0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oglumun bezini actigim an elini atiyor hemen birakmiyk eline bsey veriyorum dikkati dagilsin die ama yok tuttuyo baglicagim zaman birakiyo banyodada oyle hemen elini atiyor bide by ara kucagima almaya basladim hep goguslerimi acmaya calisiyo kizlar emzirmiyorum 4 ayina kadar emdi sadece napmam gerekiyo hani ben yine ayip oglum yapma diyorm ama yapiyo :D  buyo 72 cm kg 7 800 du zayiflamis 400 gram vermis normal mi zayiflamasi ek gida veriyorum ama zorlamiyorum yemedigi zaman mamasinida yemegi azaltti mama degisikligi yapicam belki farkli bsey istiyidur die

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birşey yapmana gerek yok bir çok bebek cinsel organına dokunuyor tepki verme zamanla bırakır 
tarafından
Tamam canim tesekkur ederm
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
O kendini tanıyor canım keşifte
tarafından
Peki bu aylarda kg alip verisi normal mk canim saglik ocagndaki hemsire hic ilgilenmesi 400 gram vermis dedi napablrm peki dedim bsey yapma daha cok kg verip alir dedi boyuna bakmadi gecen ay 72 cm di dogdugunda 50 cm 2.900 gramdi
(9,247 puan) tarafından
Hiç bilgim yok ama sanırım hareketli bebek ondan veriyor
0 oy
(24 puan) tarafından
Benimki de 7 aylık  yeni yeni başladı aynı durumlar temizse pipisi izin veriyorum  annecim orası da bir organın diyorum :) 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
7 aylık bebekten bahsediyoruz değil mi yapma ayıp falan dediğin o yani, doğru mu anladım? Yani canım her bebek yapıyor bunu tepki verme dikkatini dağıt yeter kilo verme konusunda tabii ki normal değil kilo vermesi ya mamasını değiştir ya da muayene ettir.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
3 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mrv.1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Deriniko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 258 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

380,124 soru

11,379,504 cevap

34,867 kullanıcı

...