0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından

Oğlum çok çabuk hasta oluyor çok narin bir yapısı var bağışıklık sistemini güçlendirecek bir takviyeye başlamak istiyorum ama hangisi en iyisidir bir türlü emin olamadım sizler neler kullanıyorsunuz? beslenmesi kötü olduğu için zayıf düştü vücudu

5 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Karadut özü ve polen oneriyorlar bir dr danisip kullanmayi düşünüyorum ben
(28 puan) tarafından
Çok teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Propolis bı araştır derm Cnm doktoruna felan sor
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakıcam
0 oy
(35 puan) tarafından

Ben bi vitamin aldım ama hem çok faydasını görmedim hemde içirmekte zorlandım belki bana da güzel bir tavsiye çıkar yerleşeyim şuraya

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pelumm damla dün başladım vermeye şoktayım maşallah subhanallah burnu düzeldi öksürük hafifledi doktor tavsiyesi ile aldım kreşe gidiyor sık hasta oluyor diye. Ayda 10 gün kullanılıyor sabah akşam 10 damla. Buna ek olarak imunol takviye edici gıdaya başladım. Pelumm damla aynı zamanda çocugun hasta olacagını hissettiğinde hrmen başla dedi burnu akıyo mesela hemen o gün sabah akşam 10 damla ver 10 gün devam ettir dedi. İmunol de de çinko ve propolis oldugu için tercih ettim. Kıla girerken de saf propolise başlıcam
0 oy
(101 puan) tarafından

Kızım küçüklüğünden beri hep bünyesi zayıftı özellikle anaokuluna başlayınca burun akıntısı hiç bitmez olmuştu ben easyfishoil beta glukan da buldum çözümü daha doğrusu doktor söyledi :D hem balık yağı omega3 var içinde hem vitamin desteği var hem de beta glukan var neredeyse hiç hasta olmuyor artık senede 1 defa anca o da kısa sürüyor

(28 puan) tarafından
Bunun büyük versiyonu yok mu ya bende kullanyım madem kötü kokmuyor omega3 hepimize lazım
(101 puan) tarafından
Var canım hamileyken bu markanın balık yağını kullanmıştm
(35 puan) tarafından
Buna kesin bakmak lazım o zaman ya anne çocuk kullanmak iyi olur hem örnek oluruz bak ben de alıyorum diye
(101 puan) tarafından
Zaten bir kere tadına bakınca bir daha sıkıntı olmuyo severek kullanıyor benim kızım
(28 puan) tarafından
Çoook teşekkür ederim ben kesin buna başlatıyorum oğlumu hemen yarın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
17 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yade Nur (14 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...