0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (1,139 puan) tarafından

Kızım bugün ayağını sandalyenin arasına sokmuş anne beni kurtar ayağım sıkıştı diyerek şaka yapıyor bu arada çıkardım ayağını ordan aa teşekkür ederim sen iyi bir arkadaşsın dedi :/ Kendimi sorguladım arkadaşmıyım annemiyim diye :D  bazen babasına sen abisin benim içinde sende ablasın diyor. Bazende hadi çocuklar oyun oynayalım diyor :))))) Sizinkilerde böylemi benimkimi değişik :D

4 Cevaplar

0 oy
(1,453 puan) tarafından
Kreşe gidiyor mu oradan öğreniyorlar. Benim oğlum da aynı hatta öğretmeninin taklitini yapıyor çok hoşuma gidiyor . Hadi çocuklar hikaye saati diyip kitap okuyor bize sonra resimlerini bize gösterip yorum yaptırıyor falan 
(1,139 puan) tarafından
Yok kreşe gitmiyor sosyal olarak sadece park ve arkadaş çevremle aile çevremle öyle yani. Ama arkadaş çevrem burda hepsi çocuklu haliyle onlarla konuşurken oynarken alıyor ama bunları bana ve babasına karşı söylemesi tuhafıma gidiyor. :D komik oluyor ama tuhaf geliyor ne bileyim. Sen iyi bir annesin diyeceğine iyi bir arkadaşsın diyor. Oan arkadaş olarak gördüğü için mi acaba normalde 7/24 peşimde anne diye gezer :Dd
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oooo ben saymıyım benim ki dilli düdük öyle farklı, tuhaf şeyler söylüyor ki cevap veremiyorum :D

(1,139 puan) tarafından
Ne diyor :D merak ettim simdi :D
0 oy
(18,220 puan) tarafından
Herşeyleri çok tatlı ama dimiii ❤️
(1,139 puan) tarafından
Gerçekten bazen hayranlıkla dinliyorum. Bazen elimi ağzımla kapatıp aaa diye kalıyorum. Bugün görüntülü teyzemle konusuyoruz ciçek dikiyordu saksıya kaktüsü görünce parmağını telefona götürüp aa anne elime battı acıyor dedi birde bir numara yapıyor  aa dedim kaldım.
(18,220 puan) tarafından
:D ahahahahh yaa maşallah benimkide yemek yiyor doyunca ajıııı anne ajııı ıyyy yapıyor ya varya her yerini öperim yerim bitirirm ❤️
(1,139 puan) tarafından
Evet ya bi türlü yediremiyoruz halbuki yemeklerimizide onların yiyebilicekleri kadar acı koyarız ama genede acı derler anlamış değilim.
(18,220 puan) tarafından
:) numara yapıyo numaracılar
0 oy
(185 puan) tarafından
Benimki bebeklerini uyutup hastaneye götürüp oyunda sonra korkma iğne yapmicam doktor çok ateşin var şurup  iceceksin diyo karnım acıkmış yemek ye diyo çocuklar hep öyle anlayacagin
(1,139 puan) tarafından
Bunları inanki garipsemiyorum ama 7/24 anne diyen çocuğum bugün bana öyle söyleyince garibime gitti. :D

İlgili sorular

0 oy
73 cevap 1,475 göst.
0 oy
18 cevap 528 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
0 oy
20 cevap 768 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu

384,683 soru