0 oy
2,200 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

image

öncelikle Bi maşallah alalım güzel anneler. Bu aralar Bi kitap sevdamız çıktı sürekli göstermeye çalışıyorum. Bu minik kitaplar çok hoşuma gitti. İnşallah zamanı gelince kızımda diğer çocuklar gibi okuma yazma öğrenir konuşabilir. Bunu biraz öne alabilmek için kitaplarla erken tanışsın istedim kızlar. Yapabildiğimiz kadar uğraşıcaz yapamadığımız da Allaha emanet artık. 5 gün sonra 6 aylık olucaz hızlı akıp giden zaman içinde hastalığımızda artıyor malesef. Şimdi beyin cerrahı, nöroloji ve kbb ye gidicez kızlar eğer ki bi aksilik çıkmazsa şu 5 gün rahatım kızımla bol bol vakit geçiriyorum :) ❤️  sizleri özledik Bi resim de Atalım dedik hem merak ediyorsunuz. Bide Google de nerde çıkıyor şu resimler ya ben o kadar mizginin resmini atıyorum Bi tane görmedim :/ 

55 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende kaç gündür merak ediyordum yeni post açmanızı. Mizgine maşallah. Su gibi, güneşin doğuşu gibi güzeller güzeli kızın var annesi. İnşallah kaderide sağlığıda böyle güzel olur. Doktorlardanda güzel şeyler duyarsın inşallah galişimiyle ilgili. Sen harika bir annesin Allahtan duam sizi ailenizi ve güzel mizgini iyi insanlarla karşılaşırsın ❤
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından

Masallah nassi buyumus kocaman olmus mizginimm<3

(751 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım ❤️❤️
0 oy
(119,006 puan) tarafından
Sana 1 degil 1000  kere masaallah ❤❣❤❣
(751 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım ❤️❤️
0 oy
tarafından

maşallah ya o takımıni yesinler süslü kokoş resmen ya tam isirmalik <3<3

(751 puan) tarafından
Biraz süslüyüz canım ❤️❤️
tarafından
belli belli fiyonk dan :)))
0 oy
tarafından

İdolüm geldi idölüüm talibim sana bal böceğim <3<3 rabbim seni bağışlasın ömrü güzelim kaderi guzeliiim

(751 puan) tarafından
İnşallah canım kaderi güzel olsun da Allahtan başka  ne istenir ki ❤️
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Ben onun kitap tutan ellerini severim yaa kirkbirkere maşAllahhh<3<3

(751 puan) tarafından
Zaten almaya çalışıyor bazen çok hoşuma gidiyor benimde ❤️❤️
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Masallah canım mizginime 
(751 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
tarafından
Maşallah maşallah 41 kere maşallah nazar değmesin sen büyüsünde bize masal mı okuyorsun mizgin yavrum benim ya tatlıya bak yaa ❤❤
(751 puan) tarafından
İnşallah okur canım o anlama seviyesine gelir ❤️
tarafından
Gelir allahın izniyle inşallah ❤❤
0 oy
tarafından
Masallahh cigerr parcasinaa ❣Rabbim nazardann saklasinn insallah
(751 puan) tarafından
Aminn canım inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Yaa ben onun kitap okuşuna ölürüümmm maşallah mizginimize☺️❤️❤️❤️
(751 puan) tarafından
Allah etmesin canım benim çok teşekkür ediyorum ❤️
0 oy
(162 puan) tarafından
Ay Allahim kafasindakine bak kitap larida ne gyzel seyler masallah melegine
(751 puan) tarafından
0 oy
(12,796 puan) tarafından

Maşaallah <3 nasıl büyümüş öyle Maşaallah:)

(751 puan) tarafından
0 oy
(653 puan) tarafından

Maşaallah..daha  nice kitaplara :)

(751 puan) tarafından
İnşallah canım yeter ki o anlama seviyesine gelsin ❤️
0 oy
tarafından
Ne hastalığı var canım tez zamanda iylsr insalh  
(751 puan) tarafından
Ben 8 aylık hamileyken bana hem zihinsel hemde bedensel engelli aldıralım dedi doktorlar kabul etmedik doğunca yoğun bakımda kaldı 1 aydan fazla canım şimdide emarı falan çekildi kontrol altında beyninde sıvı artarsa ameliyat olacak ve şant takılacak uğraşıyoruz sürekli. Sendromlu bebek. Dandy walker sendromu olarak geçiyor
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Kurban olurumm teyzemmm canim benim yerim kiz seniii masallah sanaaa isirdim resmen resmini

(751 puan) tarafından
Yaa ölürüm sana ya canım benim ❤️❤️
(2,840 puan) tarafından
❤❤❤❤Guzel anne ❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Masallah sana minni minnal ellerine<3<3

(751 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım ❤️❤️
0 oy
(628 puan) tarafından

Maşallah kitaplarıda kendisi gibi çok tatlı. Okumak kadar güzel birşey yok. Bu arada paylaşım yapılan post adıyla Google üzerinden yazılınca çıkıyor. Ben örnek olsun diye baktım eski postlara böyle çıktı.

image

(751 puan) tarafından
Silsen mi ki resimleri acaba :/
(628 puan) tarafından
Özellikle post başlıklarıyla Google üzerinden yazılınca çıkıyor. Hepimizin postları çıkıyor. Ben bazen merak ettiğim şeyleri yazıyorum burası hemen çıkıyor. Sen bilirsin canım ama direk Mizgin yazınca çıkmıyor önemli olan bu.
0 oy
tarafından
Yerim onu ben maaşallah kızıma 41 kere ❤❤❤ Allahım coo çok şifa versin dualarımız prensesle
(751 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Oyyy maşallah teyzesinin bitanesine yesin onu teyzesi kurban olsun meleğim benim Rabbim acısını yaşatmasın şifa versin inşallah canım bağışlasın hepimiiznküni inşallah canım benim Rabbim güzel temiz sonuçlar göstersin leylacımmm 
(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum. hiç bir annenin gözü önünde evladı acı çekmesin inşallah Allahtan başka ne istenir ki ❤️
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım inşallah aminnnnn canım benim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Masallah yerim o minik kibar elleri. Allah her daim iyilik versin iyilerle karsilastirsin insallah. Cumlemizin yavrusunu ve korusun ❤
(751 puan) tarafından
Ayy sorma canım çok kibarız :) amin canım rabbim hiç bir evladımızın acısını göstermesin inşallah
(1,567 puan) tarafından
Yerim o kibar elleri parmaklari masallah cok bal olmus annesi ❤❤❤ :) amin insallah canim benim.

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 2,522 göst.
0 oy
48 cevap 1,791 göst.
3 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 2,684 göst.
9 Ekim 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,544 göst.

377,345 soru