0 oy
1,543 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kizlar canim cok yanıyor  . Cok aci cekiyorum 

Ablam geldi demistim gurbettelerdi

hala burdalar . 

Benim oraya her gitmem  dee oğlunu  azarliyor dovuyor bagiriyor ya cnm cok yaniyor 17 yasinda erkek kardesimde ayni seyi yapiyor 

Oglu 4,5 yaşlarında birde 1 yasinda kizi var ablamin 

Kizini pamuklara sariyor resmen oglunu azarliyor 

Oglu kucukken boyle yapmiyordu .

Her neyse şahit oldugum olayi anlatayım 

Ablamin elinden tel hic dusmuyor o gun yine tel elindeydi kizida dizinde oturuyordu ogluda anahtari eline almis sraba gibi surmeye calisiyor annesinin dizinde 

Ablam kolunu tuttu oglunun bir sıktı  kolunu oglunun koluda incecik zayif bir cocuk ben abla yapma diye bagirdim birakti kolunu cocugun 

Hala daha kafasina vurmaya calisiyor bende yanima aldim yegenimi cocuk kolunu tuttu cok cani yanmisti belliydi kolunu tuttu anne yapma yaa  diye aglamaya basladii 

Allahim ben bittim oradaa ya ablama dedim sen niye yapion bunu amacin ne falan diye cok simarik durmuyor hic diyor .annem kac kez uyardı ablami ellerini kirarim cocuga vurma diye laf dinlemiyorr babam kizdi dinlemiyor ..

Anne aciktim dese cocuk ablam avazi ciktigi kadar bagiriyor

Cocuk Bana gelip  aciktim derken bile 1 saat dusunuyor kizacakmi teyzem diye halbuki asla kiyamam ona ben ama cocuk oyle bi korkmus ki yazik yaa napcaz blmyrm durmuyor ablam kac kez dedik dinlemiyor .

Kocasida ayni onun kafasindan 

Herkes anne olmamali ya 

42 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Rabb'imin gücüne gider birini el üstünde tutup birinide yerlere vurmak.Rabbim ıslah etsin inşallah 
tarafından
Amin aminnn oda bilse keske bunu
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Ayy yazik o cocuga icim acidi okurken. Bizlerde elbwtte gun icersinde kiziyoruz cocuklarimiza illaki bunaliyorz ama ay bilemedim gercekten cok kotu hissettim. Ben kizima bagirdiktan sonra gider oper ozur dilerim sarilirim pismanlik cekerim. Yapmaman gerek ama insaniz illaki oluyo arada ama irdelemem asla cocugumu. Ya resmen evlat kayırma gibi. Kizina karsi iyiyken ogluna karsi neden boyle ki. Yazik gunah degil mi o cocuga. O cocuk icin bu ilerde bi tramva. Cok üzüldüm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 294 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 451 göst.
0 oy
117 cevap 4,835 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,264 göst.
21 Temmuz 2020 Aile kategorisinde 200919 (654 puan) tarafından soruldu