0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sabahtan beri özel bölgemde kaşıntı ve ağrı vardı aynadan baktım baya bi şişmiş ve resmen bembeyaz olmuş etim dilim dilim olur gibi çokta acıyor netten baktım mantar belirtisi diyor ilk defa başıma geldi en yakin randevuda 9. Ayın 8 inde o zamana kadar gecer mi ilerler mi bilmiyorum başına gelen varmı nasıl gecirdiniz kusura bakmayin cok utanarak soruyorum hakkinizi helal edin

17 Cevaplar

0 oy
(15,658 puan) tarafından
Travazol al kullan sirkeli su ile taharet al ama doktora gozuk yine enfeksiyon yada mantar 
tarafından
Kuzum genel olarak travazol ve sirkeli su demisler az once sirkeli su ile taharetlendim insallah etki eder
(15,658 puan) tarafından
Travazol çok iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnimde bugün oldu ya mantar varda bnm bikinide 
tarafından
Nasıl gecer acaba yururken bile cok aciyip kasiniyor
tarafından
Ayy kız bana doktor exelderm verdi kullniyom çok iyi
0 oy
tarafından
Travazol krem al eczaneden birebir bide sirkeli ılık su ic
tarafından
Orani da sirkeli su ile yikayabilirsin yakar ama iyi gelir
tarafından
Simdi tahretlendim canim sirkeli suyla insallah yarar ise
0 oy
(1,995 puan) tarafından
mantar nemli ortamı sever 

o yüzden hep kuru tutmaya çalış

antibiotiksiz geçmesi biraz zor 

geçmiş olsun
tarafından
Sagol canim kuru tutmaya calisiyorum ama insallah ilerlemez
0 oy
tarafından
Temiz tut sirkeli su ile yika bide krem var ama adını unuttum eczaneye dersen verir onu kullan iç çamaşırı giyme bir müddet .
tarafından
Yarin bi sorayim canim cok sagol
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Hemde çok kötü mantar olmssun doktora git fitil versin ancak öyle geçer şuan evde sirke varsa biraz sulandir yıka sirke tek yaparsan yanar
tarafından
Sirkeyle yaptim kuzum simdi doktora gidecegim ama randevuya baya var acile gitsem ilgilenirler mi acaba
(4,101 puan) tarafından
Ewet yazarlar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Acilden kadın doğum a görun bence 
tarafından
Kuzum en yakin randevu ayin 8 inde acile gitsem bakarlar mi acaba
(4,961 puan) tarafından
Evet ciddi bişey sonuçta tahlil alırlar hemen ona göre ilaç yazar doktor kim durabilir öyle radebuya kdr
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bol su iç travazol kullan. Ama mantar veya enfeksiyom varsa doktora gitmen gerek.
tarafından
Kuzum mantar mi emfeksiyon mu bilmiyorum 3 gün önce agda yaptirmistim tahris olmasin diye pudra kullanildi o baya yakmisti o mu yakti acaba diye dusunuyorum
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Aile hakimine git istersen onlarda ilaç yazıyor randevu zamanına kadar etki eder belki gerçekten mantar çok berbat bir rahatsızlık çok geçmiş olsun 
tarafından
Yarin sabah gidecegim canim insallah cok sagol
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Kız saglık ocagına git. Zaten hemen bir travazol bir fitil yazıyor. 
tarafından
Sabah gidecegim kuzum dün hicbisey yokken bugun bianda oldu anlamadim ki
(10,877 puan) tarafından
Bir anda yukselmiştir.
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Sirkeli su kullann
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Randevuyu bekleme canım yarın hemen sağlık ocağına git fitil yada toz verirler iyi geliyo randevuya kadar perişan olursun 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eczaneden gynolomeksin vajinal ovül al tek doz bile bitirir 
0 oy
(953 puan) tarafından
Cnm ben şuan 34+2 gebeyim bende de küçük küçük şişkinlikler vardı nerdeyse 2,5 ay kadardır acıma bazen oluyordu dr.gorundum bana varis dedi ama seninkini bilemedim smd
tarafından
Kuzum benimkinde beyazlama var kasinti ve agri var asiri gebede degilim ama bilemedim cok gecmis olsun sanada
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Cok gecmıs olsun karbonatlı suyla taharet al canım sirke kullanma.Bol su iç her gun ıc camasırı değiş dar giyinme.
0 oy
tarafından
Tam 9 ay çekmiş biri olarak konuşuyorum illett nalet bişey eğer hamileysen geçmiş olsun dogurana kadar geçmez yok hamile değilsen hemen doktora git ilaç tedavisine başka akıntı. Git gide fazlalaşır doktora gidene kadar pamuklj iç çamaşırı giy dar pantolon tayt vs giyme bol şeyler giy olabildiğine hava alsın vajinanın içi zalain krem yada travazol varsa şimdilik sür kaşıntıyı alsın vajinanın içini sakın yıkama doktor demişti bana en büyük hata vajinanın içini yıkaman demişti bence ravdevuyu bekleme sabah erkenden git sıra al yerleşirse iyileşme süreci uzar 
0 oy
(7,238 puan) tarafından
Sirkeli suyla yikamistim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 328 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Asmn1513 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aybezdumya (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 393 göst.
26 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,124 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebisbirisi (88 puan) tarafından soruldu

379,478 soru

11,359,810 cevap

34,837 kullanıcı

...