0 oy
59 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Ay benim oğlum hiç durmuyor. Hep oyuncaklarını atıyor. Vuruyor kırıyor. Hayır diyorum anlamıyor. Güzellikle anlatıyorum oğlum bunlar çok güzel oyuncaklarin kırılırsa bir daha oynayamzsin senin oyuncakların güzel öyle yapmayalim bak gel böyle yarış yapalım seninle diyorum. Hiç bana vuruyor bağırıyor. Bu durumu nasıl atlatacağım ben ya. Eve arkadaşları geliyor onları ittiriyor. Düşüruyo ittirip. Milletin içinde rezil oluyorum. Tut diyolar çocuğunu tutuyorum ama durmuyor. Ne yapmam lazım ya bilgi verin lütfen 

2 Cevaplar

0 oy
(2,718 puan) tarafından

Başına gelmeyen anlamıyor bacım. Millet 10 aylık bebeğine terbiye veriyormuş biz verememişiz :)

2 yaş oğlum da aynı. Daha sabah krize girdim tabağını attı fırlattı. Akşam da aynı tabağı attı kırdı. Vuruyor atıyor ne yaptıysam olmuyor... 

(942 puan) tarafından
Sendroma mı giriyor bunlar. Anlamıyorum tam olarak ne zaman geçiyor yaa
(2,718 puan) tarafından
Valla benimki bayadır böyle. Bir dönem vurma huyunu bıraktı tekrar başladı bu ara azalttı yine. Zaten doğduğundan beri huysuz bir çocuktu.
(942 puan) tarafından
Benimkide öyleydi bebekliginden beri acayip huysuzdu. Geceleri uyumazzdi. Ağlardı hep değişik huyları vardı. Hala daha öyle geceleri çok kalkar ağlar
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Laftan anlamıyorlar maalesef canım benim oğlum 2 buçuk yaşında yeni yeni yapma hayır laflarını anlıyor başka çocuklarla da iyi anlaşıyor tabi kızınca vurup ısırıyor bende dikkat ediyorum tabi ama küçücük çocuk yani anlamıyorlar tam
(942 puan) tarafından
Anlamiyorlar tabi. Millet hemen ne biçim Cocuk diye laf söylüyorlar çok üzülüyorum
(2,537 puan) tarafından
Sen de ağızlarının payını ver canım sanki karşıların da 10 yaşında çocuk var daha onlar da bebek

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 188 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meleksone (2,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.

380,187 soru

11,381,833 cevap

34,877 kullanıcı

...