0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yatak odasinda yattigimizda eşimin hep nefrsi kesilir gibi oluyor rahat uyuyamiyir sabaha kadar döndü uykusunda korktu yine dedi acaba kirinti falanmi dokuluyor biberon mamasindan dedim dokulse bile her sabah mutlaka sirkeliyorum carsafi vs dedim ama ne zamandir bu sekilde diger odada koltukta falan yattigimizda sorun olmuyo oglumda yatakta uyurken cok sicriyo ama bana bisey oldugu yok  nedense yataga bagladi eşim neden olablir acaba

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buyumu yaptılar acaba
tarafından
Evime kimse gelip gitmez ki bi annem bi kaynanam gorumcem hicbirindende beklemem boyle bisey bilemiyorum oglum dogdugunda kaynanam cocuga takayim die bu muskalar oluyorya ondan getirmisti arkadasi kendi torunu icin yapmis ama takmadim ben oyle herkeze guvenmem.onu napicagimida bilmedigimden cocugumun dolabinin icinde duruyor ama sanmiyorum oyle bisey oldugunu
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsanın aklına şu ahir zamanda iyi şeyler gelmiyor. 
0 oy
(626 puan) tarafından
bence yatak odanı sirkeli suyla falan bi temizle canım
tarafından
Buyu falan yapabilecek kimse yok ama neden bu sekilde oldugunu merak ediorum ya adam beni burda hep korkutuyolar deyip kalkti anlamadim bayadir bu sekilde
(626 puan) tarafından
illa büyü olasıya şart değil ki musallat olabilir yatak odanızda kötü enerji birikmiş olabilir yada büyü de olabilir yani bizde de aynı problem var biz yatağı değiştiricez komple en son çare olarak
0 oy
tarafından
Kız çarşafı niye sirkeliyon kokmaz mi 
tarafından
Kiz öyle sirkelemiyorum ya cırpiyorum yani : D hali sirkeler gibi ay cumle bulamadim :D
tarafından
Kız Allah iyiliğini versin emi:D silkelemek o silkelemek :D ay ben de diyorum niye sirkeyle siliyo alla alla :D :D ben de cirparim kız tozu gider hem
(2,481 puan) tarafından
Sirkelemek denmez zaten ona silkelemek denir :D silkmek kökü
tarafından
Neyse sonunda anlastik :D
tarafından
:D :D
0 oy
tarafından
Bazen insana oda ağır geliyor bizimde yatak odası öyle yazın sıcak diye kışın soğuk diye kullanamıyoruz baharlarda kullanırız 1 ay kadar ve beni hep orda korkuturlar 

Bakarken de annemlerde arka tarafta bi oda vardi orda kim uyuduysa korkardı  
tarafından
Odayi degistirmelimiyim acaba  byatak odasinin yanida tuvalet banyo oturma odasi yapmak istmiyorum burayi oturma odamda balkonum kaynanam falan geldiginde balkondan cikmiyolar boyna sigara iciyolar yatak odama zrt pirt girerler
tarafından
Odayı değiştirme de sirkeli sularla temizle orda bakara suresi filan ac gündüz Kuran bulundurmak hoş olmaz belki dua olur yada başka bisey üzerlik tohumu yak hani korkutmak istemiorum da varsa da gitsinler tuvalet banyo kapın hep kapalı kalsın odaya yakınmış çünkü sürekli havalandir şey yap birde bi bardağa yarim bardak su koy üzerine bi tatlı kaşığı tuz at karıştır kalan kısma da sirke doldur o bardağı odada görünmeyen bi yerde sakla yarın aynı saate yenisini yap ve ertesi gün yine 3 gün üst üste değiştir
Odanın enerjisi değişsin
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Sırt üstü uyuduğunda mı oluyor ona dikkat et bi.
tarafından
Genelde yan döner srt ustu olunc noluyoki canim
(2,360 puan) tarafından
Benimde öyledir mesela sırt üstü uyuyunca hemen ya kabus ya da karabasan görürüm kesin. Kan yavaş akiyormus sanırım o vakit o yüzden öyle oluyor. Dikkat et bir sende eşine

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asuman29 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde nur.99 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.