve kızı çok uğraşıyor bizimle o yüzden içimden geçirdiğim oluyor yalan değil eşim bana değil ama ananesine ilk keşke bununla evlenseydim inatı kini hiç yok demiş ama bana bişey demiyor 
(1,783 puan) tarafından
Valla eşim diyemiyorum artık ben yasattiklarindan dolayı bir hakkından gelemedi karşı taraftaki kadın ve oğlu ile hep savunuyorum herkes çocuk dünyaya getirtecegi  kadını iyi seçmeli oğlum dediği anda sinir krizi geçiriyorum çocuğun ben ismini duymam yeterli 5 senedir
(6,441 puan) tarafından
Hah beni iyi sen anlarsın herkes yargılıyor yaaa 3 senedir var benimde 14 yaşında kızı
(1,783 puan) tarafından
Aynı yaş hemen hemen Allah bize yardim etsin arkadaşim Kimse kimseye yargılamaya hakkı yok herkes kendi çöplüğüne baksın ne yaşadığını kendin biliyorsun
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle hakkımızda hayırlısı olsun ya
(1,783 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(12,629 puan) tarafından
Var niye olmasın canım  

İlk evlilğimden Çoçuğum olmuyor diye ayrıldım 

Benim ayı ile tanıştık hoşlanma fln

Bi kere ağzım yandı ya hem çoçuk veremem korkusu vardi içimde evlilik istemedim Beraber yaşıyorduk çalıştık birıkım yaptık anne babası da ısrar ettiler artık evlenin diye 

Çok şükür 5cı sene hamile olduğumu oğrendık evlenmeyi kabul ettim kizimiz 3aylik ☺♥️

İlk evlilğimde kaynanam gün göstermez her yerde rezil ederdi şimdi annem oturtmaya yer bulamıyor sağ olsun öz annemi aratmaz 
(179 puan) tarafından
Şimdi mutluluğu yakalamış iseniz ne mutlu size :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 845 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (2,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esvet (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
31 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,767 soru

11,368,590 cevap

34,850 kullanıcı

...