0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar bu yaz köye gittiydik kaynanam.bana dediki kayinpeder in bensiz yapamaz ama senin kocan sensiz yapar  dedi kaynim var mesela o da karısı olmadan yapamaz bitek seninki oyle falan diye laf soktu tamam olabilir benimkini gözü heo disarda ama onun üstüne vazife olan bisey degoldi  bunu söylemek beni üzmek için yaoti yani dünde beni aradılar kyonpderin de birsuru kadınlarla yazistigini  ben biliyorum esim biliyor fakat ben kaynanama söylemedim karışmiyim diye hatta esim bi kere uyarmış niye elalemle uazisiyon diye neyse dun beni aradi kayinpeder diyoki gelinim senin memleketinden birini buldum annem turhalli bu da turhalli bi Çerkez kadın bulmuş onunla yazisiyo amabunu kaynanam da biliyor yanında konusuyola4 yani ama sözde Çerkez linkten konusuyolar kadının yaşadığı yere kadar öğrenmiş anne dedim niye kizmiyon diyoki nolcak ne var bunda bunlar ailecek Konya ovası midir nedir ya 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ruh hastası yvsak heps 
(1,243 puan) tarafından
Hemde nasil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Meshepsizmis senin kaynana ne diyim 
(1,243 puan) tarafından
Gerçekten öyleymiş benim esiminde yaptıklarını biliyo diyoki cok abartıyorsun bazı şeyleri bunlarin sülale boyle
0 oy
(484 puan) tarafından

Bastan sona saka gibi aklim almadi canim Allah sonlarini hayir etsin :Dddd.    

Ne mi varmis bunda daha ne olcak adam seni aldatiyo ya :))
(1,243 puan) tarafından
Amin canim ona göre aldatma sayılmıyor:)
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Baya normalleşmiş senin için bu tarz konuşmalar eşinin de gözü dışardaymış kayınpederin seni ilgilendirmez ama eşin konusunu bu kadar rahat söylemen onlara benzemeye başlamışsın diye yorumladım (Konya ovası mıdır dedin ya ondan diyorum) kaynananı vs takmaman lazım. Eşini dizginlemen lazım gözünü içeri sok dışarda durmasın.. kayınpederini de ilk aradığınfa seni haddini bildirmek lazımdı nasıl arayıp sna bunu anlatabiliyo anlattıklarında bi tane mantıklı olay yok komple tepkilik olaylar silsilesi...
(1,243 puan) tarafından
Ben bsiey demedim onlara canim konu açıldı kendi söyledi kaynanam yani beni de bozdu bunlar :) eşimi dizginlemek mümkün değil malesef büyük ihtimal mezara kadar gider böyle kiz ilk başta anlatiyo kayinpeder anlamadim brn sonradan dank etti esime sogledim o da aynı şeyi dedi kizsaydin ya sanane falan diue dedi bunlar ailecek mantikli olmadığı için:)
(1,246 puan) tarafından
Ne diyim Allah yardımcın olsun baya geniş bi aile :D
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Aynen de dedigin gibi konya ovası. Sen benim kocamla degilde kendininkiyle ilgilen diyecektin
(1,243 puan) tarafından
Zaten biz kötü olunca en çok sevinen o oluyor
(7,257 puan) tarafından
Kotu olmamaya calis sevindirme. Boyle uzuyorsa kayinpederin yedigi haltlarida saklama soyle gitsin pek degisen bisey olmaz  alismis amaa
(1,243 puan) tarafından
Aynen kendi dedi zaten bu saatten sonra baba evine mi döneyim milletin ağzına laf mo vereyim diyo
(7,257 puan) tarafından
Gidemesse bile icine dert olsun sana bisey diyince babamda sunu bunu yapmia de uste cik otur
0 oy
tarafından
Kocasina gelince laf yok seni üzmek derdi 
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim amacı o
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kayınpederine takilmadim da eşimingözü dışarda dedin bunu bile bile nasıl ona eşim diyorsun aklım almıyor.
(1,243 puan) tarafından
Canim me diyim adını mı söyliyim esim mi diyim hani yazarken koca diye ilerlediği için öyle dedim
(1,156 puan) tarafından
Benim demek istediğim hala nasıl yanında kocan dışardaki kızlara bakacak sende buna susuyormusun
(1,243 puan) tarafından
Otasi cok karisik canim sustum fayda etmedi susmadın fayda etmedi bekliyorum sadece
0 oy
tarafından
Domuz mu acaba kaynanan bukadarı pes yani 
(1,243 puan) tarafından
Biraz oyledir kendisi i:)
tarafından
Kıyamet alemetleri bacı:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
3 cevap 381 göst.