0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar ben altın kolyemi kaybettim.10 gün oldu 20 bin değerinde eşim yetim ve çok zor şartlarda yaptı parca parca ödedi ev almak için yapiyoduk eve 2 kişi geldi onlar gidince bulamadım ama belki evde bı yere koydum unuttum diyorum evi annemlerle alt üst ettik yok yani hocaya sorduk bitane çalınmış dedi 2 kadın var dedi biri almis birine vermiş dedi ama ben yine inşallah evdedir diyorum sizce naomaliyom yada bildiginiz bı hoca var mı

7 Cevaplar

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Hoca o zaman söylesin tam yerini bul 
tarafından
Ndndbdnbc
(2,512 puan) tarafından
:) gül gül canım benim komik yanı zati :))))
tarafından
Aynen balım :)
(2,366 puan) tarafından
Nsksks geçmiş olsun ama doğru yaniii
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hoca nasıl bulsun cnm hiç anlam veremiyorum. O gelen iki kişinin ağzını ara bence gördünüz mü falan de başka aklıma bir şey gelmiyor inşallah bulunur ya 
tarafından
Yok öyle konuşuyorlarki ben kendimden şüphe duymaya başladım diyolarki inşallah bulursun merak etme
0 oy
(76 puan) tarafından
Gelenler tanıdık mı? Hoca sağlam ise doğrudur dediği çalınmıştr
tarafından
Evet annemin kuzeninin iki kizi
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Hoca dedigin kisi boyle olup bitenj nasi goruyo uuff umarim bulursun
tarafından
3 harflileri var çoğu şeyi bildi bugüne kadar
(119,251 puan) tarafından
Uzak dur oylelerinden bak sana musallat falan eder ben korkarim yaa
0 oy
tarafından
Soguk bi su icmelisin ustune canim biri geldiginde evine otarz seylerin varsa yatak odanizin kapisini kitleyin simdi insna em yakinina bile guvenemiyo 
0 oy
tarafından
Tanıdık miydi o iki kişi ....
tarafından
Evet ama yapacak insanlar değiller
(2,387 puan) tarafından
Öyle deme bize de yapacağını hiç düşünmediğim bir kişi büyü yaptı ve oğlu evimize girdi hırsızlık yaptı
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Evi  iyice ara koltuk baza aralarına bak özellikle ins bulunur hocaya gelince o kadar marifetliyse yerini söylesin inanma ha gelenler aldıysa yapacak birşey yok ispat edemezssin 
tarafından
Yok baktık ya deli olcam
(2,470 puan) tarafından
Bir arkadaşım kulesinin tekini kaybetmisti taşınırken koltuğun ayağının çukuruna girmiş oyle buldular belki seninkine boyle olmayacak biryere girmiştir kıyafetlerini iyi ara üstünü değişirken takılmış olabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,164 göst.
0 oy
10 cevap 543 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Meryem Hicran (2,244 puan) tarafından soruldu