0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

https://instagram.com/sma_goktug?igshid=YmMyMTA2M2Y=   

sma_goktug bu bebeği annesi terk etti çöpe atın ben bakamam dedi babasıyla yalnız lütfen az çok demeden. Bilmiyorum içini belki başka biridir ama nedeni nolursa olsun evlat bırakılmaz. Gelin annesi biz olalım hadi .. 5 10 ne varsa cocugunuzun sadakası olsun

5 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
Kimse yok mu ya bu çocuklar bizim geleceğimiz görmezden gelemeyiz . Hangi biri demeyin hangisinin nasibiyse ona gidiyor hepsi azar azar yardım alsa kurtulur belki. 5 10 tl bile onlar için Bi nefes Bi umut
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım ARDEN için bağış yaptım. Bu çocuğumuza yardım ederim. 
(501 puan) tarafından
Allah kabul etsin evet Arden Ömer onu da biliyorum erimiş gitmiş çocuk ya dayanılarak gibi değil aileler nası dayanıyor empati bile yapamıyorum:'( Allah razı olsun en azından sosyal medyalar da paylaşalım gücümüz yoksa.
(909 puan) tarafından
Amin canım cümlemizden. Fakat sayfayı açamadım. Tweeter hesapları var ise kampanyası ordan at canım
(501 puan) tarafından
Yok Tweeter. Sma_goktug  hesabi
0 oy
tarafından
Açamadım canım ,Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah ya :( ben de gündüz ARDEN için paylaşım yaptım
(501 puan) tarafından
Yaptınız mı onu da atacaktım yani elimizden geldiğince bu yavrular bizim ya biz de anneyiz çok zor Allah korusun. Allah razı olsun. sma_goktug hesabi
0 oy
(1,405 puan) tarafından
az olsa da gönderdim şuan görür görmez Bi adagim var inşallah sma birine göndermiş olacam Rabbım şifa versin Rabbım yardım edecek eli cogaltsin 
(501 puan) tarafından
Allah razı olsun inanın hiç tanımıyorum ama hikayesi çok etkiledi beni. Annesi ne kadar anne denirse bırakıp gitmiş aşağılar da videosu var istememiş Allah hesabını soracak. Amin insAllah
(1,405 puan) tarafından
çok etkilenen biriyim o yüzden bakamıyorum yavrucaklara. Rabbım taşıyamacagimiz yük vermesin. aslında dev. Bi şekilde çare bulması lazım.
(501 puan) tarafından
Ben de çok etkileniyorum ama biz bakmazsak geçersek ne olur bu çocuklar kara toprak olur. Çaresi olan Bi hastalığı para yüzünden üstesinden gelemiceksek insan olarak bilmiyorum neye faydamız olur. Birbirimize fayda saglicaz. Her şey para evet ama sen 1 verirsin Rabbım 10 geri verir. Aynen öyle ya Bi şekilde milletten okadar faturalara yansıtılan bedeller var yarısı bu bebeklere gitsin
0 oy
(736 puan) tarafından
Alah kahretsin oyle anneyi Rabbim bu bebeklerimize sifa versin insallah ya
(501 puan) tarafından
Amin insAllah ve sayıları çok çoğaldı ya  insan korkuyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 99 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde birminikanneyimm (485 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 332 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Handemyy (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
4 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 473 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı

...