0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
Kızlar bn diod tek atış lazere gidiyorum dün 5 seansimi girdim .12-13 seans toplamda gircem sormak istediğim lazer bitti senaslarim atıyorum hamileyim artık gidemiyorum tüylerimi neyle alcam çıkanları siz nsl yapyosunuz bn duyduma göre lazerden sonra herşey yasak eldiven cımbız ağda epilator falan diyorlar tras makinesi kısalt ama o da sürekli yaparsak kalinlasmaz mi aydınlatın nsl yapım yada siz nsl yapyosunuz azalma çoğalma oldu mu

9 Cevaplar

0 oy
(1,009 puan) tarafından
Valla canım bende bilmiyorum 4 gün önce başladım ilk seansın bakalım ins sonuç alirim
-Reklam-
0 oy
(484 puan) tarafından
Brnim iki bucuk sene oldu birakali sehir değişikliği oldu evlilik sebebi ile

Bacak hemen bitmisti zaten kolumda tek tük suan kfama takmıyorum onlari da 

Koltukaltinda 3-5 trl var agdayla aliyorum çoğalmadi.

Genital seyrelmisti zaten eskisi kadar yoğun degil onuda hep agdayla aldim hamilelik sürecinde de agdaya devam ettim çoğalmadi bence ayni duruyorlar yani brlki ilerde yaptiririm koltuk alti ile bikini bölgesini bidaha en iyisi agda yani bence biten yerlerde çıkmıyor zaten 
(893 puan) tarafından
Tmm cnm çok saol
0 oy
(893 puan) tarafından
Postt yukarı 
0 oy
(893 puan) tarafından
Bilen giden yok mu yaaa
0 oy
(893 puan) tarafından
Ndn lazer postu olunca kimse yazmıyor 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tek tek çıkanları eldivenle al dedi kız bana ama şuan hamileyim ağdaya gideceğim traş makinesinde kökünden almadığın için çoğalmaz 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben uzun zaman gittim çoğu döküldü kalanları da evde lazer aldın kendim yapıyordum bı süredir. hamile kalınca bıraktım ağdaya gittim bide evde makinem vardı kollarımı bacaklarimi onla aldım bı müddet bikini için ağdaya gittim ama bı şey olmadı hatta dün gittim alerji olmam dışında sorun olmadi çoğalma falan olmuyor yani rahat ol canım en iyisi ağda 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
10 ay gittim hamile kaldım bıraktım jiletle ve agdayla aldım doğum yaptım bir süre daha gitmedim sonra 5  ay gitti tekrar hamile kaldım komple bıraktım şimdi zaten tek tük çıkıyor jilet yada epilatör ile alıyorum  kalınlaşma yada fazlalaşma olmadı
0 oy
(147 puan) tarafından
Bu saydıklarıni yapma ma agdaa yapabilirsin ilçesi devam etsin diye 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 168 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
+1 oy
11 cevap 155 göst.
25 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.
1 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...