0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Kizlar anlayamıyorum niye her gün ben aramak zorundayım yeri geliyor kendi annemle bile her gün konusamayiz bazen annem arar bazen ben ararim. Kaynana da hep ben aricakmisim ne tuhaf dedim bir gün sen ara bir gün ben arim dedim ona da kızlar annelerini arar diyo tövbe est o gün anneanne meselesinden sonra 2 gün oldu aramam içimden de gelmiyo ne yazikki. Kendi kızıyla günde 3 5 defa konuşur eder kizi arar kendi arar bana gelince yok hamileyim bise olsa umrunda olmaz heralde. Kizi da yazıp sormaz bana hic ne yapiyon hamilelik nasil gidiyo diye soran olmadı 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka isteği var mıymış 
-Reklam-
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Yüz verme bence alışsın mesafeye
(63 puan) tarafından
Her gün her gün ne konusacaz nasılsın napiyon aksama yemekte ne var o.kapatiyoz da her gün aramaktan sıkıldım yani
0 oy
tarafından
Kimseyi her gün arayamam kusura bakmasın kimse
(63 puan) tarafından
Ayy bende öyle bise  duymadim görmedim yaa 6 ay oldu artık her gün aramama gerek yok geralde zaten evdeyim.evin içinde ne yapılırsa onlari yapiyom
tarafından
Işim düşmeyince kaynanamı aramam valla oda öyle
(63 puan) tarafından
Ahahahh :) ya ben gene arayip sormak isterim de her gün ben aramam zoruma gidiyo yaa ee bende bekliyorum bir günde o arasın sorsun halimi.hatrimi
tarafından
Benim kaynana hak etmiyor bacım
0 oy
tarafından
Hic arayamam valla hele bide sart kosuyosa arasada duymam 
(63 puan) tarafından
:) bende şaşırdım yaa bi gün sen ara bi gün ben arim.diyorum ona da laf ediyo arayi.nasil yapmam lazım
tarafından
Mihri ya arada duymam ne ya hdhdhdb
tarafından
Arayi yapmana Gerek yok bence emir verir gibi bigun sen ara bigun ben medir kurulu saatmi bu

Valla bende oyle bu isler djjdjd yap dediginde biri yapacam varsada yapmam ahahha
(63 puan) tarafından
Ahahahhhh :) kiz ona bile razi olmuyo hep ben aricakmisim artik haftada 1 aricam yeter :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ne güzel işte konuşmak istiyo,hergün hergün tabiki olmaz belki ama kızlar annelerini arar demiş demekki kızı gibi görüyo seni 
(63 puan) tarafından
Tamam öyle de anneler kizlarini hic aramaz mii simdii
(9,626 puan) tarafından
Tabiki arar demekki kendini naza cekiyo senin aramani istiyo,sürekli sürekli olmaz ama haftada 1 arasan gönlü hoş olur en azından,yada bundan da memnun değilsen aynen şunu söyleyebilirsin,beni kızın gibi görüp aramami istiyosan bende seni annem gibi görüyorum sende beni arayıp halimi hatırımı sorabilirsin hersey karşılıklı dersen o zaman ya vazgeçer hergun aramanı istemekten yada ters teper sürekli araşırsınız sen onu oda seni arar
(63 puan) tarafından
Ya dedimkii bir gün sen ara bir gün ben arayim ona bike laf etti hep ben aricakmisim yeter 6 aydır zaten artık haftada 1 ararim napim herkes kendi bilir bende aranmak isterim halim hayrım sorulsun hamilelik nasil geçiliyor diye ben merak edilim
(9,626 puan) tarafından
Sana bise diyim mi ben 6 yıllık evliyim yani tam 6 değil ama olucak nişanlilikla falan 7 sene olucak ve yemin ederim kaynanam 1 kere bile beni aramadı  ben ararim onu ama onuda hafta da 1 ararım yani beterin beteri var :)  senide anlıyorum ama iste karakter meselesi,kafasına aramamayi soktuysa naparsan yap kendi fikri ona doğru gelir
(63 puan) tarafından
Allah Allah yaa o da nasil kaynanaymis tuhaf hele nisanlilik sürecinde gelin aranılmaz mi ilgilenmez mi neler var valla bende haftada 1 aricam kendi hic aramasın umrumda da değil
0 oy
tarafından
Hergün konusak ne bulcakmış acaba? 
(63 puan) tarafından
Ne yapiyon.nasilsin aksama.yemekte ne var o iste
tarafından
Saçmalık ya.
0 oy
(988 puan) tarafından
Kendi kaynanani sen arıyon mu hergun die sor hiçte mecburiyetin yok 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kimseyi her gün arayamam 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sende de sorun var görümcem aramıyo diyosun kimse kimseyi aramak zorunda değil ne görümcen snine sen kaynananı
(7,768 puan) tarafından
Ne ben kaynanamı ararım ne o beni işi düşen arar kimse kimseye trip atmaz bnden küçük görümcem vr hiç demedim niye aramıyosun arkadaşım değil ki arasın
Sende haftada bir ara trip atarsada tınlama duymazdan gel
(63 puan) tarafından
Aynen bende öyle benden küçük görümcem var annesine de derim hic arayip sormaz diye ben oradayken resmen kac defa arar sorar. Haftada 1 aricam artik inankii
(7,768 puan) tarafından
İşte hata sende görümcen neden seni arasın ki
(63 puan) tarafından
Insan bekliyo iste ne bilim her gün arasin demiyorum ya
(7,768 puan) tarafından
İşte sn bekliyosan kaynananın beklemeside normal görümcen hiç bi zaman seni arayıp nasılsın demek zorunda değil ha gönlünden geçer arar amenna hüç bi zaman beklenti içine girmezsen kırılmazsında
0 oy
tarafından
Şu kaynanalari bir rahat bırakın ne kulak cinlattiniz atamazsın olur biter belki şaka yaptı ciddiyse bile zamanım olmuyor de geç aramayinca da anlar zaten of boş boş uğraşmayın ya 
0 oy
(35 puan) tarafından
Yüz verme canım benim kaynanamda aynı hergun arardım, geçen gün eşimle tartıştılar telefon faturası yüzünden, kaynanam bana ve bebeğime de küstü 1 hafta oldu arayıp sormuyor. Büyüklük bende kalsın dedim belki kızgınlığı geçmiştir dedim aradım yüzüme kapattı telefonu bidaha asla aramam 
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Fazla muhabbet tez ayrılık getirir canım çok muhatap olma mesafe koy 
(63 puan) tarafından
Dogru diyorsun
0 oy
(12,758 puan) tarafından
Bana her gün ara demedi. Bebek doğdundan berı zaten kırkı orda çıkarttık eve zor yolladılar her gün görüntulu arar. İlk torunu normal karşılıyorum zaten haftada 4,5 gün inerız her gün ararım görüntulu 
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Egosunu tatmin ediyor bak dedim yaptırıyorum demek için ha banada bizi ara diyenleri sutladim arasalarda canım istemezse açmıyorum öyle zorla bişe yapmam ben
0 oy
(213 puan) tarafından

Arama kendi arasin niye aramiyon derse de dakkam yok yüklede arım de dk dan tasarruf edersin en azından paket olmuş kaç para:D

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok şükür öyle sıkıntılarim yok ayda yılda bir belki ararım kayanami oda sorun etmez birşey demez kendi halinde hergun kaynana aranır mi yaa bide annem dışında kimseyi hergun aramam ben 
0 oy
(7,102 puan) tarafından
Mesafe her zaman iyidir. 
(63 puan) tarafından
Kesinlikle canimm
0 oy
(270 puan) tarafından
Hergün konuşmak istiyorsa kendide arasın o zman
(63 puan) tarafından
Yok kendi aramazmiss hep ben aricakmisim yoksa arayabilir mi eli hiç gitmez
0 oy
(5,134 puan) tarafından