0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar boşanma aşamasında olduğum eşim sürekli fake heaaplar açıp bana istek atıyon kız hesapları ben kendisi olduğunu biliyorum o yüzden kabul etmiyorum ama ısrarla atıyor bende kabul ettim bir aydır birşey yazmasını bekledim ama yazmıyor sadece kızımın ara ara benim fotoları beğeniyor hikayeleri falan sizce ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim anlaşmalı boşanmak istedim kabul etmedi çekişmeli devam ediyor 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Madem o olduğundan eminsin niye kabul ettin ki 
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Senin aleyhine bir şey bulmaya çalışıyor olabilir. Bence direkt engelle gelen hiç bir fake hesabı da kabul etme derim. 
0 oy
tarafından
Takipçiden çıkar biseyin peşinde belliki arkandan kuyunu kazıyor da olabilir 
tarafından
Ne gibi birşey eline geçecek ki
0 oy
(1,737 puan) tarafından
İyi niyetli degil amneliginden vs. Vurmak icin yedigin ictigin gezfigin mekan fotolarini yakalamak için takipte bence
tarafından
Nasıl  yani
(1,737 puan) tarafından
Yanisi nafaka odememek icin hayatinda biri oldugunu idda edebilir. Yada anneliginin sorgulanmasi cocugu alabilmek icin ordan bi acik vermeni bekliyor olabilir. Bu sebeplerden ötürü takiptedir.
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Çocuğunun fotolarını paylaşıyosan eğer çocuğumu sosyal medyada paylaşıyo istismar ediyo diyebilir
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Engelle bence senden haberdar oluyor bu şekilde 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Sil gitsin açık arıyordur kesin 
0 oy
(413 puan) tarafından
Bencede engelle seni takip ediyor iste nerde ne yapıyor falan birseyini yakalamaya çalışıyor kesinlikle
0 oy
tarafından
Senin ne yaptığını merak ediyor kimi takip etmişsin kimler senin resmini beğeniyor filan diye merak ediyor benfe

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 373 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,350 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.