0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Merhaba kızlar daha 23 günlüğüz bir haftadır özellikle akşam 7.8;gibi başlıyor 11 12 ye kadar huysuz anca biraz dalıyor tekrar uyanıyor sürekli kucakta ya ayakta ya beşik te çok bağlık bağlıga ağlamıyor ağlatmiyorum yani sürekli ilgileniyorum sizce derdi ne gaz olsa ne yaparsam yapayım susmazdi diye düşünüyorum bio gaia ve aguline kullanıyoruz gazı varsa diye ama değişiklik yok bebeğim o saatlerde huysuz tek başına bakıyorum o yüzden zorlanıyorum birde iki daha çocuğum var akşam oldu mu onlarla hiç ilgilenmiyorum yemek yedirmekte bile zorlanıyorum uyku saatleri geçiyor sizce bebeğim neden huysuz dur gazı mi var aceba gaz olsa bu yaptıklarım la sakinlesirmiydi doymuyormu diye mama da verdim ama aynı 

Birde kanguruda çok sakinlesiyor orda uyyor

3 Cevaplar

0 oy
(873 puan) tarafından
Çok yenisiniz daha. Ben biogaiayı sabahtan veriyorum aç karnına. Kolik bebek diyecekler ama kolikler belli saatte başlayıp hiç susmaz.

Sizinki gibi olanlara cadı saati deniyor. Benım oğlum da öyleydi saate bakardık resmen akşam başlardı huysuzlığu. Bir süre sonra geçiyor yapacak bir şey yok dünyaya uyum sağlamaya çalışıyor öyle düşün 
(350 puan) tarafından
Bende kolik olduğunu düşünmüyorum canım çünkü yeğenim vardı kolik bir bebekti haftanın üç günü aynı saatte çalar saat gibi başlardı ne emerdi ne biseylerle avunurdu catlayacak gibi ağlardı sonunu hastahanede bulurlardi kendilerini ben bunu fazla aglatmyorum ama yatıp uyumuyorda yani huysuz o saatlerde ne derdi var anlamadım
(873 puan) tarafından
Cadı saati işte :D
(873 puan) tarafından
Bizim cadı saatimiz 7-9 arası idi. Bi nedene gerek yok illa :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm bebişin emzik emmiyorsa emzik ver anne için çok iyi oluyor. Daha az ağlıyor. Eğer günde 4 5 bez kaka yapıyorsa doyuyor demektir. Bence gaz dan böyle yapıyor. Biogia bağırsak düzenleyici gaz ilacı değil. Biogia bitene kadar gergin ver. Onun yanında gaz ilacı vermelisin metsil dene mesela. 1 hafta metsil dene ise yaramiyorsa zinko ver. Emdukten sonra gazını çıkar uyut
0 oy
tarafından
Ya kıyamam gazı vardır bebeklerin gazı bitmiyor ki. Neler yaptık 6 aya kadar geçmedi. Çok şükür kendi cikarmaua başladı da rahatladı yavrum. Oğlum kolikti ama gece başlayıp sabaha kadar hatta öğleye kadar ağlardı , kipkirmizi olur ne yaparsak yapalım susmazdi. Sizinki daha farklı geldi. Seni yanında istiyor da olabilir annesi. Zaten küçükmüş eğer ağrın fln yoksa kanguru da dursun sen de öyle idare et bir süre. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 425 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.