0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Merhaba canlarım yani bunlari sık düşünür oldum küçük çocuğum var ya bana bişey olursa o ortada kalcak diye çok korkuyorum çok yaramaz  her yemeği yemez  ben hep izle ayrı yemek yaparım o kadar çok yaramaz ki kayınvalidem in eline kalır diye korkuyorum onun buyudugunu askere gittiğini gorebileyim inşallah bazen böyle oluyor çok düşünüyorum çok seviyorum gözümden sakiniyorum evde sıkılıyor mesela hasta olsamda yuruyemekcek dermanım olmasamda parka götürürüm markete gideriz ne bileyim anlık böyle bişey geçti icimden

7 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Annelik iç güdüsü.   Bende düşünüyorm ara ara tabiki.

Rabbim güzel günler nasip etsin evlatlarımızla 
(224 puan) tarafından
Amin insallah
-Reklam-
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Rabbim evlatlarımızı bize bizi onlara bağışlasın inşallah.. İnşirah aç dinle bende öyle oluyorum bazen hemen İnşirah açıyorum rahatlıyorum 
(224 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah onların ayağına taş göz yaş değirmesin
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Olmaz mı canım ya geçen bir post açmıştım eşinize böbreğinizi verir misiniz ben vermem bana bişey olursa çocuğum ne yapar diye sürekli aklımda annelik herhalde :) 
(224 puan) tarafından
Ne farklı bişey annelik
(8,061 puan) tarafından
He vallah daha öncesinden hiç kendimi düşünmeyen biriydim şuan attığım adıma bile dikkat eder oldum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Evet olur ara sıra.  Ben olsamasam çocuğum nolur diye. Her anne düşünüyordur bence böyle 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Her anne düşünür bunu bende öyleyim benimde çocuğum 40 takla atarak yemek yer başkası doyuramaz kaynanamla aynı evdeyiz o bile çocuğun karakterini bilmiyor 
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Kaynanamın eline duscek yerinde ben koptum bende aynıyım bacım o yüzden kendime çok dikkat ediyorum 
0 oy
(12,574 puan) tarafından
psikolojik heralde hep güzel şeyleri düşünmek motive olmak lazım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 242 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hayatnezor (14 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...