0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (3,053 puan) tarafından
Kızlar soda şişelerine melemen yapacam ama kapaklarını kapatmak için bı aparat varmış onun ismi ne bulamadım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
nıye soda sısesune bırde o sısedekı menemen bir kısılık mı olcak :D ılk defa duydum
(3,053 puan) tarafından
Soda şişesi pratik aç dök at kışlık olacak kız birde kavonoz pahalı sisem çok :)
tarafından
kavanoz lar tek kullanımlık degıl ya canım bır al senelerce kullan kaynatıp kaynatıp soda sısesı gereksız ugrastırıcı geldı bırde fazlalık sevmedıgım den ben evde tutmazdım heralde 100 tane en az soda sısesı gerekir ıkı ıkı falan kullanılır sanırım bır menemene
(3,053 puan) tarafından
Canım şuan okadar kavonoz alacak durumum yok artı acılı ezme yapacam mecbur onları kavonozo koymam gerekiyor onlar için kavonoz alicam ama melemenlige almiycam cam balkonum var dolabim var onun içinde dizicem artık mutfakta yet kaplamiycak
tarafından
Anladım canım ıyı o zaman yap  :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani niye sebeb
(3,053 puan) tarafından
Öyle istedim canım kolay oluyor pratik ya
tarafından
Kiz doldurması zor degilmi
(3,053 puan) tarafından
Honi varya üzerine koyup kepçeyle dokucen hop içinde :)))
0 oy
(12,481 puan) tarafından

Soda şişesine menemeni nasıl dolduracan :angel:

(3,053 puan) tarafından
Honi ile kız zaten sıvı dök kapat bide pratik aç yemeğine dök şişeyi at havada alıp bozulmuyor
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ay bizim arkadaslarda yapıyor.  Şişe kapağı kapatma aleti ya da şişe kapatma aleti yaz cikar
(3,053 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 233 göst.
4 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.

377,372 soru

11,293,006 cevap

34,711 kullanıcı

...