0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (485 puan) tarafından

İnstagramda bugün karşılaştım baktica agliyorum bizim brbegimiz de olabilirdi lutfen kizlar az cok demeden destek olalim bu minik yavruya savasmak için gucu kalmamis az da olsa bi sms de olsa destek olun lütfen sayfasina girin bi bakin insanin ici parcalaniyor annesi baktikca ne hissediyor kimbilir.

Rabbim bütün hasta çocukların şifasını ver

image

onlar daha cok kucuk günahsız acilarini dindir Yarabbim 

7 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Evet çok az demeden destek olduk durumu en acil olan sma bebeklerden. Rabbım yardımcısı olsun. Keşke sağlık bakanlığı üstlense bu kadar bekleyişe acı çekmeye gerek kalmasa
(485 puan) tarafından
Gerçekten cok aci bi anne olarak onun yaşadıklarını düşünemiyorum ben gördükçe kendimi tutamiyorum Allah'ım keske durumum olsa hepsine yaptim etsem diyorum
Keske artık görseler bu bebekleri keşke çözüm bulunsa bu duruma gerçekten cok can sıkıcı cok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post çıksın lütfen. 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ya bisey soracam benim şimdi Bi adagim var bisey kesecem dedim ama şuan o parayı böyle sma çocuklarına bagislasam olur mu acaba 
(485 puan) tarafından
O kadar guzel olur ki canim kat kat sevap kazanirsin niyet onemli olan yine Allah rızası icin harcamis oluyorsun parayi
(1,405 puan) tarafından
eşimde geçen söyledi inşallah. .  inan olsa da her ikisini yapsam keşke.  elimden geleni yapacam inşallah.
0 oy
tarafından
Postun yukarı çıksın pazartesi günü öğle yemeği parama kadar yolladım babamdan ve kızkardeşimden de aldım çocuk çok kötü durumda az çok demeyelim
(485 puan) tarafından
Allah kabul etsin insallah
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende çok az edebilecem borcum olmasaydı çok ederdim rabbim yardımcısı olsun
(485 puan) tarafından
Amin canim sağolasın
0 oy
tarafından

O kadar içim parçalaniyorki yavrularimiza keske elimden bisey gelse keske hepsine umud olabilsem bakinca okdar uzuluyorm bakmadan da geçemiyorum hicbsey yapamiyosam sosyal medyada paylasiyorum Rabbim yardimcisi olsun Allahim sifa versin inşallah :'(

0 oy
(485 puan) tarafından
1 uçurtma 20 TL hesaplarinda canlı yayin var suan katilim sağlayıp destek olabilirsiniz manevi olarak ta destek olabilirsiniz yakınlarınıza söyleyebilirsiniz paylasim yapabilirsiniz bebeğin dogum gunune 10 gun varmis hadi bi hediye de biz verelim az cok demeden destek olalım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 643 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 363 göst.

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı