0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (183 puan) tarafından
Kızlar ben böyle derin uykuya daldigimda birden ismim seslenilir gibi oluyor sanki çok net ama uyanıyorum kimse sesleniyor bu benim eşime de oluyordu bı ara o da bahsetmişti bana sürekli olmuyor nadir çok derin uykudayken oluyorum bu neden oluyor acaba yaşayan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(427 puan) tarafından
Tövbe korktum kiz esinede oluyorsa bir sey olmasın üstünüzde 
(183 puan) tarafından
Hocayla konuştum şuan subyandan kaynaklanıyor diyor
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Yatarken ayetel kursi oku canim 7 defa sağına soluna arkana önüne üfle 
(1,946 puan) tarafından
Hamile misin
(183 puan) tarafından
Yok hamile değilim 4 buçuk ay evvel doğum yaptim
(1,946 puan) tarafından
Hamileyken oluyor muydu canim
(183 puan) tarafından
Evet oluyordu daha fazla sanki ama gecesi gündüzü yoktu uydugum herhangi bir vakit oluyordu ve hamilelikten öncede olurdu ama ne zamandan beri var hatırlamıyorum doğum yaptığından beri yaşamadım seslenme şeyini dedim heralde bitti dedim dün akşam yaşadım ama doğum yaptığım ilk hafta da ben değişik bişey yaşadım mesela bebeği emzirirken doğrulur vaziyette kucağımda uyuya kaldığımda yüzüme siyah birşey caprti puut diye uyurken annemi çağırdım dedi olur lohusalıkta dedi okudum çok yaşamadim ama bundan evvel kızımda ben dahq agirini yaşadım kızıma hamileyken daha ağır yaşadım anlamlandiramadim gece vakti telefonum caldi eşimle ben uyandık açtık telefonu biri benimle sessiz fısıldayarak o yanındami diye konuşuyordu eşim alınca telefonu kapattı korktum hatta sonra korkulur rüyalar gördüm doğumdan sonra sürekli karabasan yaşadım geçti sonra zaman zaman okuyor işte
(1,946 puan) tarafından
Hamileyken ve hamilelikte sonra oluyormuş bu bende duymuştum bunun için dualar var canim sürekli evin içinde kuran sesi olsun sen okuyamasan bile telefondan ac sürekli evladıninda kulağına kuran sesi girsin
0 oy
tarafından
Hee bndede oluyo kizz ;)):))
(183 puan) tarafından
Hocaya sordum subyandan kaynaklanıyor demis
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Karabasandır o.. 
(183 puan) tarafından
Hocaya sordum diyorki subyandan kaynaklaniyor
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Seda,korkmayin birsey olmaz kalkıp gitmediginiz sürece ananem öyle derdi çok bilgim yok.
(183 puan) tarafından
Nereye gitmedigimiz muddetce
(3,017 puan) tarafından
Çağırdıklari yere babam geceleri çalışırmis annem geceleri hep kapiya vurup zeynep zeynep diye babam sesiyle duyarmis uyandi sanıp kapıyı açmaya giderken aniden uyanirmis ananem annem ne zaman anlatsa iyi ki kapıyı açmadın karisirdin onlara derdi doğru değil bilmiyorum Annem tuhaf rüyalar görürmüş ya lacivert çarşaflı uzun uzun kadınların terzilik yapımım metrelerce uzunlukta çarşaf dikdiktiklerini kendine dikise cagirdikarini seslendiklerini duyarmis hep bir uyanır mis dikiş makinesinin ustunde oturuyor ne bilim işte gençken memleketten İstanbula gelmiş yalnızlıktan çok korktu herhalde bilmiyorum ama aynibruyalari defalarca kez görüp seslenerek cagirirlarmis annem öyle anlatırdı
(183 puan) tarafından
Peki annen nasıl atlatmış o durumu benim sadece bayagidir var ama eşim diyor du bende de oluyir tesadüfen baktık ikimizde aynı şeyi yasiyoruz
(3,017 puan) tarafından
Zamanla yalnız kalmaya alıştıkça korkmamaya basladim diyor korkardım sabahlara kadar kek  kurabiye pogaca yapardim gece temizlik yapardim  seni pek uyutmak istemezdim diyor nefesin bile bana güç verirdi diyor ben  3-4 yaşlarında varmışım yani , dua ederdim sonra unutmaya baslamis tekrar olmamış ama bir süre ısrarla devam etmiş
0 oy
tarafından
Bunu araştırmıştım insanın beyni derin uykuya geçiyormuş evet bendede oluyor uyanmak istiyorum ama kafam kalkmıyor gözümün önünden bir sürü şey geçiyor 
(183 puan) tarafından
Yok bir şey geçmiyor ben bilinçli şekilde o sesle uyanıyorum ama doğru çok derin uyurum uykudan kaynaklanabilir ama gerçek gibi duyuyorum  uyanıp bakıyorum bişi yok geri yatıyorum ama korku oluyor o anda ya niye böyle oldu diyorum ben alıştım ama artık ama bazen gerçekten irkiliyorum buleni ürkütüyor bu durum özellikle son hamileliğimde ben çok yaşadım gecesi gündüzü yok uyku uyuduğum bı vakit olurdu.
tarafından
Olabiliyor öyle sık yaşıyorum banada arada biri sesleniyor gibi geliyor
(183 puan) tarafından
Uykuda dimi uyanıkken değil canım benim uyku esnasında
tarafından
Evet uykuda
0 oy
(402 puan) tarafından
Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bir yerde okumuştum. İnsan uyuyup derin uykuya daldığında küçük ölüm gerçekleşirmiş ruh bedenden ayrılır ruhlar alemine gidermiş hatta orda herşeyi geleceği geçmişi görürmüş. Ruh bedene sonra tekrar döndüğünde herşeyi unuturmuş ama bazılarını hatırlarmış. Hatta deriz ya aa bu anı daha önce de yaşamıştım diye. O ondan olurmuş. Belki sizinki de öyledir diye düşündüm. Nas felak okuyup yatmakta fayda var.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 242 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 251 göst.