0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bosanma aşamasında olduğum icin destek alamıyorum eşim hastaneye gittiğimi öğrenirse bunu kullanır iki küçük meleğim var ikiside cok küçük. Bazen tahammül edemeyecek noktaya getiriyorlar onlara kizmak bağırmak asla istemiyorum ama içimde birseh oluyor ve ben aniden öfke krizine giriyorum cocuklarin tum sorumluluğu bende. Ağlamalarına tahammul edemiyorum. Neyi yapma dersem özellikle onu yapiyorlar.. uyku zaten hak getire.. küçüğüm özellikle akşam  uykusuna gecerken evi ayağa kaldiriyor ben artik dayanamiyorum..büyük kizim durmadan tepemde.. bu süreçte sakinlestirici yatıştırıcı öfkeyi asabiyet kötü düşünceleri azaltan ilaç bitkisel-tedavi neyse işte oneriniz nedir.. simdi hastaneye gidin demeyin kesinlikle gidemem lütfen sadece bilgi amaçlı soruyorum fikir akil verme tartışma postu değil. Sadece bu süreci hafifletecek takviye bilgisi olan arkadaslar.. 

8 Cevaplar

0 oy
(17,817 puan) tarafından
Haklısın gidemezsin o zaman hastaneye ve çocuklar gerçekten zor öncelikle bol sabır diliyorum canım bol bol la havlaie çek inşirah oku ayetel kürsi oku ve papatya çayı türk kahvesi sakinleştirir bol bol tüket bende aynıym bende 3 tane bu şekilde sakin kalmaya çalışıyorum kalıyorumda şükür 
tarafından
Benim geçmişten kalan seylerde var Evlendim esim iyi olur hayatimi kurarım dedim esim hepsinden beter çıktı. Cocuklar birsey deyince gözüme bakıyorlar ben onlari canimdan gozumden sakınıyorum. Ruhsal olarak çökmüş durumdayim ama ne olursa olsun evlatlarım en guzel en sağlıklı sekilde büyütmenin yollarını arıyorum
(17,817 puan) tarafından
Allah ferahlık versn kuşum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlaç alma sakın mahkemede sana Koz olarak kullanabilir harsey kendi elinde bol bol dua et kendini sakinleştirmeye çalıştı kotuyu düşünme her zorluğun ardından mutlaka bir kolaylık vardır sadeca sabır et calis mümkünse bisyler için çabala kafaya tama harseyi 
0 oy
(356 puan) tarafından
Her ilaç her bünyeye uygun değil bana uygun olan seni sarsar kafanı kaldırmazsın veya ters etki eder boşanma aşamasında olman ilaç kullanmaya engel değil gerekirse gittiğin doktordan rapor alabiliyorsun 
tarafından
Canim ne raporu. Benim esimin avukatı cok sinsi boyle birsey yakalarsa direk velayete koyar
(356 puan) tarafından
Doktordan teşhisinin yazılı olduğu hangi ilacı kullandığının çocuk bakımında sorun olmayacağına dair rapor alıyorsun evde reçetesiz ilaç bulurlarsa asıl o zaman sıkıntı yaşarsın
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ailenden biriyle git doktor ona reçete yapsın canım özele gidersen daha rahat halledersin çok zor bir süreç Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım boşanma aşamasında değilim ama doktora gidemiyorum olduğum yerde kimsem yok. Para ile alıyorum. Ciplarex kullanıyorum ben. 

Oğlum 3 yaşına girecek kızım 2. Oğlumun uyku düzeni yok mesela bugün gece ne zaman yatıyor kalkıyor bilmiyorum artık 12 3 5 gibi saatlerde yatar kalkar biseyler oluyor her gecemiz ayrı macera kızım uyuyor gidip onu dürtüyor o da ağlayarak kalkıyor. Neyse kızı alıp yanıma yatıyorum o da yanımızda aynı odadayız 2 yatak 1 3lü koltuk var odada sabaha kadar kim nerede yatıyor belli değil neyse bu sabah 9 a geliyordu yatırdım 10 da kalktı saat öğlen 1 e geliyor sürekli kıza vurmaya çalışıyor dişlemeye kafa atmaya. Tutamıyorum bende bağırıyorum artık yine durmuyor kitap veriyor oku diye okuyorum yine kendini yerden yere atıyor neyse uykusu geldiğini artık o şekil anlatıyor konuşamıyor. 10 da kalktı 1 de yine yattı akşam 6 oldu yine yiyor bizi 1 saat oyalayıp 7 de yatırdım yarim saat önce kalktı yine yatırdım öyle yani kızım da sürekli ağlamalı zirlamalı çok da sırnasik ilgi isteyen bi çocuk. Kimsem de yok öyle yani bende delirmeyeyim diye ilaca sığınmış durumdayım bazen ilaç içtiğim halde sakinleşemeyince ikinci içiyorum iyi geliyor 
0 oy
(111 puan) tarafından
Maddi olarak ne durumdasın bilmiyorum ama canım, eğer durumun varsa özel klinikler varya oraya gidebilirsin . Benim kardeşimin psikolojik sorunları vardı ve ilerde karşısına çıkmasını istemiyorduk. Okul falan işleri için . Neyse uzatmayayım özel kliniğe gitti ilaçta kullandı ama hiçbir şekilde hiçbir yerde kaydı yok . 
tarafından
Canim peki faydası oldu mu?
(111 puan) tarafından
Çok şükür öncesinden çok daha iyi . Benim kardeşim askeri bir okul kazanmıştı ve psikolojik olarak kaldıramadı istifa edip geldi. Ama nasıl geldi boş boş duvarları izliyor sürekli ağlıyor . Evde tabak sesi gelse kıyameti kopariyordi . En son kendini asmaya kalktı annem ayaklarına kapandı psikolojik yardım al diye . Oylelikle aldı . İlaçlar düzeltti baya şimdi ilk halinden çok çok iyi . Birde TMS tedavisi gördü. Ama dediğim gibi kayıt falan yok biryerde
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım bende bosandim çocuğum yoktu ilaç kullandım Bi süre ama inan hiç faydasını görmedim. Hersey sende bitiyo Buda Bi süreç geçecek. Papatya çayı falan iç. Bol bol ayetel kursi oku. Çok bunaldiginda pencereyi aç balkona çık derin derin nefes al sabrını getir. İnşallah çok kolay atlatırsın.
0 oy
(262 puan) tarafından
Sizin avukatınız var mı peki ona danissaniz böyle Bi durumu. Sonuçta psikiyatri dahi olsa her hastalığa ayrı bir teşhis konuyor. Genel sorunlar olabilir daha ağır sorunlar olabilir. Şimdi kalkıpta öfkeyle kendine ve çevresine ciddi zararlar veren kendini kaybeden insan ayrı depresyon ayrı bisey. Zannetmiyorum ki boşanma sırasında sırf basit depresyon durumlarında hakim ya da savcının aman buna çocuğu vermeyelim bakamaz diyeceklerini. Dediğim gibi daha ağır vakalara sahip Bi durum olursa ayrı. Bence etkileyeceğini zannetmiyorum ama yine de avukatın varsa ya da başka Bi avukattan bu konu da bilgi alsana canım. Bu şekilde kendine de yazık böyle durdukça kendini daha kötü hissedersin.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde 6565 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 660 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 471 göst.