0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar benim içim çok sıkılıyor ara ara bu uzun zmandir oluyo bi kafama taktığım bisi de yok .sanki bazen tam anlamıyla birilerden zevk alamiyom tam bisi yaparken aklima olumsuzluklar geliyo tamamen mutlu olamıyorum.donem dönem böyle oluyor biraz geçiyor tekrar oluyor.mesela tozlari alayım bugün diyorum aşırı bi üşengeçlik var yapasım gelmiyo inanın temizliği bile zorla yapiyom evin.gecenlerde annemlerde 2 gün kaldım çok iyi geldi aklıma hiç olumsuz düşünceler gelmedi.sizve napmaliyim. Bi piskiystriyle konuşsam mi diyom ama ilahlık bişeyim de olduğunu sanmiyom kullanmakta istemiyom.eşim  sürekli calisyor acaba monotonluktan evde yapcak bisi bulamayınca mi dusunuyorum ki .sizce 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol insrah oku iç sıkıntısı da kalmaz normalde derdinde bacim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben bazen öyle oluyorum.

Çok kötü oluyorum , ne yapsam bir türlu bu durumdan kurtulmanın.

tarafından
Bende de baya bir süre devam ediyor, çok kötü oluyorum, herşeyden ve herksten o an uzak kalmak istiyorum,

Sanki biri beynimin içinde bana hep olumsuz şeyler diyor gibi, atlatana kadar vallahi kafayı yiyorum yaa.
(723 puan) tarafından
Niye böyle oluyor acaba ya önceden ben çok enerjiktim ya sonradan oldu bu .cidden piskiystriyle bi konuşmak istiyom illa ilaç yazmaz heralde ama ilaç ta ufak dozaj bile olsa kullanmak istemiyorum.galiba kaygı bozukluğu var bizde.bazrn inan delirecek galiba diye korkuyodum  yani olumsuz dsnune düşüne.farkli amaçlar belirleyip başka şeylerle bari uğraşalım ya.
tarafından
Bende öyleyim , ama sanırım ufakta olsa psikolojikmen böyle oluyoruz, ilaçların hiç bir etkisi olacağını sanmıyorum, bir kaç saatlik sakinleştirici yada uyutuyor bunlara gerek yok.
(723 puan) tarafından
Doğru diyosun canım ilaçları biraktiktan sonra tekrarlayada bilir. Unutmasa bile geçirici kaygı hisariçi ilaçlar oluyo ama kesin çözüm olmaz sanırım
tarafından
Bence faydayı ilaçta arama, hani böyle insan dışarı çıksa zaman geçirse yada değişik aktiviteleri olsa belkide öyle kurtulur
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Sen benmisin acabaaaaaa

Sanki posti ben açmişim sandim yaa

Bende burda bekliyim her şey ayni her şey
(723 puan) tarafından
Cidden aynı bende öyleyim mesela kafamı dağıttım mi o negatif dusunceler zmaanla azalıp gecip gidiveriyo.ugras yok ya ondan oluyo hep işte.halkcehitime kurslara bari gideyim diye basvurdurm onlar da bi açılmadı gitti.sabahlari yuruyuse cikiyom bende.bugin çıktım mesela bu seferde yine mi kötü hissetcem acaba diye içime girenler griyo değişik oldum artık
(2,630 puan) tarafından
Panik atak ve anksiyete bozuklugu bizimki psikiyatriye gitmemiz lazim bide beyhan budagin panik atak ve anksiyete videolarini izle youtubeda gercekten bizi anlatiyo ve cozumler soyluyo inşAllah işimize yarar
(723 puan) tarafından
Tedavisi yok mu acaba tamamen geçmez mi ya :((
(723 puan) tarafından
O adamın videolarini izledim izliyom arada.gitsem hap verir şimdi doktor kullanıp biriktiriyor ya bırakınca iyi olur mu ki acaba daha kötü tekrarlar mi ki ya
(2,630 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm ama tedavi şart boyle omur gecmez
0 oy
tarafından
Evden çikmadiğimız için bunalima giriyoruz tüm ev hanimları böyle
(723 puan) tarafından
Walla bilmiyom ki bacım ya nolcak böle.kitap oluyom başka şeyler yapmaya clsyom yapiyom bitiyo sonra aynı yine
tarafından
Gezecek yer varsa gez cnm parka bile gidip gelsen havan değişir
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Anksiyete belirtileri sanırım 
(723 puan) tarafından
Galiba öle diye dsnyorum ama bilmiyom napcam ya.gecip geçip oluyo ilaç tedavi eder mi ki ya
0 oy
(295 puan) tarafından
Aynısı bende var . Yemin ederim 5 dakikalık işi yapmaya bile takatim yok hep yorgunum halsizim ruhum daralıyor karamsarım hiçbişeyden zevk almıyorum. Dr  depresyon dedi bana 
(723 puan) tarafından
Zamanla geciyo benim ama bende mi depresyondayim ki o zmn acaba :))) kafam karıştı bak simdi
0 oy
(155 puan) tarafından
Bende aynı öyleyim yanlizliktan mi bilmiyorum iş yapamıyorum ya hep düşünceler içindeyim
(723 puan) tarafından
Nasi olcak böle ya kendimizie gelmemiz lazım:((
0 oy
(866 puan) tarafından
Evde teksen ondan olabilr bndede oluyordu bazen el isi öğrenmeye çalıştım ördüm hamileydim o zamanlar sonra cocuk olunca onla uğraşmaktan geçti yine olursa ara ara dışarı bi hava almaya çıkıyrm geciyo
(723 puan) tarafından
Ugrasiyom bisielrle ev isiyle gecmiyo bi zaman sonra geciyo sürekli kişileri takiyom gibi kafaya içimde sıkıntıyla uyaniyom
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bakara suresi evinizde okutun çok iyi geliyor eve ferahlık içinize ferahlık verir.
(723 puan) tarafından
Deneyeyim canım çok saol inşallah sifa olur dua eder misin  :)
(1,465 puan) tarafından
Dualarım seninle:) faydası oluyor evini birde sirkeli suyla sildin mi ferahlarsin :)
(723 puan) tarafından
Laminantlari silsem yeterli olur mu sirkeli suyla
(1,465 puan) tarafından
Olur bence birde kapı eşikleri dış kapı eşiği
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Şuan için sorun olmaya bilir ama öncesinde yaşadığınız olumsuzluklar boş olduğunuz anda zihninice hücum ediyor ve sizlerde bu durumlarda iç sıkıntısı yaşıyorsunuz farklı ortamlar size huzur veriyorkn bulunduğunuz ortamlar sizi sıkıntıya sokuyor aslında bulunduğunuz evde veya ortamda yaşadığınız olumsuz bir durum an yaşadınız mı sizi çok kıran üzen bişey oldu mu
(723 puan) tarafından
Yok evde yaşadığını olumsuzluk yok evlenmeden öncede böle oluyodu bu daha da atlatmis halim ama biseyi çok kafaya taktıktan sorna oldu bi hastaligim varxsandim oda çok skur yokmus ondan sonra 3 yıldır falan bu iç sıkıntısı başladı geçip geçip oluyo canım. Nasıl tedavi etcem napcam bilmiyom
(5,314 puan) tarafından
Uzaman bit psikologdan destek alabilirsin  cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 268 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy