0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (952 puan) tarafından
Sorum yukarıda canlar. 

Ben eğitici şarkılar söylüyorum. Hikaye fazla sevmiyor sıkılıp kaçıyor. Televizyondan açıyorum bazen beraber söylüyoruz falan böyle şeyler. Siz neler yapıyorsunuz

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

7/24 konuşuyorum yetmez mi :D ayy Allahim gece uyurken yatakta kendime geliyorum ancak

-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Konuşmak hep iletişim kurmak faydalı
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Konuşmak bol bol.kitap okumak şarkı söylemek .  
0 oy
tarafından

Sürekli konuşuyorum maşallah oğluma kelime haznesi gayet iyi çenem sayesinde :D

0 oy
(2,559 puan) tarafından
Televizyon açmıyorum. Sürekli konuşmaya çalışıyorum.
(952 puan) tarafından
Babamız var açmadan olmuyor maalesef
(2,559 puan) tarafından
Tv yi telefonundan izlese. Maçları haberleri vs. Bebek uyuyunca açarsınız tv.
Kaç aylık?
(952 puan) tarafından
13 aylık. Eşim televizyonsuz yapamaz asla canım bende birşey diyemiyorum bütün gün işte
0 oy
tarafından
TV izletmiyorum hıc bazen sadece 5 dk oyalamak için şarkıli video açıyorum o kadar tırnak kesmek veya o an acil işimi yapmak için. Ben müzik dinliyorum ve söylüyorum evin içinde hep egitici şarkılar dinliyoruz bakalım ne olacak oğlum bu arada 6.5vaylik
(952 puan) tarafından
Babamız alıştırdı maalesef
(2,474 puan) tarafından
Canim benim kizim da 7    aylık ayları yakın diye sana sorayim dedim senin bebeğin onunla konuşunca aaaaa haaa gibi bağırarak sesler cikariyomu sanki karşılık verir gibi ikizlerim boyle yapmadı hic yada unuttum bilmiyorum konuşur gibi birsey ler anlatiyo sanki  ama daha hic anlaşılır bir kelime söylemedi merak ettim
(952 puan) tarafından
13 aylık oğlum. Baba dede mama gel keji(köpeğimiz) hadi gibi birkaç basit kelime daha konuşuyor. 7 aylıkken tutunarak ayağa kalkıp senin dediğin gibi bana karşılık verirdi hala öyle.
Kızınca aaaaaa der mutluyken hiii der mesela
(2,474 puan) tarafından
Cok sagol canim kizim da tutunarak kalkiyo aceleci bizimkiler özellikle ayağa kalkınca yapiyo bunu bak nasil kalktım der gibi anlatmaya basliyo:))))
0 oy
(811 puan) tarafından
Sürekli konuşuyorum her şeyi anlatıyorum. 
0 oy
tarafından
Şarkı söylerim şarkı söylemek daha çabuk gekistryor bide pratik yaptrrim sabah öğlen akşam  saylari saydrrm renkleri mesela masaya otrma dan önce burda ne yapılır dye Soruyom oğlumda yemek yeriz dyo 
0 oy
tarafından
Bebeklerle ne kadar çok konuşursan o kadar iyi doğar doğmaz başladım başında konuşmaya hala da konuşurum ikili diyaloğu çok iyidir 32 aylık 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Karşılıklı agucukluyoruz :D Henüz  4 bucuk aylık 

0 oy
(147 puan) tarafından
TV izlemiyo çok hep konuşuyoruz evde ablalara var iyi gidiyoruz yani daha ne yapalım beyingidiyo artık 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Hayatımı anlatiyorum belki anlarda yaptigim hatalari yapmaz yavrucugum :))
tarafından
Ya hahaha, ben de bebekken babasıyla nasıl tanıştığımız, sözümüzü, nisanimizi filan anlatıyordum :D
(1,918 puan) tarafından
Yaa onlarida anlattim anlamışlardır insallahh :))
0 oy
(482 puan) tarafından
Bol bol sağlıklı iletişim kuruyoruz. Ne olursa olsun ona cocuk muamelesi yapmıyorum tıpkı yetişkin gibi karşıma alıp konuşuyorum 22 aylık  bebebim :))) kitap okuyoruz.  Birlikte hep kaliteli zaman geçiriyoruz. Suluboya ile resim yapıyoruz. Kalemle yazmaya çalışıyoruz tabi baskı kurmadan .:) iyi ki oglum vad en iyi arkadaşım inan ki. 
0 oy
(17,864 puan) tarafından
Ben aliş ve okanda eğitici geliştirici oyuncaklar almıştım kalmadı kırıldı tekrar alcam kartlar alcam bultak filan

İlgili sorular

+2 oy
35 cevap 491 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Italya (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
5 cevap 288 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu

380,888 soru

11,403,812 cevap

34,942 kullanıcı

...