0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızlar evim i her hafta dip köşe yapıyom süprgede açarım iki günde bir bazen hergn 

Tvlet bnyo gnlk. Yıkıyom bulşk hiç gecmem sürekli yıkrm. Makinayı doldurmassa elmde yıkar kokutmam makinamı evde kokular falanda var ama gel görki evde bi tuaf koku var bu arada eşyalarımıda sıfır aldım yeni daha 8 yıllık evliyim ama sürekli dilerim halılar perdeler sürekli yıkatırım ama evdeki kokuyu çıkaramadım evin duvarlarını flanda sildm sirkeli karbonatlı suyla ama fayda etmedi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Offf koku demeyin bana yaa benimde wcdeki koku hiç gitmiyor bıktım valla her girdiğimde domestos döküp yıkıyorum ama biraz sonra yine aynı koku 
(1,918 puan) tarafından
Leş gibi kokuyor valla bende yasadim onu allahtan yabanci degildi gelenler camasir suyu döküyorum surekli lavobaya
tarafından
Ewe siniyormu o koku
tarafından
Evde yok benim wcye girince var
tarafından
Benmki eve geliyor WC tam salonun karşısı salonda oturuyoz pencereyi açar açmaz löp olduğu gibi doluyor koku eve
(1,918 puan) tarafından
Aynen wcye girince oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,190 puan) tarafından
O koku giderlerden geliyor ya
tarafından
Of çıldırcam varya bu kadar temizliği başka WWE yapsaydım asla asla koku olmazdıı
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bazı evlerin kendine has bi kokusu var gecmiyor napsanda ama cam sisede cubuklar satiliyor onlar guzel kokutuyor evi yada pilli calisan spreyiller var koy oda kendi kendine fısliyor
(1,918 puan) tarafından
Giderlerden gelebilir banyodan mutfaktan takip ettinmi
tarafından
Mutfakta oluyor ama VC çok yoğun
(1,918 puan) tarafından
Giderlerden o zaman bi baktir tesisatciya borulari degistirler belki
tarafından
Kız bütün borular duvarların içinde eğer lavabo arasındaki ileri dersen taşınınca degştirmiştim
(1,918 puan) tarafından
Valla ne biliyim bu aralar yok bende bi ara oluyor bazen olmuyor takılıyor kafasina göre
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Canım ben camasirlari odaya sererim mis gibi kokar bide yumuşatıcıyi fıs fıs şişeye koydum arada bi halilara sıkarım :D

tarafından
Zormu 3 çocuk
Bnmki emmiyor
(3,950 puan) tarafından
Ufaklık fena benim sürekli ilgi istiyor 4 bucuk aylık.  Senin ki kac aylik
tarafından
13 aylık ama o aylar çok zordugazlıydı benmk
(3,950 puan) tarafından
Benimkide cok zor rabbim hayırlı uzun versin yavrularına:)
tarafından
Amin inşaallah canm
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Giderden geliyor bnde yeni evlendigimde Allah'ım deli olacaktım ev esyalar sıfır tuhaf bı koku var en sonunda giderlerin üstünü kapattım.gecti
(4,431 puan) tarafından
Benim öyleymiş canım banyoda falan yıkanırken su aksın gitsin diye giderler var ya benim lavaboyla tuvalette de var onlardan hepsini kapattım peceteyle kullanırken açıyorum birde içine su biriken yere sık sık çamaşır suyu veya yumuşatıcı döküyorum kalmadı bisi
tarafından
Bende oralara kapak alıyım o zaman
(4,431 puan) tarafından
Öyle yap bı dene kapaktanda geçiyor delikli ya o yüzden ben peceteyle kapattım
tarafından
Delikli değil kız dümdüz deliksz giderim üstne koyyolar Bş aralar a 101 geliyodu
(4,431 puan) tarafından
He varmış sahi öyle şeylerde bn hiç denk gelmedim çözümde bulunca ustune de düşmedim:D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 358 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 262 göst.
0 oy
4 cevap 271 göst.
11 saat önce Diğer kategorisinde T&RT&L&M (191 puan) tarafından soruldu