0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim 1 yaşında ben yokken huzurlu ama ben varken mizmiz sürekli kucağına al anne gezdir beni anne modunda ama gün boyu yanında olmayim huzurla oyun oynuyor ben varken bana çok nazlaniyor neden böyle lütfen okuyup geçmeyin:(

4 Cevaplar

0 oy
(8,911 puan) tarafından
Sendeki huzurluzlugu stresi hissediyor çünkü bebek çocuk deyip gecme onların hissiyatlari çok kuvvetli
tarafından
Ben huzurluyum ama çok şükür seviyorum öpüyorum ama beni gördüğü anda mizmizlanmaya başlıyor sürekli dibimde tuvalete bile beraber gidiyoz ama ben yokken de beni aramiyormus gün boyu oyun oynayip ağlamadan duruyormus
(8,911 puan) tarafından
Eski postlarini hatırlıyorum esle olan durumların malum çocuk onu hissediyor sendeki stres huzursuzluk yüzünden çocuk kendini güvende hissetmiyor elbette seversin evladın o senin hangi anne evladını sevmez ki sen yokken ağlamadan uslu uslu durup seni görünce mizmizlaniyorsa henüz güvenli bağlanma olusmamis demektir buda muhtemelen ya evdeki havayı yada sendeki mutsuzluğu hissediyor cocukcagiz
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bi yazı da.okumusum. çocuklar diğer  aile bireylerinin yanında uslu anneleri görünce huysuzlanmasinjn sebebi bize duydukları güvenmiş bizim yanımızda.kendilerini özgür hissediyorlarmiş. Burda.annemmyok dikkatli olmalıyım ama annemin yanında.ozgur olabilirim diye düşünüyorlarmis. 
(2,749 puan) tarafından
Vay beee demek sebebi buymuş benim kızların öyle anneme ablama bırakınca melek gbiler diyolar ama ben kapıdan girince başlarlar ağlamaya yaramwzliga şoka giriyor bizimkiler sebebini bulamiyorduk çözümü de :)
(4,651 puan) tarafından
Gerçekten böyleymiş ama. Hatta bazı büyüklerin bu çocuğu simartiyosun falan demesi bu yuzdenmis
(184 puan) tarafından
Bende böyle okumuştum benım oglumda öyle :)
(4,651 puan) tarafından
Aynı vallahi çaktırmadan kaçıyom anneme gittiğimde 2 saat sonra geliyor şımardı mi diyor uoo çok sakindi diyo annem. Beni görünce yine Bi delirmeceler :))
(184 puan) tarafından
Gercektende öyle ben hastanede kaldım ıkı gün annemler yanındaydı annem diyor hıc sıkıntı cıkarmadı uyuması bile güsel oldu benım yanımdada daha uyutana kadar anam aglıyor  vallahi cocuk milleti hepsş fena :))
0 oy
tarafından
Pedagoglar bunu şöyle açıklıyor. Çocuk annesi yokken ortamda yaşadığı stresi huzursuzluğu içine gömer ve kendini sıkar. Annesini gördüğünde ise bu stresi içinden bırakır. Annesini gördüğü için rahatlar. Aslında sizin yanında huysuzlanması kendini rahat hissettiği için. Çocukların huysuzlanması çok normal gayet sağlıklı bir durum. Siz de her anınızı mutlu geçirmiyorsunız neticede
tarafından
Bir arkadaşımın kızı kreşte çok güzel oynayıp annesi onu aldığında arabada çıldırmaya başlıyordu. Onun için danışmıştı pedagoga.
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Huzursuzluk falan değil canm benm iki kızımda öyle anneme ablama bırakınca melek gbi diyolar ama beni görünce başlıyorlar evde bile ben diğer odada oynuyolar beni görünce etegime yapisiyolar ne sebebini ne çözümü buldum ;(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 118 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde Rabiafule2 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.