0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Kizlar biliyorsunuz ikinci bebegime hamileyim. Diger bebegim 7 aylik. Ikinciye hamile kaldgimdan beri depresyondayim. Cok sukur Allaha isyan asla etmiyrm ama cok zor olucak gbi geliyor.. tek bebekle her plani yapiyrdum gezme tozma olsn maddi olan olsn ama smdi iki bebek ve ikiside kucuk. Sanki bi 5 sene boyle evde bebeklerle gececek gbi geliyor. Esimle zaten basbasa artik vaktimz yok smdj iki bebekle.. psikolojimi nasl duzeltebklirim bana destek olun lutfen. Ikinciyi yapmasaydin demeyin oldu

10 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Hayirlisi böyleymiş canim bence oyle düşünme mutlska ki bi sure  bocalarsin ama yoluna girecektir herşey 5 sene felan eve kapanmazsin herkes nasil bakiyorsa sen de bakarsin inanıyorum buna simid bebegine odaklan daha 7 aylik küçük onla en guzel zamanlariniz tadini cikar
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Allah vermiş yapmassydin demek bizim ne haddimize Allah kolaylık versin ben tek çocuğum hep evlenince dört beş çocuğum olsun isterdim eşim hayırsız çıktı keşke benimde olsaydı iki tane bebeğim şükret 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm evet kucuk cocugun ama hep boyle kalmicak ya illaki buyuicekler sadece sabir lazm birlikte oyun oynamaya baslasinlar o aan rahat edersin
0 oy
(914 puan) tarafından
ilkiyle bas edebiliyosan deil 2 3le bile ustunden gelirsin 
0 oy
(456 puan) tarafından
Allah sabrını verir kuzum canını sıkma pozitif bak herşeye yicek ekmegi var demekki Allah vermiş vardır Rabbimin bi bildigi benim 1 tane 2 yaşına gircek sadece o uyudugunda başbaşa vaktimiz oluyor birine koyupta bi yere gitmek gelmiyor içimden koysam annemde kaynanamda bakcak ama bırakamıyorum sende sıkma canını olmuş beraber büyürler eşinde destek olur şimdi olmuyor mu
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Benim kızım 2 yaşında 8 haftalık hamileyim dün eşimin tarafına müjdeyi verelim dedik benim derdim milleti germiş, tüh eyvah nasıl oldu çocuk küçük nasıl bakcaksınız kızın çok yaramaz çok kıskanır bu işte Huzur vermez size gibisinden laflar duydum beynimden aşağı kaynar sular döküldü o kadar sinirlendim ki eşimin halasını tersledim ben bakıcağım için senin açından sorun yok dedim.yani insanın durduk yere sinirini bozuyorlar depresyona sokacaklar benide. Bebeğin küçükmüş ama Allah yardım edipr olmuş bir kere kabullen ve hamleliin tadını çıkar lütfen can taşımak çok mükemmel bir duygu 
(367 puan) tarafından
Benimde moralimi cok  bozuyorlar oyle deyip istee yemin ederim su karamsarliktan cikip heyecani yasayamiyrm
(9,599 puan) tarafından
Bence çık ve keyfine bak bebeklerini ikiz gibi biyüteceksin 2 seneye çok rahat etmiş olacaksın en az 2 sene sabır
0 oy
(229 puan) tarafından
Benimde kızım 7 aylık ve bende ikinci ye hamileyim kızımla oynuyorum geziyorum ve kendime bol bol diyorum ki ikisini aynı anda büyütecek gezip tozacak güce sahibim bunu başarıcam diyorum böyle motive ediyorum kendimi
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Ikizi ucuzu olanlar nasil bakiyorsa sende bakarsim Evelallah. Zamanla duzene girer 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Allah dagına göre kar verır neden böyle dusunuyosun kı belkı ıkısı birbirini tamamlayacak ılıtane degılde tek cocuga bakar gibi bakacaksın...

Neden kendını kotü düşünüp olumsuzlugu cekıyosun pozıtıf ol poztiflil gelsın hamılesın bak cok dua et kabul olr Rabbım send eo gücü görmüş sen neden göremıyosun be kadın:)❣️
0 oy
(845 puan) tarafından
Öyle deme canım her haline şükret büyük kızım 1..5 yaşında küçüğü 8 aylık hamile olma ihtimalim var sözde bugün yapacaktım da açık eczane bulamadım yarın bi bakicam artık var mı yok mu diye hem aralarına yaş girse kursağın kalmaz öyle düşün 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
13 cevap 191 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 56 göst.
+1 oy
12 cevap 280 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

379,862 soru

11,370,894 cevap

34,854 kullanıcı

...