0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (4,959 puan) tarafından

Bakar mısın doğru olabikir mi ya o kdr can gitti 

image

11 Cevaplar

0 oy
(3,628 puan) tarafından
Antebi bilmiyorum ama mardinde ki görüntüyü izle sanki bilinçli yapılmış gibi aşırı kalabalık bi ortamda çok kötü cidden bende mardinde ki olayın kasıtlı olduğunu düşünüyorum 
(4,959 puan) tarafından
Cnm Mardini izledim  3 araba pes peşe on beş dakika arayla çıkmışlar şirketten nedense ucununde frenleri patlaması bir tanesi kaza olarak olmus ya insanlar oraya toplanmış bunlar ikinciyi blmyrlar zaten ikinci tarumar etmiş etrafı üçüncüyü polis tekerleklerine silah sıkarak yan düşürmüş tırı lanet gelsin vala ne kastı var insanlara anlamadım o kadar eve ateş dustu
(3,628 puan) tarafından
Aynen iki kazanın aynı gün olması da muamma Rabbim tüm kötülerin fırsatını kessin
(4,959 puan) tarafından
Amin amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Yani teror saldırısı mı
(4,959 puan) tarafından
Blmyrm ki
(10,877 puan) tarafından
Ben acıklamayı bulamadım canım ya nerden gördün sen dinleyim dedim ama
(4,959 puan) tarafından
Cnm bu Instagramdan takip ettgm sayfa bu genelde olan gerçekleri paylaşıyor akşam hberlerde görürüz inşallah bkleyecm bnde
0 oy
(175 puan) tarafından
Görüntüleri izleyin zaten anlayacaksiniz bilerek olduğunu insanları resmen telef etmek için üstlerine üstlerine sürüyor
(4,959 puan) tarafından
Ah Mardin zaten o görüntüleri bni mahfetti sankide bilerek
0 oy
tarafından
Bence de planlı aynı senaryo yani önce bir kaza oluyor.millet yardıma gidiyor kalabalık oluşuyor.aynı bölge aynı saatler.bir de şunu anlamıyorum br kaza olunca ambulans polis varken bu kadar kalabalık oluşturmak ne kadar doğru?
(4,959 puan) tarafından
Orda Mardin'de tanıdıklarına var cnm bizim 3 tır ard arda on beş dakika ile çıkıyor nedense üçünün de freni tutmamış arizalais biri zaten kaza diyelim biride zaten insanları ezdi üçüncüyü de polis tekerleklere sıkarak ters düşürüyor çok şaibeli bı durjm
tarafından
Ben burdaki bu olayı paylaşan postlara hep planlı diye yorum yazdım.daha ne çok operasyon ya da suikast yapacaklardır da çoğuna engel oldu istihbaratçılar çoğu yansımıyor medyaya.her gün birşey planlanıyor  artık kalabalığa girmeye korkar oldum
(4,959 puan) tarafından
Çok haklısın cik
0 oy
tarafından
Böyle birşey varsa ve kimin oarmagi varsa bu işten Allah hepsine aynı acıyı yaşatsın 
(4,959 puan) tarafından
Amin  inşallah
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ben görüntüyü izler izlemez aklıma Amerika geldi orda da saldırı yapacakları zaman tırla insanların üzerine sürüyorlardi bence bilerek yaptılar Allah yanlarına bırakmasın pislikler 
(4,959 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Hadi anteptekine kaza diyelim ama mardindeki resmen katliam gibi ya. Bende kazalari görünce acaba kaza yerindeki polisleri hedef alan bir saldiri mi diye düşündüm ama incelemeler yapilinca orraya çikar artik. 
(4,959 puan) tarafından
Ne kdr doğrusunu derler ki araştırılsada
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben bu iki kazayi teror örgütleriyle bağlantili olduğunu dusunuyorum...
0 oy
tarafından
Yani adam cok hizli gidiyo yola devam edebilirdi etseydi yoldaki arabalari ezerdi adam ucuyo resmen direk kalabalığa daldi o kadar insan neden vardiki orda bilemedim ya freni patlamış olabilir ama asiri hızlıydı ya kasten yada kaza allah rahmet eylesin ölenlere aciyla olduler
0 oy
tarafından
Yani bana aynı zaman aynı gün vs olması biraz muamma geldi 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 412 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 961 göst.
20 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 208 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
19 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu

379,515 soru

11,361,057 cevap

34,839 kullanıcı

...