0 oy
1,534 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kizlar canim cok yanıyor  . Cok aci cekiyorum 

Ablam geldi demistim gurbettelerdi

hala burdalar . 

Benim oraya her gitmem  dee oğlunu  azarliyor dovuyor bagiriyor ya cnm cok yaniyor 17 yasinda erkek kardesimde ayni seyi yapiyor 

Oglu 4,5 yaşlarında birde 1 yasinda kizi var ablamin 

Kizini pamuklara sariyor resmen oglunu azarliyor 

Oglu kucukken boyle yapmiyordu .

Her neyse şahit oldugum olayi anlatayım 

Ablamin elinden tel hic dusmuyor o gun yine tel elindeydi kizida dizinde oturuyordu ogluda anahtari eline almis sraba gibi surmeye calisiyor annesinin dizinde 

Ablam kolunu tuttu oglunun bir sıktı  kolunu oglunun koluda incecik zayif bir cocuk ben abla yapma diye bagirdim birakti kolunu cocugun 

Hala daha kafasina vurmaya calisiyor bende yanima aldim yegenimi cocuk kolunu tuttu cok cani yanmisti belliydi kolunu tuttu anne yapma yaa  diye aglamaya basladii 

Allahim ben bittim oradaa ya ablama dedim sen niye yapion bunu amacin ne falan diye cok simarik durmuyor hic diyor .annem kac kez uyardı ablami ellerini kirarim cocuga vurma diye laf dinlemiyorr babam kizdi dinlemiyor ..

Anne aciktim dese cocuk ablam avazi ciktigi kadar bagiriyor

Cocuk Bana gelip  aciktim derken bile 1 saat dusunuyor kizacakmi teyzem diye halbuki asla kiyamam ona ben ama cocuk oyle bi korkmus ki yazik yaa napcaz blmyrm durmuyor ablam kac kez dedik dinlemiyor .

Kocasida ayni onun kafasindan 

Herkes anne olmamali ya 

42 Cevaplar

+2 oy
(10,290 puan) tarafından
Annen o çocuğuna vurunca okkalı bi tane kafasına geçiriversin empati yapmayı öğrenir hıyar
tarafından
Cok ayrim yapiyor cocuk golgesinden korkuyor
(10,290 puan) tarafından
İşte öylesine böyle muamele içimde zerre şiddet meyilli yok ama ablanı pataklayasım geldi
tarafından
Elindeki teli al kafasina çak diyo şeytan o cocuga onu yapinca
(457 puan) tarafından
Ay bu yorumuna cok üzüldüm :( gölgesine korkuyor kıyamam ya
(2,864 puan) tarafından
Ooff bu kafamdan çıkmaz şimdi
Lütfen ona iyi bakın
-Reklam-
0 oy
(8,575 puan) tarafından
Ahh kuzum ya içim acıdı yemin ederim cocuga.  

Madem bakamıyor sabrı yok surekli cocugu itip kakacaksa versin anneannesine bakar gül gibi
tarafından
Cocuk buraya geldi kilo.aldi cook zayif bakmiyor her lafina ya kolunu sikiyor ablam ya tokat atiyor cocuga
Cocukta bisey yapamio kolunu.tutup saga sola bakiyor ya icim ciz ediyor sunlari yZarken
(8,575 puan) tarafından
Günah degilmi ya nasl bir anne o.  
Dogurmakla bitse hersey ahhh ah
tarafından
Tabikide gunahh . Nasl onlem alcaz blmyrm
0 oy
tarafından
Annen bitane tokatı koysun ablana bakalım canı yanıyormu küçücük yavru bu ya ne diye sevgisizlikle büyütüyor kıymetini bilsin kaç yıl evlat hasreti çeken insan var
tarafından
Cok haklsn cnm cokkk kac kez aklima geldi agladimm esim bile beni susturmaya calisti aglama tamam flaan diye dayanamiyorum ya
tarafından
Kim dayanırki canım teyze olarak sevgini sonuna kadar göster bence
tarafından
O benm parcamm ♥︎ kiyamam ona ben
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yazık ya kıyamam yavruma amaç ne yani dovmekteki korkunca eline ne geçiyor 
tarafından
Neymiss cok simarikmiss
Elindeki telefona vakit ayiramiyor hanimefendi  cocuktan ondan simarik  geliyor ona
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım sanki görümcemi okudum onunda beş yaşında kızı üç yaşında oyglu var oglun ahic öyle değil ama kızına hiç bakmıyor ne dese vuruyor bağırıyor asla öpüp sarılmiyor,  esiyle zaten sıkıntıları var oda surkeli tlfnda adamlarla gorusuyordu kaç kez yakaladık eşi yakalayınca bize geliyor kocam dövüyor diye burda eşim kızımı eşini arıyor çocuklara bana bakmıyorlar gelicek diyo oraya gidiyor sekiz yıllık evli ben beş yıllık evliyim bildim bileli durum bu,  kaç senedirde işte zlfndna kasasını kaldırmıyor çocuk bısey dese baş baş bağırıyor ama komşular duyuyor sesini,  meğer adamlara yetisi em derdi aman yakalanicam derdini Allah ıslah etsin  aynı görümcem boyleee
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Psikolojisi bozulmuş belliki çocuktan çıkarıyor sinirini. Bı şaplak yese kendine gelir
tarafından
Psikoljisi falan bozuk dgl derdi telefon dakika basi telefonla ugrasim diyorr cocuklar yanima gelmesin acikmasin ben oturuym telle oynym istiyor
(1,371 puan) tarafından
Napıyor telefonda peki ?
tarafından
Farmasi saticisi kendisi
Neymiss satis yapiyormuss instagramda
tarafından
Ya başta çocuklarına baksaya başkasına para kazandıracam diye ıgraşıyo kendi de kazanabilir  ama öncelik çocukların ya çoçukları na zaman ayıramıyorsan ben üyelikten çıkıyorum çoçuklarım daha degerli demesi lazım şu çoçukları döven küfür eden millet içinde  yada tek başinayken aşagılayan  kişilere çok kızıyorum kınamak degil bu benimde oglum var kınamıyorum  kınadıgın  başina gelir derler onlar nasıl anne baba olacak bilemem ama ya allah sana vermiş işte kıymetini Bill iki okşa sev küfür edip dövüp vurunca nr anlıon ki
tarafından
Egosunu tatmin ediyor herhaldee
0 oy
tarafından
Annene söyle ablana her kızdığında çaksın ağzının ortasına 2 tokat, laf dinlemezsen böyle olur diye... Ablanın anladığı dil bu demek ki. 
tarafından
Yapsin hakediyoorr ..   o kizina yuz veriyor o çocugu azarliyor o cocuk o anneyi sayarmi hic
tarafından
Saymasını geçtim, erken yaşta o evden kaçmaya çalışırsa şaşırmam.
tarafından
Bilemem kotu seylere alismasa o cocuk bir de erkek allahim korusunn seytan kulagina kursunn
tarafından
Hiç öyle düşünmemek lazım. Sırf ailesine inat çok başarılı olanlar da var. Onları düşünmek lazım.
tarafından
Biz bu olay yasadik kuzenimden ondan dedim cnmm ayni annesi de ablam gbydii cocuk buyudu icki  eroin kokain herseye alistii  eve girmiyorduu annemn suratini grcm diee
0 oy
(7,575 puan) tarafından
Yazık ama içe kapanık olur çocuk özgüven problemi yaşar hiçmi içi yanmıyor analık bumu ikinci oldu birinciyi ezelimmi yani nasıl bir mantık bu anlamadım sanki ablan doğurmamıs bu çocuğu.
tarafından
Ya aynen oyle ben gidince nazina oynuyorum cocugunn . Bana diyorki yuz verme şuna diyo ablam
(7,575 puan) tarafından
Valla gaddarlık resmen üzüldüm çocuğa sen bari gönlünü hoş tut garibin canım.
tarafından
Kuzumm oraya gidebildikcee onlar buraya geldikce  yapacağımı ztn yapyrm benn hamile oldugum haldee yere oturuyorz boyama ypyrz  kucagima alyrm  elimden tutup  mutfaga goturuyor beni gidiyoruz benn annemlere gidince cocuk uyumuyor bilee benimle vakit gecirmekten benne zaman evime donersem ozaman uyuyor . Normalde erken yatar .
Ama ben gidince cocuk yne azarlaniyor dovukuyor
0 oy
tarafından
Ablan çocuk doğurmamalıymış!!! Ne demek kolunu sıkmak vurmak madem bakmayacak ne diye doğurmuş ayy hiç mi içi acımıyor telefona bakana kadar çocuğuna ilgi göstersin o çocuk belkide ilgisini çekmek için yapıyordur kurban olurum ya içim cız etti 
tarafından
Ya sana yemin edermm cocuk aciktim derken diliyle disinin arasinda soyluyor kizacaklsr diye artik kendi evinde napiyosa cocuga of yaaa
tarafından
Üzüldüm vallahi :(
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Baban onun ağzını yüzünü bi dağıtacak kan getirecek evlat öyle değil böyle dövülür dicek
tarafından
Bende diyorumm anneme vurun ablam oyle yapinca anlasin o cocuk ne hissediyor diye diyorum annemlerde bize hic vurmadi onun icin vurmayiz diyolar
(7,768 puan) tarafından
Öylesine vuracaksın hemde kan kustura kustura annen bakmaz mı ablandan alsanız çocuğu
tarafından
Annem cigerine bile sokar ama vermiyolar kii babasi izin vermiyor
(7,768 puan) tarafından
Tehdit edeceksiniz polise ihbar ederim diye o çocuğun geleceği yok
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kıyamam ya sebebide çok mu şımarıkmis öylemi ne bekliyordu çocuk bu oynayacak dağıtacak herşeyi öğrenecek dovmekle çocuk mu terbiye edilirmis Alalh aşkına o çocuk özgüveni kırılmıştır herşeyden korkar sonra şiddet uğradığı için sürekli şiddet uygulamaya başlayacak ve çok asabi bir çocuk olacak 

Yazık günah valla Allah yardımcısi olsun o çocukların ben eminim ki sen öyle güzel öyle eğitimli bir anne olacaksın ki Meltem sen ne yaptın da bu çocuk bu kadar güzel ve düzgün yetişmiş diyecek Allah yigenlerine yardım etsin inşallah 
tarafından
Ben simdiden gördüğüm hic bir cocuga kiyamiyorum kuzum  . Azicik dudklarini  bukseler cnm yaniyor gitti kaldikii vurcam kolunu skcam cocugunn aslaaaaa . Bebegm olsun ona cocuk nasl buyutulur en guzel sekilde gstrcm ins
(7,376 puan) tarafından
Eminim ki tatlım benim ❤️❤️ bende öyle olduğumu düşünüyorum
0 oy
(587 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ablanj resmen evlat ayırıyor yaizk yavruma ya o kadın çok canını yakar daha keşke alabilsenjz yanınıza 
tarafından
Kalsin burda diyoruz babasi izin vermiyormus .. kendi cok iyi bakiyorya cocuga
(587 puan) tarafından
Valla bı şekilde alın o çocuğu yoksa başını yer ablan
tarafından
Babamlarla tekrar konusayim bi bakalmm
(587 puan) tarafından
Konuş cnm Allah'ım yüzüne baksın kuzucugun
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Üzüldüm çok, keşke o çocuk alınsa o aileden Allah'ım boylelerinede çocuk nasip ediyor ya kıymet bilmiyolar.
tarafından
Aynen oylee
0 oy
(952 puan) tarafından
Yerine olsam sosyal hizmetleri arardım hemen.
0 oy
(1,405 puan) tarafından
görümcemi okudum sanki o da oyle
tarafından
Cocuklar heba oluyor ya
0 oy
tarafından
Bazı insanlar işte bu yüzden kısırlaştırılmalı. 
tarafından
Aynen oylee birde bayaa cocugu olmamasina ragmen bunu yapıyor
tarafından
Yazıktır günahtır.  Öbür tarafta nasıl öder bedelini.  Çocuklarımız emanet bize.
tarafından
Bilmiyorum vallaa odeyebilcegini hic zannetmyrmm
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bir daha yaparsan şikayet ederim elinden aldırırım de ben yengeme toplumda çok dövüosun burası izmir her yerde sivil dolaşıo elinden alırlar desim gülerek kardeşimde öyle dedi diyo annemde demiş bir daha bu kadar kötü dövdüğünü görürsem oğlumun evladı demem şikâyet ederim demiş gülmüş geçmiş sende korkut bakalım ne diyecek
tarafından
Tamam cnmm bide oylee deneyelim bakalm
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım aynı benim kucuklugume benziyor benimki daha kötüdürde buyusede bunları unutmayacak malesef ikinci çocuk olunca ilkini benimsemiyolar
tarafından
Aynen oyle cnmm
0 oy
tarafından
Sende bunu buraya yazıp ablan dedikodusunu yaptın ablanla knus  önce buraya yazana kadar bnim oğlumda şımarık aşırı hemen eşim kizmazsa çok kötü şeyler yapyo AA tabi onun sorumlusu bnm bn simartm oglumu
tarafından
Okumadın herhaldeee sizlere sorupp bi yol bulmaya calsyrmm fsrkndaysaann ne denediysek olmadi diyorum ne yapablrz dyrmm
tarafından
Olsa kendime kullnirim:))bnim oğlumda şımarık ama dayak yok bnde
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Sinir oluyorum böyle anne babalara :ermm:

tarafından
Bende yemn edrm yaa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 292 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy