0 oy
103 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (337 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar lazer epilasyon a gidiyorum tüm vücut alexsandir galiba ama kadın sırtıma ve karnındaki tüylere ve iç koluma vede yüzüme ayva tüyü diyor ama tam kalın olmamakla beraber gözüme batıyor sizce ne yapmalıyım yüzümde bi tek biyik ve kas ortasına vuruyor 

Teşekkürler şimdiden 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne. Kadar oduyorsn 
(337 puan) tarafından
Saensi 250 ama ben önceden pazarlık yaptim diye yoksa 350 dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben diot buz lazer yaptırdım onda nereye istersen atıs yapıyolardı 
(337 puan) tarafından
Peki ayva tüyü dedikleri yerler tamamen bitti mi
tarafından
Ben bacak koltuk altı genital girdim canım paket halinde. Aşırı nadir var almasan alınmıcak kadar az belli bile olmuyo. Tamamen tüy bitmez zaten hiç bi lazerde yüz içinde geçerli. Ayrıca yüz lazerini kışın yaptırmak daha doğru lazer işleminden somra ne kadar güneş koruyucu sürsende yüzünde lekeler kalır.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben evde yapıyorum o yüzden istediğim her yerime yapıyorum. Karnıma belime hep yaptım yani sorun olmuyor bitti sayılır tuyler 
tarafından
Hangi cihazı kullanıyorsun.
(3,552 puan) tarafından
Braun silk expert pro 3. Çok araştırdım bunda karar kıldım inanılmaz memnunum.  Gecen cuma 4. Seansimi yaptım. Bacaklar bitti yer yer azıcık çıkıyor. Genital bölge yer yer cikiyor. Kollar tamamen bitti koltuk altı xok azaldı. Çok memnunum
tarafından
Atış sayısı kaç. Birde cilde göre sıcaklık ayarlamasını nasil yapıyorsun.
(3,552 puan) tarafından
300.00 atış. Sıcaklık ayarı otomatik. Herhangi bi ayarlama yapmıyorum. Mesela bacağıma koyuyorum, düğmesine basılı tutuyorum. Pit pit ata ata gidiyor
tarafından
Ya iyi bakalım bende onu bir düşüneyim :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 290 göst.
0 oy
9 cevap 366 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (368 puan) tarafından soruldu

382,116 soru

11,440,713 cevap

35,011 kullanıcı

...