0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından
Gecenin 1.30unda bağırma sesi geliyor belliki vuruyorlar kadına acı içinde bağırıyor eşim de yatıyor kalkıp baktım ama görünmüyor kimse ne yapsam bilemedim yapanın elleri kırılsın inşallah yıl olmuş 2021 ve insanların daha çok bilgilenip kadınlarin haklarını öğrenmesi lazimken her gün bir veya birçok kadın  öldürülüyor ve şiddet görüyor 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Sanki biz bağırıp engel olmaya çalıştıkça, ibret olsun diye paylaştıkça o serefsizler daha çok yüz alıp daha rahat dövüyorlar. Deliriyorum yaaaa deliriyorummmmm elleri kırılır inşallah bir lokma yemek yiyemez o ellerle yarabbim inşallah
-Reklam-
0 oy
(345 puan) tarafından
Polısı arasan canıma
(671 puan) tarafından
Şuan ses kesildi nereden geldiğini bilmiyorum nasıl adres vercem bilemedim arayacaktır bu yüzden aramadim
0 oy
(940 puan) tarafından

Ben olsam çıkar odadan polisi ararim canim ara belki senin sayende kurtulir

Elleri parca pincik olsun 
(671 puan) tarafından
Şuan kesildi ses nereden geldiğini bilmediğim için aramadım
(940 puan) tarafından
Offff insaallh birsey olmamistir
Rabbim esirgesin
O adami da sabaha elleri yamulmus uyansin
(671 puan) tarafından
Amin amin Allah amin denen duayı daha çabuk kabul edermis
(940 puan) tarafından
Amin aminnnn
0 oy
(149 puan) tarafından
Polisi arayın ya lütfen siz istemediğiniz sürece isminiz vs geçmez zaten bı gelsin baksınlar gunahtir
(671 puan) tarafından
Arasam nerenin adresini veriyim şimdi ses kesildi nereden geldiği belli değil
(149 puan) tarafından
Sizin sokağın adresini versen yeter polisin sesi duyması veya kim dovuyorsa o polisin sesini duysun yeter bence
0 oy
(755 puan) tarafından
Hangi şehir canım az önce bir arkadaşın postunu gördüm 20 yaşında kız kardeşi kayipmis
(671 puan) tarafından
Konya Karatay
(755 puan) tarafından
Aaa konya da bende konyaliyim canım da ondan 20 yaşındaki kızımız Ankara da kaybolmuş
0 oy
(395 puan) tarafından
Sende camdan bagır bırak kadınınutanmaz vs mahalle ayağa kalksın 
(671 puan) tarafından
Kız eşim o zaman kavga çıkarir ne bagiriyn sen diye
(940 puan) tarafından
Bende yapamam onu simdi :)
(395 puan) tarafından
Valla ben takmıyorum kocamı o konuda bağırıyorum polis arıyorum taş atıyorum su atıyorum yukardan aşagı :) kavga olmasın yeter diye
(395 puan) tarafından
Geçen gün otobanda kadın var arada bayağı mesafe var kadın bağırıyor bırak beni diye bende koştum bağırdım kadını bırak polis geliyo falan diye adam kaçtı bırakıp beni görmedi bile ışık falan kapalı kadını kurtardım sevindim sonra
(940 puan) tarafından
Allah razi olsun ") canim senden
0 oy
tarafından
Ac cami bagir mahalleyi ayaga kaldir polisi de ara 

Esin kizarsa kizsin o kadinin son sansi sensin belki ses cikar bisey yap
0 oy
(48,083 puan) tarafından
polisi ara hemen
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ayni sesi bende duydum camdan baktim göremedim ses kesildi
0 oy
(2,241 puan) tarafından
lutfen o anda polisi arayin kendi mahallenizi soyleyin onlar gerekeni yapar ya da bagirin birsey yapin korkmayin esinizden falan . benim arkadasim tecavuze ugradi bir kere bagirabildim o an duyan biri belki ses kesildi diye haber vermedi polise belkide korktu ama ben sesimi bir kez cikarabildim demisti intihar etmeden once :( belki hemen polisi arasaydi biri kurtulabilirdi 
0 oy
(428 puan) tarafından
Hemen polisi arardım saniye beklemezdim duyunca hemen yaparım görsemde adama bagiririm yapma diye
0 oy
tarafından
Valla geçende sokak ortasında zibidi tarzı adam 17 yaşında bile yoktu dovuyordu o kadar rahattı ki aksam uzeriydi. Şarjım yoktu polisi arayamadım hadi benim yoktu ama balkondaki insanlarda gördüğü halde yepkisizdi çünkü şu Kadir şeker olayı insanlarda tepkisizljge yol açtı tanımadığım insan beni belki suçlu çıkaracak başkasını kurtarayım derken hayatim kayacak düşüncesi oldu sanırım. Üst kattakilere söyledim bizene kadir şeker gibi olmak istemiyoruz dediler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Keşke  polisi  arasaydın  hemen   sesiz  kalacağına  canım  

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 286 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 511 göst.
30 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,076 göst.