0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar iki senelik evliyiz bir yaşında oğlumuz var eşim bu zamana kadar manyak derecede istekliydi gece uykusundan uyanıp isteyen bir insandı ama son bir aydır bir garip ben yaklastigim halde istemiyor uykum var yorgunum diyor yatak odanızda Kur'an vardı ondan olacağını düşündüm ve kaldırdım dün gece yine denedim yine aynısı oldu eve gelince çok iyi ama yatak odasına girdiğimiz zaman bir degisiyor evi aradım hicbirsey yok evde ama bir ay önce eşimin babannesi kurban eti yolladı o günden sonra böyle olmaya başladı babannesi ve kayinvalidemler babanne ile konuşmuyor birde eşimin asker arkadaşının kuzeni eski sevgilisi asker arkadaşının paylaştığı bizimle olan fotoğraflara niye gözüme sokuyorsunuz niye böyle yapıyorsunuz falan diyor ayrılalı 4 sene falan oldu eşim mesai de yapıyor sabah 9 akşam 9 çalışıyor bazen yorgun olduğu için böyle yaptığını düşünüyorum ama daha önceki zamanlarda da mesai yapardı ama hiç aksatmazdi bazen salonda sırnaşır mutfakta sırnaşır ama yatak odasına gelince değişiyor sizce ne yapmalıyım neden olabilir bana bir akıl verin çok üzülüyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Farklı yerlerde sorun olmuyor mu yani istiyor mu sna davranislari felan nasıl 
(57 puan) tarafından
Ya bu ara çok sınırlı herşeye kızıyor atarlanıyor ne desem tersini söylüyor eve geliyo oğlumuzla ilgileniyor salonda mutfakta yaklaşıyor ben çocuğu uyutup yanına gidiyorum bu sefer istemiyor odadan kalkıp salona da gelmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sizde yatak odasında yatmayin kuzum ser oturma odasina yatak orda uyuyun :Değer eşin orda yakinlasiyorsa bilki odada bisey var ama orda da yanasmiyorsa demek ki eşinin bı sıkıntısı var ve bunu onunla konuş çekinme 

(57 puan) tarafından
Ya salonda falan yanaşıyor çocuk var diye birşey yapamıyoruz sonra ben çocuğu uyutuyorum yatağa gidip sırnaşıyorum orda istemiyor
0 oy
(35 puan) tarafından
Belki bi derdi vardır söylemiyodur ondan isteksizdir psikolojik olarak
(57 puan) tarafından
Eşim benden öyle şeyleri saklamaz borcunu harcını herşeyini bilirim ki
0 oy
tarafından
Bir ay cok.kisa bi sure sorun etmeniz icin.insan hali uzerine gitmeyin bence bi kac ay.snra mevzu yaparsiniz
(57 puan) tarafından
Ben bu et konusundan çok şüpheleniyorum ondan bu tedirginligim
tarafından
Siz de bos durmayin o zaman surekli okuyun dua kuran esinize okunmus duali su icirin.sirkeli suyla silin odanizi.evinizi.kendi agzinzdan dua edin.allah istemedigi surece kimse zarar veremez vesveseye kapilmayin
0 oy
(55 puan) tarafından
Bir ay çok kısa bi süre belki havalardandır bizim yatak odası da çok sıcak biraz daha bekle sonra konuşursun güzel bi dille
(57 puan) tarafından
Tek çare bu demek ki
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Gece uyanır isterdi ne ya beni bunun için kocam uyandırsa döverim heralde :D 
(57 puan) tarafından
Ay yok valla isterdi hemde üç dört tür
0 oy
(952 puan) tarafından
Canım sinirli demişsin birde bence sodunu var esinin kafasında birşey varken erkeklerin orası çalışmıyor ahaha
(57 puan) tarafından
Kız onun her halde çalışırdı ağlanacak halime gülüyorum
0 oy
tarafından
Canim ya eşine büyü yapilmistir yada eşin başkasıyla konuyordur
(57 puan) tarafından
Bende büyüden şüpheleniyorum başkasıyla konuşmaz ben çok güveniyorum bin tane kadının icine girsin birine bakmaz
tarafından
Ozaman büyüdür canim
0 oy
(873 puan) tarafından
Pek bilmiyorum ama bilen bi hocaya sor en azından bol dua + sirkeli su gülsuyu vs dene negatij enerjiler falan için
(57 puan) tarafından
Hocaya gideceğiz cuma günü
0 oy
tarafından
Bence eşini takip et. Ne olur ne olmaz ortalık kotu
(57 puan) tarafından
Buna ihtimal bile vermiyorum canım ya
0 oy
(11,310 puan) tarafından
Acaba öncelik cocukta olduğu için ilgisiz olduğunu mu düşünüyor
(57 puan) tarafından
Hic sanmıyorum çünkü ben ilgimi hiç kesmedim canım hiç yeri geldi her gece yaptık ben hiç kesmedim uykusuz kalıp hep onunla ilgilendim
0 oy
(812 puan) tarafından
Onu bunu bilmem de dünyada ki en mantıklı şey birinin verdiği özellikle verdiği hiçbir şeyi yememek yedirmemek .!

Bir hocaya başvurun canım biz de böyle konular duyduk etraftan bence hiç durmadan iyi bir hocaya gidin Allah yardımcınız olsun canım 

Rabb'im şerli insanlardan korusun Aminn ❤️
(57 puan) tarafından
Amin canım korkuyorum dün gece rüyamda bile gördüm hoca var kızım kötü şeyler diyrodu
(812 puan) tarafından
Bak sakın atlatma bu işi aranız açılır soğursunuz büyü varsa ve toparlanması çok zor oluyor böyle konularda hemen git nereye gidiyorsanız

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 245 göst.
0 oy
6 cevap 253 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,108 puan) tarafından soruldu

380,357 soru

11,388,578 cevap

34,894 kullanıcı

...