0 oy
599 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (31 puan) tarafından
bebeğim 40 günlük çok gazlı ıkınıyo ve çok ağlıyo ondan göbek fıtığı olmuş nasıl geçer geçer mi başına gelen var mı kızlar

bozuk para falan bağla diyolar ama nette de o ameliyata daha çok iter diyo napsam bilemedim

10 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş OLSUN  canım doktor  ne dedi peki
(31 puan) tarafından
aynen öyle gerçekten amin inşallah canım benim hepimizin ki sağlıkla büyüsün
(1,048 puan) tarafından
Hiç uzulme cnm benim kızımdada vardi göbeği küçük bi tok gibiydi hastaneye götürduk dedi 2 yaşina kadar gider ama gitmese küçük bi operasyonla halederiz şu an kızım 4 yaşinda ve hiçbişeyi yok kendiliğinden gidiyo
(31 puan) tarafından
maşşallah canım çok şükür
ben öyle görünce dayanamıyorum ya canı acıyo gibi geliyo içim bi tuhaf oluyo
sizinki kaç yaşındayken geçti peki bişey sardın ilaç kullandn mi hiç
(1,048 puan) tarafından
Hayır ilaç kulanmadik dktr vermedi gerek yok dedi 2 buçuk yaşinda tam iyleşti gerçekten bende korkmuştum parmağimi bastirinca su sesi geliyodu göbeği büyüktü ama geçti çok şükür insalah seninkide geçer cnm  cok geçmiş olsun
(31 puan) tarafından
evet bizimde su sesi geliyo sağ ol canım inşallah bizimde bir an önce geçer
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim.bebeğim de de vardı kendisi geçer dedi 2 aylık ken gecmisti
(31 puan) tarafından
ay hadi inşallah bİzimde geçse keşke öyle kısa sürede
bişey kullandınız mı peki canım hem de sizin neden oluştu fıtık
(162 puan) tarafından
Gazlı bi bebektı bide çok ağlardi. Bunun için gittim Dr 1 aylık ti Kont esnasında göbek te fıtık var dedi ama kendi kendine geçer dedi bebek küçük daha .bişey kullanmadim hiç bişey de yapmadım kendiliginden gcti
(31 puan) tarafından
bizimde gazlı ağlamktan çıktı zaten 1 gecede oldu ne olduysa çok ağladı gazdan patlıcakmış acile gittik
bizimkide 40 günlük inşallah sizinki gibi erkenden geçer.
acımıyomuş bebeğe bi zararı yokmuş dimi bunun
(162 puan) tarafından
Yok canim bi zararı yok.gaz damlası vermişti bana Dr kullan diye .8ns geçer senin bebisinin de
(31 puan) tarafından
amin inşallah canım benim dua et bize de geçsin
0 oy
(404 puan) tarafından
Bize antobiyotik bi krem vermişti 3,4 kullanmaya geçti bozuk para filan kullanmayin daha kotu sonuçlar doğurabiliyor sonunda
(31 puan) tarafından
aa gerçekten mi bize hiç öyle bişey demedi doktor sizin neden oldu fıtık ve kremin adını hatırlıyormusunz
(404 puan) tarafından
Aglamaktan canim kolikti agladikca cikiyordu kremin ismini hatırlayamadım suan annemdeyim krem evde kaldi eve gidince bakarim ama
(31 puan) tarafından
ay aynı bizimkide ağlamktan oldu 1 gece de çıktı gaz dolmuş içi acillik oldu
çok iyi olur canım unutmazsan yaz adını lütfen
0 oy
tarafından
Benim oglumun gobek deliği dışa dogruydu ikindigi için. 48 gunlukken sunneti yapan cerrah kizim buna bez bağla yoksa ilerde ameliyat gerekir fıtık olur dedi. Yaptım 1 haftada karnı içine girdi sukur 
(31 puan) tarafından
sürekli bağlı mı durdu
tarafından
Hayir para koymadım bitane bezi top gibi yapip gobek deliğine koy oyle bağla dedi hep bağlı durdu tabi oyle sımsıkı değildi rahatsız olmadi yani. Ayrıca ondan bir hafta önce devlet hastanesinde doktor gördü biseyi yok dedi dedim sünnetçi doktor  da dediki benden daha iyi bilemez ben cerrahim dedi sağolsun ıyiki demis. Benim kaynim da çok ağlarmis o yüzden 2 yaşında ameliyat olmus fitiktan
(31 puan) tarafından
off herkes bişey diyo valla bende napcağımı bilemiyorm artık :(
tarafından
Sen bilirsin bizim oralarda eskiden beri yaparlarmış hepsi olmasa bile büyüklerin bazı yaptıkları doğru bence. Uygulamak sana kalmış.
(31 puan) tarafından
tamam teşekkür ederim
0 oy
(214 puan) tarafından
O bolgeye cok dokunma canım 
(31 puan) tarafından
bakamıyorum bile canım ya içim gidiyo öyle görünce üzülüyorm
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Sakin bağlama fitiik sıkışıp patlamıştı komşumun 2 aylik bebeğinde. Benim oglum da da 30.gun çıkt geçiyor kendiliğinden hemde bizim ki çok  büyüktü 5.ayda tamamen düzeldi 
(31 puan) tarafından
çok sağol canım.
bağla diyolar hep laf anlatamıyorum ya yıldım vallahi laf anlatmaktan ameliyat riskini artırıyomuş bağlamak diyorm anlamıyolar
nasıl içimi rahatlattın bilemezsinn bizimki küçük daha inşallah bi an önce düzelir sen hiçbişey yapmadın dimi geçmesi için kendi kendine düzeldi canım ?
(5,938 puan) tarafından
Hiç birşey yapmadım canım kendi kendine kapandı  milleti dinleme sakin
(31 puan) tarafından
tamam çok teşekkür ederim içim rahatladı ♡
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Kendi kendine geçer o canım benim kuzenimin oğlunda da var di ben gördüm bu niye böyle şişik dedim fıtığı var bu geçmiş hali dedi eğer geçmeseydi ameliyat olacaktı dedi 
(31 puan) tarafından
bizim çok şiş değil öyle ama ağlarken ıkınırken falan şişiyor işte şişmesin öyle daha fazla büyümesin diye de sar diyolar arada kaldım bende :( ama sarmıyorm
0 oy
(346 puan) tarafından
Bizdede vardi canim gecti doktor hemen hemen her bebekte olur sonra gecer demisti gecti bile cok aglatmamaya bak bide fotosunu atsaydin bakardim bizimki gibimi diye 
(31 puan) tarafından
sizinki ne kadr süre de geçti sen herhangi bişey yaptın mı geçmesi için canım
nerden atıcam foto bilmiyormki
(346 puan) tarafından
Ben aglatmamak icin elimden geleni yaptim oylelikle gecti 1 ay surdu yani sonra gecti
(31 puan) tarafından
anladım canım bizimde okadr sürse keşke
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Girdi mi içeri merak ettim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim insallah iyi olur hersey

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 204 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,475 cevap

34,839 kullanıcı