0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (2,470 puan) tarafından
Oğlumu alıp dışarıda gezmek beni mutlu ediyo evde olduğumda saat nasıl geçecek oğlumla napcam diye sıkıntı yapıyorum oğlumda alıştı artık balkonda uykuya daliyo son bir hafta on gündür böyleyiz aslında lise zamanı tam evkusuydum annem ısrar ederdi bi yerlere gidelim ben illa evde durmak isterdim şimdi yaş aldık biraz ev moduna geçmem gerekirken hep gezme isteği hiç bitmiyor size de oluyo mu boyle 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu sıcakta mi kız genelde bunalimdayken yağmurda kısa kollu ile gezmek istiyom yapmisligimdq vardır soğuk havalarda bdbdbbd
tarafından
Bdbdbdbd he ya daha aşamadık onu biz bdbdbbd
(2,470 puan) tarafından
Kocanın çocuk halini gördüm işte parkta annesi diyo düşer diyo bana gelmez abisine sarılır abarto olunca aklıma.geldin
Buda böyle saçma bi anım işte cnm sen bana bakma biraz iyi değilim ben :)
tarafından
Ya çok iyi ya hdhdhdb akıllarda kalmak çok hoş unutmam ben bunu ..... Yaaaa neyin var noldu balım
(2,470 puan) tarafından
Canım benim ooo say say bitmez hangi biri işte disari çıkınca biraz olsn unutuyorum herşeyi
tarafından
Boşuna evden uzaklaşmak istemiyorsun huzursuzsun demekki
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sürekli gezdiğin için oluyor mesela 2 3 gün yemek yapma 4.günde yapasın gelmez gezmekte aynı üst üste çıkınca alışıyorsun içeri girmiyorsun
(2,470 puan) tarafından
Annemde diyo keşke bekçi olsaydın gece gündüz gezerdin ne güzel olurdu
Aynen alıştım ya eve giresim gelmiyo arada aklıma şey bile geliyo aracım olsa gece 10 11 gibi şöyle bir tur atsam diye içimden geciriyorm
(6,441 puan) tarafından
Alışınca oluyor canım denedim ben inşallah olur arabanda sahil turu atar temiz hava alır gelirsin
(2,470 puan) tarafından
Memleketimde sahil olsaydı güzel olurdu ama malesef yok ins cnm olur aracim
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bende bekarken evden çıkmazdm ah ***** kafam şimdi çıkmak istiyorum bebekle zor oluyor
(2,470 puan) tarafından
Aynen bekarken rahatça gezmek varkene herkes gider Mersin'e bende gidiyorum tersine
0 oy
tarafından
Gecen ay hep dışarı çıktim kizimla bebk arbasina koydum parka çarşıya sahile hiç durmadım durursam düşüncektim çünkü tamamen psikolojik bence
(2,470 puan) tarafından
Ev boğuyor evet kesinlikle dışarı iyi geliyor
tarafından
Bende ayniydim bulduğum her fırsatta dışarda aliyodum soluğu ve hic kimseyi çağırmiyodum arkadaş eş cocuk vs sadece kızımı aliyodum disari tatile gittim kimseyle takılmadim kizimi al sırt çantası dışarı sahil Park bisiklet hep gezdim iki haftadır iyim biraz daha  simdi biraz eve sardım temizlik filan seninde yanlız kalmak gibi bi isteyin var birde disarda bebek daha az yoruyosa oda olur yada evde bisey yapasin yok bisey var seni bu duruma iten bunu sen daha iyi bilirsin çünkü bu da normal bi davranış sekli degil ki herseyin fazlası
Zarar birde ben o donem kahve ve su başka bir şey de yemedim acikmadim resmen bir ay sürdü ikide olabilir
0 oy
(4,391 puan) tarafından
ruh hali değişikliği. tıpkı mevsimler gibi mi desem=)
(2,470 puan) tarafından
Belkide bu ara yalnızca dışarıda huzur buluyorum
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Ben kendimi bildim bileli severim gezmeyi kız çık gez oh en güzeli bende öyleyim:)
(2,470 puan) tarafından
Gezince mutlu oluyorum onu farkettim evde fenalık basiyo sinir koymam lazım diyorum kendime ama bilemiyorum
(1,246 puan) tarafından
İşini gücünü aksatmıyosan hiç kasma kendini canım gez bişeycik olmaz
(2,470 puan) tarafından
Yaşadığım şehir küçük esim asker laf oluyo hatta ilk geldgimde memlekete oğlumu sürekli markete yada parka dolastirmaya cikiyodm sürekli oğlunu gezdiriyo demişler annem basliyo konu komşu ne der aslnda gezmemde bile rahatlık yok ya biraz kafam dağılıyor oda suç kocası asker sağda solda geziyor adım napiyim o mesleği ben seçmedim bişi oldu olacak anksiyetesiyle perisan oluyodum artık sağlık sistemim bu tarz düşünceleri kaldirmiyo dışarı çıkınca hicbirsey aklıma gelmiyo napayım kendimi kapatıp iyice bunalımın dipsiz kuyularında mi gezeyim bilmiyorm
(1,246 puan) tarafından
Eşin sorun etmiyosa elalem ne der umrunda olmasın canım
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim, çocuğun uyku saati dışında hep dışarda geziyoruz, evde zaman geçmiyor bu çocukla :)
(2,470 puan) tarafından
Yalnız değilim o zaman çocuklar da dışarı istiyorlar bir de tek cocuksa evde hiç tutamiyosn
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Akşam 10 buçukta bı çıktık gece 12 de geldk kizimla hava çok güzeldi bebek arabası itmek yordu ama baya dolaştık iyi geldi gündüzde gezdk ama sıcaktan sarmiyo
(2,470 puan) tarafından
Sabah on 11 gibi yine hava serin oluyo o arada yürüyüş yapmayı seviyorum oğlumla aksmaalri zaten dışarı akmak için can atıyoruz parka gidiyoruz genellikle gezme diyorum ama yani öyle çok büyük şeyler falanda yapmiyorm
(6,859 puan) tarafından
Dondurma yiyip gelioz :)
(2,470 puan) tarafından
Oh afiyet olsn cnm surda kaç gün yaz kaldı tadını çıkarmak en iyisi
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm ya oel tabiki geç geldi yaz çabuk biter
(2,470 puan) tarafından
Hiç bitmesee yaz ayını seviyorum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hıc sevmıyorm sıcakta o kadr pişman oluyorm kı bı parka bıle gitmeye .kış olsa girmem eve
(2,470 puan) tarafından
Kışı bende seviyorum ama çocuk olunca grip olur yuurunmuyot üşür endişesiyle cikasim gelmiyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 599 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,062 göst.

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı