0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından

Kızlarcım bu ana kucaklarindan biri yarın geliyor. Kırmızı siyah olan. Bi de ayın 15 de geliyor o da renkli olan. Diyorum ki hangisini alsam hangisi daha kullanışlı. Güzel yorumlarınızı bekliyorum.. 

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(15,697 puan) tarafından
Bunlar güzel değil ya alacaksan eğer şu travel arabalardan al bu hem çok ağır hemde bebek en fazla 4 ay duruyor içinde ben aldım pişman oldum 
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından

Demin yazmistim ama yine yazayim B şıkkı puset diyorum:D

(867 puan) tarafından
Ayyyyy yakalandim
0 oy
tarafından
İkiside iyide Bi yere giderken puset daha kullanışlı bnce
0 oy
tarafından
Birini al artık kac post actin Bacim ya
(867 puan) tarafından
Bu ikinci burda acısım ilkinde kimse cevap vermedi bir kişi dışında. Ikincisinde fotoğraflar karıştı bu doğru olan bacım.
(867 puan) tarafından
Güzel yorumun için de teşekkür ediyorum
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Kesinlikle puset..

misafirliğe bile ben onunla alıp götürüyordum rahat rahat içinde uyuyordu yemek yaparken evde vesaire her türlü kullanışlı.. şimdi de arabamız da koyduk arabada kullanıyoruz.. 
(867 puan) tarafından
Aslında ben sadece evde kullanmak için istiyorum
(3,187 puan) tarafından
yani sadece evde kullanırım diyorsanız yukarıdakine alın ama puset olan daha kullanışlı hani çok amaçlı sonuçta onu da evde kullanabiliyorsunuz
0 oy
tarafından
Ben birinciden alcam arabamız yok zaten o yüzden sadece evde kullanmak için alıyorum 
(867 puan) tarafından
Hmmm. Tamam benim fikrime yakın bir fikir. Güzel. Tamam canım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kırmızı olan daha kullanışlı dışarda da kullanırsın  renkli olandan hareket etmeye başlayınca düşer gibi
(867 puan) tarafından
Dışarı için daha çok araba isimi görür diyorum. Zaten sadece ev için bakıyorum. Çok teşekkür ediyorum sağol canım benim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Su yukardaki ana kucagi var ya ben ondan almayi dusunuorum valla bide sallanior ya o icinde uyutup yataginada alabilirim sonra. Gldginde gdip bakcam bende ona
(867 puan) tarafından
Ayyy değil mi ben de onu cok beğendim ama iste emin olamadim siye bi size sorayim dedim. Cok tesekkur ederim. Sanirim aklımda belirdi biseyler
(5,913 puan) tarafından
Bir gdip bak canim ona gore kararini kesin olarak verirsin zaten

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 655 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy