0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
Ben gündüz beş kapaklı gardırobumun 1 kapağını boşalttım silip düzen değişikliği yapcam diye bebe uyandı sonra dışarı çıktık yurt dışından daym geldi bebisle oraya gittik markete gittim sofra cayy meyve tekrar sofra tekrar çay geberdim sonra geldik eşimin ayaklarinq az bakım yaptık oğlumu uyuttum bacaklarımın ağrısından duramıyorum geçse kalkıp dolap yerleştirecem bu gidişle Sabqha kalcak uzun oldu ksura bakmayın ☺️☺️

15 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Aşk la aşk saati pasami uyuttuk ben ninni söyledim eşim salladı ayakların da sağ olsun 
(171 puan) tarafından
Bende eşimin ayaklarina bakım yaptım ayak maskesi oo bu yıkadım kremledim masaj yaptım herif oturduğu yerde uyuduu :))
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Kızımın uyumasını bekliyom hemen uyyacam yani. Kız bacım yat uyu Allah aşkına yoeulmadin mi daha iş pesindesin bu saatte
(171 puan) tarafından
Ancak öyle olcak orda misafirler bahçede oturdular mutfaktan bahçeye taşı babam taşı bebeğimde duran bişey değil oda yordu 5 aylk
(171 puan) tarafından
Çok yorgunum acıdan duramıyorum ama napim yarın 4 de kadar fln evdeyim geri oraya gitcez gece geri gel yat aynı rutinler 10 kalcaklar bende cumartesine yemeğe çağırdım 5 aylık bebek durdukça cam kapı silip işimi yarım bırakıp 4 .5 gibi oraya gidip en erken 11 de alıyor esim
0 oy
tarafından
Uyuyamıyorum delircem
tarafından
Bende yha sabah 6 da kalkar benim oglan
(171 puan) tarafından
Bende duramıyorum bacaklarımdan şimdik çocuk kalkacak ben gene uykusuz kalcm
tarafından
6 mı ben 6 da uyansam akşam 6 da uyurum herhalde :) sjsjj
tarafından
Offf nefes alınca kalbime ve kaburgama ağrı giriyor neden acaba
tarafından
Stresteeeeennn......
0 oy
tarafından
Bende bebemi uyuttum yatiyom bos bos sabah erkenden kalkacak bende uyusam iyi olacak ama sessizligi ozlemisim :D
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Yatağa gidiyorum oğlum uyanmaz da iyi bi uyurum inş ümidiyle 
(171 puan) tarafından
İnşaAllah;)
0 oy
(2,473 puan) tarafından
Çok açım ve yemek görünce midem bulanıyor halsiz düşüyorum 1 buçuk aylık hamileyim :) 

Bütün kokular burnuma yapışmış sanki 
(171 puan) tarafından
Oyyy Allah kucağında sağ etsin inşaAllah hayırlı olsun tuzlu şeyler yeyin mide bulantısını önlüyor deneyin tuzlu kraker tuzlu salatalık
(2,473 puan) tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun ❤️domates kraker yiyorum tek yiyebildigim şeyler şimdilik:)

Salatalık da denerim teşekkür ederim
(171 puan) tarafından
Rica ederim ekmekte bastırıyor mideyi varsa balkona çıkın oturun
(2,473 puan) tarafından
Var da o kadar halsiz düşüyorum ki ayağa kalkacak halim yok :(
(171 puan) tarafından
İnanırım canım Rabbim kolay geçirsin
0 oy
tarafından
Tarlaya gittik mısır topladik bol bol ben orda çiğ yedim hatta o kdr aserdim ki zaten üç gündür Geldik mahallede yaktik gelene geçenede verdik valla Afiyet Olsun. Şimdi Eşim kitap okuyor Ben biraz burlarda takiliyorm kızıyor bana kitap oku diye
(171 puan) tarafından
Ne güzel içten gelen birşey ben eşimi alıştırmadım
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Şarkı dinliyorum öyle boş boş sigara yakacam birazdan ikinci olacak yine efkarlardaym
0 oy
(2,608 puan) tarafından
Kuzenimin kınası dayım 
tarafından
Bu saate mi
(2,608 puan) tarafından
Gece evde kaldık cnm
0 oy
(12,624 puan) tarafından
Kaynanamda idik mangal yaptık fln benimki kaç olsa olsun eve gelecek geldik az önce onu uyuttum bebiş uyuyo bende yatavam bklm
0 oy
(351 puan) tarafından
Bende 37 haftalık olcam canım iki yaşında da kızım var eşim ona baktı konserve domates yaptım mutfağı temizle kızımı uyut duş al vs bu saati buldu çok şükür bitti işim 
0 oy
tarafından
Bebeğimi uyutmaya çalışıyorum. 
0 oy
tarafından
Dişim şişti bnde uyuyamıyorum ağrıdan 
0 oy
(205 puan) tarafından
Bebek nobetindeyim uyandiginda atesi vardi cok sukir yarim saate kalmaz dustu şuanda koca ayi ile maşa izliyoruz
0 oy
(601 puan) tarafından
Çocuklar ateşli hasta biri kusuyor biri ağlıyor ben onları gece beklemekten üşüttüm herhalde midem bulanıyor üşütme geliyor ev felaket 
(171 puan) tarafından
Allah şifa versin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 230 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 296 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 333 göst.
0 oy
43 cevap 448 göst.
29 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Zelihaanne (808 puan) tarafından soruldu

379,724 soru

11,367,068 cevap

34,849 kullanıcı

...