0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Neden böyle bir söylem var sizce 

19 Cevaplar

+4 oy
(2,853 puan) tarafından
Ya ne bo.ktan şeyler ya işten güçten nasıl fırsat oluyo tamamen boş adamın boş kadının takılacağı yer 
tarafından
Canım yorumunu artılaadm. Benn esime çok söylerdim nr olur sil şunu diye ama asla vazgeçmedi o tam bir boş insandı sürekli çıplak kadinlari izlerdi dans eden kadınları izlerdi
(2,853 puan) tarafından
Yapan her yerde yapar diyen kadınların yorumlarını da okudum bu düşünce kendini kandırma içini rahatlatma yoludur. tiktok açık saçık kadınların oluşturduğu dans yaptığı rahat rahat fırıldak çevirdiği bu amaçla kurulmuş bı yer.  yararlı bilgi edinecegimiz istagram gibi bı yer değil  ve hepimiz nefsine hakim olamayan nefsini bu dünyada hakim olmaya çalışan insanlarız bir bak iki bak artık nefis devreye giriyo haz almalar başlıyo bi boşlukta düşürüyolar ağlarına çok yuva yıkıldı yıkılmaya da devam ediyo
(1,572 puan) tarafından
Bence o amaçla kurulmuş bi yer değil, kullanmıyorum bu arada. İçinde pislik olan insanı camiye yolla hacca yolla yine pisliğini yapar. Yurtdışındaki insanlar düzen videoları çekiyor, bizim ülkemizde tiktok kötü kullanılıyor. Ben de insta var orda görüyorum yabancıların çektiklerini. Yoksa diğer dediklerinize katılıyorum
(2,853 puan) tarafından
O amaçla kullanılan bı yer bok*unu çıkardılar hiç düzgün bişey var mı içeriğinde iyce toplumun ahlakını bozup normalleştirmeye çalışıyorlar. İçinde olan her yerde yapar o insan zaten tiktokuda aşmıştır. Ya içinde olmayan ama baka baka yönelmez mi insanız şeytan var nefis çekiyo
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çünkü gotunu başını açan herkes orda ör.ospuluk orda canlı yayınlar orda konuşmalar orada 
(7,250 puan) tarafından
Oyy ne sevinir şimdi varya ondan mutlusu olmaz :D ♥️♥️♥️♥️☺️
tarafından
Daha asmadim ipini tutmuş birakmiyor ;)
(7,250 puan) tarafından
Hahaha :D foto isterim haa ☺️
tarafından
Bir karar verim kendi evimemi assam kaynanalarami atam sana sjsj
(7,250 puan) tarafından
Haha tamam bebeyim ☺️♥️♥️♥️♥️♥️
+1 oy
tarafından
Çünkü insanlar her platformu aldatma konuşma tavlama olarak kullanıyor  kudurmusa tık tok ... Instagram .. face ... Komşu kızı ... Hepsi bahane yapmayan yapmaz yapanda her delikten yapar
(2,445 puan) tarafından
Kesinlikle vallah katılıyorum  içinde pislik olan her şekilde yapar
tarafından
Şimdi senin yazıyı okudum aynı şeyi yazmışiz :) benim Instagram in yok bir burası bir eatsap ama yapan tel numarası ile de yapar mektuplada dediğin gibi seninde insan karaktersiz olmasin
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben 1 kez girdim kendini sergileyenler havada uçusuyor ayni gunun sabahi siildim insanlar gul mu ne atilsin diye bi taraflarini aciyor kesinlikte yoldan cikarir
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Iğrenç bir uygulama nefret ediyorum 
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Yıkmaz kadın veya erkek karaktersizse evet yıkar 

Sadece tiktok mu bütün sosyal medya mecralari yıkar insanın içinde varsa tabi 

Eşim de bende instagram kullanıyoruz Allaha şükür bir şey olduğu yok o benim insta ya girer bende onun yanı 

Bir insanın yeterki içinde olmasın yoksa neresi olursa olsun yuvasını yıkmak için çare bulur dışarı çıkmıyor mu en basiti illa tiktoga instaya gerek yok 
0 oy
tarafından
Yıkıyor tiktok resmen kerhane gibi olmuş canlı yayınlarda mesajlarda kadınlarla konuşuyorlar aman kadın görmesinler !! Haberlere bile çıktı kaç kişinin yuvası yıkıldı 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Tiktok yuva yıkmaz insanlar yaptıkları s.refsizlikler sonucunda huzurlu yuvalarından olurlar zihniyeti o.ruspu yu zincire vurmuşlar oturmuş kilidiyle fingirdemis hesabi zihniyet bozuksa yapacak hiç bir şey yok 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende var ama video falan çekmek için degil sadece video izlemek için kullanıyorum ama bazi insanlar var karı bulmak için koca bulmak için kullaniyorlar 50 yasindaki kadin bacağında şalvarıyla göğüs dekoltesiyle video çekiyor yorum yapan erkeklerin de kesin çoğu evlidir
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Orası insanın ahlakını bozar ben eşimden de kendimden de sildim. Eşim geri yukledi geri sildim. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Cnku çok ******** bir tayfa var orda her pislik dönüyor ve buna meyimli bir insan oraya girdiği zaman okyanusta gibi kayboluyor
0 oy
tarafından
Telefonun olmadığı zamanda yaşamak isterdim. Başımıza taş yağsa yeri
0 oy
tarafından
Anasını bile beller. 
0 oy
(952 puan) tarafından
Yıkar tabi ahlaksızlık diz boyu
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yaşlılar bıle sapıtmıs mal mal hareketler yapıyolar genclere alıstık bıde onlar cıktı ınsanlar ınsanlıktan cıktı ıkı kurus ıcın canlı yayınlarda dılenenler halt yemeler cok sacma yuva bozma konusuna gelınce adam bo.k yemek istiyosa tıktok degıl hepsınden heryerden yeerrr
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ne amaçla kullandığına bağlı . videolar izleyip medeni bir şekilde kullanmak var birde canlı yayınlar da para göndermek ,sapkın videolar izleyip yayınlamak var 
0 oy
tarafından

Kuzum art niyetli birinin ardına 7 kilit vursan kendiyle oynasir....

Tiktok olmadan önce de vardı sosyal medya yüzünden yuvası yıkılan ..

Ben tiktok.kulkaniyirum ama çeyizlik yazma lif örgü satışı yaptigin için kullanıyorum hesabın da örgü üzerine eşim kulkanmiyirdu ben ona kullan dedim çünkü eşimi biliyorum huyunu biliyorum o da market tanıtımı vs yaoiyir ..

Yani tiktok en çok ne izlersen o önüne gekiyir benim anasayfamda hocalarvaaz verenler el işi emekleri falan çıkıyor eşimde de daha çok halay :D

0 oy
tarafından
Hem de nasil yikar...

İnsanin icinde olduktan sonra heryerde bulur gerci ama, bu tip sosyal platformlarin da kendini bilmeyenlere zemin hazirladigi asikar.
0 oy
tarafından
Geçen gün adamın biri karısını bu yüzden öldürdü kadın canlı yayın açmış diye bence haklı evli barkli kadının yayın acmayla ne işi olabilir haa mesela sma li aileler gibi çaresiz olanlar için tabikide demiyorum ama Genel olarak eğlence olsun diye yayın açan erkekte kadında öldürülse keske

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 1,078 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 528 göst.
1 Mart 2019 Diğer kategorisinde Aleyna1 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 396 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,154 göst.