0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
37 haftalık hamileyim. Vajina dış dudağın bi tanesi şişmiş içinde 3-4 beze var nohut büyüklüğünde . Perşembe kontrolüm var soracağım ama korktum ya var mı başına gelen. Bu arada enfeksiyon falan yok daha yeni tahlil verdim iç dudakta değil dış dudakta şişlik var dokununca çok hafif bi hassasiyet ağrı oluşuyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Utanmana gerek yok aslinda kuzum saglik acisindan soruyosun sonucta bilgisi olan duyan belki bi fikir verir 
(120 puan) tarafından
Sağolasın canım korktum ya ilk kez başıma geldi
tarafından
Bekle bakalim doktorun ne diycek insallah sadece yag bezesi tarzinda biseydir
(120 puan) tarafından
İnşallah canım sağolasın
-Reklam-
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Vajınal varis olabılır cnm, Bebek baskı yaptıgı ıcın damarlarda genısleme ve sıslık olabiliyor.Agrıda yapabilir, Doktor bı mudahele edemiyor dogumdan sonra gecıyor cnm.. 
(120 puan) tarafından
Normal doğuma engel midir acaba bide bacaklarım hep varis oldu bu hamileliğimde
(4,189 puan) tarafından
Canm benim 27 haftada basladı 2.gebelıgımdı cok agrı yapıyordu sıslık vardı yuruyemıyırdm bile. Dıkıssız normal dogum yaptım, bı sorun olmaz senınde ınsaallah
(120 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun içim çok rahatladı . Peki şimdi geçti mi şişlik filan
(4,189 puan) tarafından
Evet, dogumdan sonra hıc bısey kalmadı. Kiloda olunca baskı cok oluyor malum son haftalar
0 oy
(24 puan) tarafından
Bende de olmuştu cnm hamile kalmadan önce bi ilaçtan yan etki yapmıştı ama sonra geçti kendiliğinden bi daha da çıkmadı şükür
(120 puan) tarafından
Decavit ve kan ilacı kullanıyorum canım onlar yapmış olabilir mi
(24 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm ama benimki hamile kalabilmek için kullanılan ilaçlardan olmuştu mutlaka doktoruna sor bunda utanılacak bişey yok cnm
(120 puan) tarafından
Tamam Allah razı olsun sağolasın canım
(24 puan) tarafından
Senden de İNŞALLAH

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 749 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 422 göst.
16 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,129 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,195 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...