0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglumun odasinda dolabi var besigi suan kendi odamizda kizlar ama esim evlenmeden once kendine yatak almks onuda getirdi ve bilgisayarda var oda kucuk degil sigiyor ama ogluma annem cocuk odasi almak istedi bende yatak var dedim onu degerlendiricem ama nasi yapablirimki boyle yanina korumaliklar falan olur mu basligini degistirebilirim zaten ama yuksek ya bazali yanina mutlaka korumalik vs sart atmak istemiyorum satmakta istemiyorum yeni cnku hic kullanilmamis

4 Cevaplar

0 oy
(11,637 puan) tarafından
Yatak korumaliklari var canım netten bi bak tabiki onu güzelleştirmek senin elinde bi başlık bi koruyucu yeter bence
tarafından
Evet cocuk odalari cok pahali annemde alicak olsa gerek yok suan 3 kapakli 2 cekmeceli dolabi var annem kendi tasinicak yatak odasindaki dolabi napsam diye dusunuydu bende ben alirim dedim cnku oda yeni saha gecen yil yaptirdi koca dolap cok uzun sure kullanir onu oglum
(11,637 puan) tarafından
Aynen canım bence de sağlam olduktan sonra ne gerek var ben de bekarken kullandığım dolabi getirdim bi boyadım bide stecker yapıştırdım cocuk dolabı gibi olsun diye mis gibi oldu
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bazanin kenarına klips le tutturulan yatak korumaliklaro var canım bebek mağazalarında vs bulabilirsin onlardan alıp tak hiç bir şey olmaz benim kızlarım da bebim genc kızken kullandığım oda takımını kullanıyor daha taş gibi spas sağlam duruyor valla ") dedim ne gerek var aha misler gibi eşyalar kullansınlar 
tarafından
Evet canim valla  varken degerlendirmek lazim
0 oy
tarafından
Yeniyse korumalık var e bebekte başlığını değiştir güzel bir nevresim takımı tamamdır 
tarafından
Bakicam canim tesekkur ederim
0 oy
(10,293 puan) tarafından

image

image

Buda benim yatagim canim oglum yatiyo suan :) yatak korumaligi aldim

tarafından
Cok sagol canim bakicam bende tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 425 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 372 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,848 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 195 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu

384,587 soru

11,504,524 cevap

35,159 kullanıcı

...