0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
9 aylık bebeğim var biraz önce beşiğinde uyurken yüzüstü bir şekilde buldum burnunu kontrol ettim açıktı hafif ama korkuyorum böyle yatmaya devam ederse nefessiz kalır mı burnunun üzerine yatarsa boğulur mu nefessiz kalma durumunday Kendini düzeltebilir mi Yani gece Sonuçta ben de uyuyorum her dakika kontrol edemeyebilirim

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
lıkken keşfetti yüz üstü yatmayı şuan 10 aylik
(9,247 puan) tarafından
İsrımak serbest mi
(168 puan) tarafından
Oyyyy maşallah desene benimkide keşfediyor
-Reklam-
+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Sal cocugu :) o artık dönebılıyor nasıl isterse oyle uyur.bak suan benim kızda oyle uyuyo
(168 puan) tarafından
Burnu kapanırsa nefes alamazsa kendini düzeltebilir mi işte ondan korkuyorum
(9,247 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz yastıkta yatırma yeter
(168 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimde 10 aylik uyurken surekli dönüyor nasil rahat ederse oyle uyusun artik kontrol edebiliyorlar
(168 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım 9 aylık olmuş artık dönecek tabiki hem nefessiz kalırsa kendi dönebilir yine arada dikkat et kontrol et 
(168 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
6. ayından beri istediği şekilde uyuyor. Dönmeyi öğrenen bir bebeği zaten engelleyemezsin gece. Sadece yatak içerisinde yüzünü kapatabilecek birşey bırakma, ben uyku tulumu kullanıyordum zaten yorgan bile olmazdı o yüzden. 
(168 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Kız bişi olmaz rahat bırakın şu bebeleri 
(168 puan) tarafından
Tamam  ilk bebe napabilirim agshfklg
(12,492 puan) tarafından
Ahahaahaaa elleşme ;))
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Tam ayını hatirlamiyorum kızım şuan 14 aylık olucak ama baya bı zamandır yüz üstü yatıyor hep ben duzelttikce o dönüyor bı şey olmaz o yüzden korkma ama yastık koyuyorsan başının altına koymamani tavsiye ederim 
(168 puan) tarafından
Yok hiç kullanmadık yastık
(3,504 puan) tarafından
O zaman korkma canım Allah in izniyle bı şey olmaz uyandikca konrol edersin yine
0 oy
tarafından
Kontrol et cnm sende ama o döner yine öyle uyur bnm kızda öyleydi çok korkuyorum bı bakdim dönmüş 
(168 puan) tarafından
Düzeltiyorum sürekli
tarafından
Korkma cnm bişey olmaz bı insan bişey nekadar içine alırsa korkarsa başına gelir korkma kendisi donebiliyosa doner
0 oy
tarafından

image

bizimki de sekiz aylık neredeyse doğduğundan beri yüz üstü yatar 
(168 puan) tarafından
Allahım bu nasıl uyuma maşallah ❤️
0 oy
(457 puan) tarafından
Biraz abarmişsin ;)
0 oy
tarafından

Genelde bebekler yüz üstü uyumayı severler. Çünkü gaz çıkarması daha rahat olur. Benim bebeğim de 8-9 aylikken yüz üstü yatıyordu. Şimdi bile sırt üstü uyurken bir hareketlenir. Eli kolu oynar sağa sola döner. Sonra yüz üstü yatar poposunu hafif kaldırır ohhh miss gibi koku salar bebeğim. Sonra hareketsizce öylece uyur ❤️ çok gozlemlerim bebeğimi ❤️☺️

0 oy
(618 puan) tarafından
Kız ben ilk çocuğumda 1 buçuk yasina kadar donduruyordum sürekli kızda şerbet bıraktım sal gitsin birşeyde olmaz cnm
0 oy
(802 puan) tarafından

Kiz benimki 6.aya dogru kesfetti oyle deli yatiyor ki sabaha kadar bin kere donuyor :) ilk bende korkmustum tabi baktim geri donebiliyor sonra gecti korkum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 202 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
3 cevap 186 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu