0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (363 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ramazandan beri esimle yakınlaşma sırasında yanma yaşıyorum ve acıma.  O yüzden yalan yok birliktelik olsun istemiyorum bu durumu yaşayan varmi.  Yakın zamanda rabdegum var bakalım 

10 Cevaplar

0 oy
(7,281 puan) tarafından
Kuruluk vardır canım 
(363 puan) tarafından
Ya simdi rahim kanseri falan çoğaldı ya hpv mesela insan korkuyor ya
(7,281 puan) tarafından
Allha korusun kız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ön sevişmeyi uzun tutun.islanmiyorsan kayganlastici kullan birde relax ol neden kendini kasıyorsun 
tarafından
:)))sapik sapik
tarafından
Kocammmm aradi susss ulaaa
tarafından
Susdum gizzz:)) slm syle enişte beye:)☺️☺️
tarafından
Kapattı postuma bak sjsj
tarafından
Bunami giz:)
0 oy
(6,361 puan) tarafından
İdrarda da oluyo mu
(363 puan) tarafından
Evet bazen yanma yaşıyorum idrar da ben ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben yaşıyorum kuruluk felan oluyor heralde enfeksiyon ama gitmedim doktora 
0 oy
tarafından
Enfeksiyon olabilir 
0 oy
tarafından
Mantar vardır
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bende aynı şeyi yaşıyorum . Enfeksiyon olabilir . Doktora gittim de kendimi kastım bakamadi . Cumartesi tekrar gidicem . İhmal etme geçmiyor . Akintin oluyor mu ? Yeşil ve sarı renkte .
tarafından
Bende olmuştum yeşil değil ama sarıydı doktor o zaman suda eriyen bi hap vermişti daha sonra kontrole gel demişti ama gitmedim bende geçti diye ama daha sonra öylebi sorun olmadı şükür akıntı gibi yanma çok zor oluyo oda enfeksiyondan kuzum mutlaka git çok geçmiş olsun
(1,845 puan) tarafından
Yeşil ve sarımsı bir akıntı . Gittim ama çok kastım kendimi hiçbir şekilde bakamadi . Korktum . Cumartesi tekrar gidicem işte şimdiden nasıl korkuyorum . Çok teşekkür ederim bu arada . ❤️
tarafından
Yeşil biraz daha ileri seviye sanırım canım kasma rahat ol yada baktırma anlat sorununu ilaç versin drek ben baktırmamıştım
(1,845 puan) tarafından
Bakıcam bilmem gerekiyor ne olduğunu dedi . Anliyamam dedi . Sanırım bende vajinismus var kendimi çok kasıyorum .
tarafından
A olabilir kuzum :(❤️
0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olmuşsun geçmiş olsun. Tedavi olmazsan devam eder
0 oy
(450 puan) tarafından
enfesiyon mantar hersey olabilir sirkeli suya otur bide 1 bardaj suya 1 kasik elma sirkesi koy ic 1 hafta cok iyi geliyor bndede vardi hamilelikten once simdi duzeldi cok sukur ama bn doktora gitti kac defa cok cektim bu iletten fitil veriyorkar baya iyi geliyor devam ederse git gorun
0 oy
(437 puan) tarafından
Afedersin ıslanmadan iliski yaşıyorsan tariş ediyor olabilirsin benimde ilk evlendiğimde başıma gelmişti köşe bucak kaçıyordum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 196 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 330 göst.
0 oy
10 cevap 202 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (326 puan) tarafından soruldu

379,264 soru

11,352,543 cevap

34,824 kullanıcı

...