0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,362 puan) tarafından
Güzel anneler şırnakta yaşıyorum. Şırnak merkezde kadın doğum hastanesi açılmış ve Mardinde özel hastane var sanırım bana hastane ve doktor önerisi olan yazabilir mi acaba? 

4 Cevaplar

0 oy
(362 puan) tarafından
Mardin park hastanesi doktor şahin bey üstüne doktor tanımam Mardin de 
(1,362 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(2,929 puan) tarafından
Doğuma giriyor mu dediğiniz doktor. bende midyatta buldum bir tane esra topak diye hiç duydunuz mu
(362 puan) tarafından
Hayır midyatı bilmiyorum doğumu ebeler le beraber başlatıyolar ve tam doğum başlayıp bebek gelmeye hazır olduğunda doktora haber veriliyor kendisi yapıyor doğumu
-Reklam-
0 oy
(2,929 puan) tarafından
Midyatta özel doktor var onu öneririm.  Esra topak ara konuş istersen ben ona gideceğim 

Midyatta takibini yapıyor, batmanda doğum özel dünya hastanesinde 

Burdakilere güvenmiyorum ben doktorlar iyi değil 

Cizre de cem cengiz var o da iyi doktor 
(1,362 puan) tarafından
Cem cengizi evet ben de duydum ama tıp merkezinde doğum yaptırıyor ama o merkez bebek için hiç iyi olmaz merdiven altı bir kurum ameliyathanesi falan pis siteril bir ortam değil maalesef
(1,362 puan) tarafından
Kaç haftalıksınız acaba?  Bir de Silopideyim ben mesela batmanda olsa doğum yetişebilir miyim acaba
(2,929 puan) tarafından
5+4 çok yeniyim daha ben idildeyim batman buraya 2 buçuk saat sürüyor otobüsle arabayla daha çabuk gidilir

Silopiden hiç bilmiyorum kaç saat

Arkadaşın dediği doktoru araştırdım çok iyi diyolar ona da gitmeyi düşünüyorum iki doktora da gideceğim hangisi aklıma yatarsa
(4,390 puan) tarafından
ben cem cengiz de dogum yapmıştım eylül ayında.  basima gelmeyen kalmadı. orayı tavsiye etmem.
(1,362 puan) tarafından
Merhaba. Ben de geçen gün kendisine gittim tanıştık. Ne oldu ki size yardımcı olur musunuz ben de mecbur orada yapacağım galiba
0 oy
tarafından
Mardinliyim özel cihanpol hastanesi memarjen var çok iyi
(1,362 puan) tarafından
Evet ben de az önce araştırdım orayı Dr zeki doğan var bir de hastane olarak da iyi gibi duruyor sizin dediğinizi de araştıracağım
tarafından
Ben ikinci kızımı orda doğurdum çok çok memnun kaldım arjen beyden hastane koşulları deneyimi çok iyi
(1,362 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ben de buldum kendisini instagramdan inşallah gideceğim o hastaneye
tarafından
Rica ederim sağlıkla al kucağına inş
0 oy
(426 puan) tarafından
Benim ablam hamile kaldığında sirnaktaydi orda Cizre'de bı Dr vardi adı t ile başlıyordu unuttum onu çok beğenmişti 
(1,362 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
28 Mayıs 2024 Moda kategorisinde gamzeee123 (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
19 Mayıs 2022 Moda kategorisinde eyll.. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 264 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu