0 oy
328 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar o kadar sıkıntı yaşıyorum ki artık bu konuda sizinle sohbet etmek istedim doktora gitmeyi düşünüyorum sezeryan doğum yaptım ondan sonra üç ay kadar acı oldu ama sonra geçmisti bir ay önce kaşıntı oldu mantarı sanırım doktor süte geçeceği için krem vermedi kaşıntı fln geçti fakat ilişkiye girerken rahim ağzında öyle bir acı oluyor sanki yara varda açıyor gibi artık evliliğim de etkileniyor bundan ister istemez sorun yaşıyoruz bende çok korkuyorum artık acıyacak diye böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç neden olur

19 Cevaplar

0 oy
(850 puan) tarafından
Mantardan kaynaklı olabilir o acı yanma..
(363 puan) tarafından
Bende by durumu yasuyodum y
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yara vardır belkide ihmal etme
0 oy
tarafından
Enfeksıyon vardır canım mutlaka kadın doyuma gıt 
tarafından
Doyum kim kanka shsjsjnsnsns
tarafından
Ne kadar doyurduğuna da bağlı smdi :D
tarafından
Abartsaydınız shshshdhd
tarafından
Shahhahahahaj :Ddd
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Yara yoksa mantar olabilir enfeksiyon olabilir. Mutlaka doktora gidip muayene olmalısn fitil yada krem verir 
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben hamileyim bende de enfeksiyon ve mantar oluştu. İlişki sırasında ve sonrasında topak topak peyaz akıntı oluyordu bildiğiniz süt kesiği gibi doktor 3 gecelik olan bir fitil yazdı kullandım ve anında kesildi çok şükür kaç aydır yaşamıyorum ne o kaşıntıyı ne ilişki sırasında acı yanma hissini soğumuştum resmen size de çok geçmiş olsun
(346 puan) tarafından
Hiç sorma gerçekten o kadar korkuyorum ki ilişkiden çok acı oluyor sanki yara varmış gibi kaşıntı fln kesildi bende ama sanırım mantara bağlı herhalde
0 oy
tarafından
Mantardan canım  iki üç aydır bende de var doktor fitil ve krem verdi kullanmaya yeni başlayacağım 
(346 puan) tarafından
Emzriyormusin
tarafından
Yok kuzum  emzirmiyorum
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Yara varsa ondan olur canim
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Aynı sorundan gittim canm  1 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu varmış kültür testi aldılar 10 gün sonra gitcem bakalım 
(346 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu evlendigimden beri var bende zaten canım hiç geçmiyor şu icmedigim gün hasta oluyorum oda tetikliyor zaten ama doğumdan sonra allak bullak oldum canım da istemiyor ilişkiyi mantar oldu kaşıntı fln yok ama o acı hissi iyice korkuyyor
0 oy
(7,519 puan) tarafından
Kendini sıkıyor olabilirmisin istem dışı olarak.
(346 puan) tarafından
Zaten acidigi için sıkmamayı denedim yok sağlık yönünden bir sıkıntı var ama anlamadım çok zor kadınların işi hani tek bende mi diye merak ettim çoğu kişi yasamis
0 oy
(9,435 puan) tarafından
Benimde olmuştu kaşıntı bitmişti ama hala devam ediyordu işlişki sırasında acı ve yanma bir kaç haftaya düzeldi kendiliğinden 
(363 puan) tarafından
Mantardan mi oluyor
0 oy
(14,816 puan) tarafından
Muayene olurken alttan muayene yapıyor mu doktor. Ben de mantardan şüpheleniyorum. Bende acı yok ama sadece kaşıntı var
(346 puan) tarafından
Evet canım yapoyor malesef
(14,816 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,267 puan) tarafından
2 buçuk yıldır evliyim bennm hep byle oluyro blyormusn nye oyle olıyro bnde ilkez bırda duydım iyicie zevke gelmen lazm bayanlrdada ıslaklık olması lazm aferdesın ilk bşta braz ön sevişmeyi uzun tıtman lazm kuru luktan acıyor zevk alamıurosun ben burdan öğrendm eşimle de konıştım braz düzeldi gerçktn evliliği etkileyeblyro
(346 puan) tarafından
Evet tabiiki on sevisme çok önemli ve cinsellik hayatımızda olan bişey evliliği etkiliyor artık acoyacak diye korkuyorum iliskiye girmeye bebeğim var kış günü gitmeyelim hastaneye diye erteledim ama etkiliyor bende çok stres oluyorum artık eşimi mutlu edemediğini hissediyorum
(5,267 puan) tarafından
Cnm eşinle konuş bnce bmce kuruluktan oyle olıyro bnde de çok ağrı olıyro hemen bitsin dyorum
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Enfeksiyonun vardır canım doktora görün mutlaka..

Aynı sıkıntı bende de oldu bir iki defa doktora gittim enfeksiyon dedi ilaç krem filan verdi hemen düzeldi..
(346 puan) tarafından
Zaten bende evlendiğinde beri bir türlü geçmek bilmeyen idrar tolu enfeksiyonu vardı şu icmesem gün içinde o gece hasta oluyorum ama resmen tahriş oluyor çok zorlanıyorum
(1,414 puan) tarafından
İlaç kullanman lazım canım doktor görsün mutlaka
(1,414 puan) tarafından
Ayda bir veya 2 ayda bir düzenli soğan suyu kürünü yap iç Allahın izniyle kurtulursun tekrar etmez içinde ne varsa temizler..
(363 puan) tarafından
Bende ebfeksiyin var ama yanma yaşıyorum
0 oy
tarafından

Ben yaşadım onu geçen hafta. Acillik oldum o derece. Meğer taş düşünüyormusum :D düştü bitti şükür 

0 oy
(247 puan) tarafından
Bendede öyleydi fitil verdi kuzum 5 günlük kullanınca düzeldi 
0 oy
(5,185 puan) tarafından
Mantar dan kaynaklı kasidigin için bende yaşadım hem en iyilesmuyir ilişkiye ara verin iyilessin
0 oy
(92 puan) tarafından
mantar olabilir canım yarada olabilir 
0 oy
(795 puan) tarafından
Benimde başlardan öyle oluyo resmen ağlıyordum bende de enfeksiyon var ondan dolayı olabilir diye doktora gittim doktor da alltan muayene etti resmen maf oldum ama kendi kendine düzeldi 
0 oy
(118,978 puan) tarafından
enfejsiyon mantar kuruluk olabilir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
0 oy
3 cevap 129 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...