0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Kizlar son 2 aydır salarim felekat dökülüyor banyo yapmaya korkuyorum resmen ıslak olunca iki katı dökülüyor. Evin her yeri saç yazma takmama rağmen hep dökülüyor bazen mutfak tezgaina buzdolabına kadar görüyorum :(( çok üzülüyorum herkes doğumdan diyor 4 ay önce doğum yaptım ama ilk doğumda böyle değildi çok sıkılıyorum bu durumdan sizin de böyle mi nasıl yöntem buldunuz bu careye ? 

imagebbu daha az halı . :(

26 Cevaplar

0 oy
(1,017 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden canım dahiliyeye randevu al değerlerine baktır o yönlendirir canım aşırı bı dökülme var normal değil geçmiş olsun
(743 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım. Evet çok feci şekilde hergun bu kadar saçım dökülüyor
(1,017 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Canım kan ve vitaminine baktır. Saçların uzunca kestir ve saç kremi kullanıyorsan kullanmayı bırak. Ayrıca saçların ıslakken değil nemliyken tara.. 
(743 puan) tarafından
Vitaminlerime en kısa zamanda baktirivam inşallah.esim gelince kesin saçlarımı biraz evet uzun canım krem vs kullanmiyorum . Banyo yaparken taramadan rahat etmiyorum canım çıkarken nemli olunca yine tariyorum genelde
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Uzun mu saçların baya dökülmüş  dökülür de swninki belki uzun diye çok görünüyor burda bilemedim. Yenileniyor doğumla derler bana vitamin vermişti doktor onla durdu kutı bitince yeninden döküldü  ve hala devam ediyo 17 ay oldu doğum yapalı bide kestim gene durmadı 
(743 puan) tarafından
Normal canım sırtımda , yine de eşim gelince kestiricem omuzlarıma kadar , yaa inşallah o kadar uzun sürmez benim artık heryerde saç görmekten sıkıldım
(1,849 puan) tarafından
Berbat bişi yerlerden saç temizlemek. Yıkadıktan sonra ör canım
(743 puan) tarafından
Deneyeyim öyle de canım sağolasın
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bu aşırı Bi dökülme değerlerini olcturup öyle hareket et
(743 puan) tarafından
Evet farkındayım canım baktiricam en kısa zamanda inşallah
0 oy
tarafından

Canım demir eksikliğinden de oluyor bende bi sağlık ocağında konuşup kendim bi baktırım  yoksa bende kel kalacam  yakinda:(

Not.. kestirmeyle alakası yok ben kestirdim daha iki gün önce aynı hala . Baya da kısaltım  hatta katlı yani.

(743 puan) tarafından
Hadi ya kestirmim o zaman. En iyisi değerlere baktirmaj teşekkür ederim canım . Bende öyle sanıyorum önler ve yanlar gitmiş maalesef
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Emzirme döneminde saçların dökülmesi çok normal. İkinci doğumumdan sonra benim de aynı öyleydi. Sonra Pantene dökülme karşıtı şampuan kullanmaya başladım. Azaldı dökülmesi sonra üçüncü doğumumu yaptım o şekilde dökülmedi bi daha. Ama şampuanımı hiç değiştirmedim 
(743 puan) tarafından
Evet ama ilkinde bu kadar değildi bunda baya dökülüyor en iyisi değerlerime baktırmak teşekkür ederim canım
(2,387 puan) tarafından
Tabi baktır
(743 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(2,387 puan) tarafından
Önemli değil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 123 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
0 oy
12 cevap 218 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...