0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Güzel anneler ben pazartesi günü hastaneye gitmem lazım fakat randevu yok 2 hafta sonraya var o zmnada da çok geç olacak randevusuz giden var mı randevusuz alıyorlar mı acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Hangi bölüm için soruyorsunuz bilmiyorum ama ben bikere kadın doğum yerine jinekologa almışım saat 10 falanda yeni randevu vermedi oglen gel bı 10 kişilik yer veriyoruz dediler öğleden sonra almıştım muayene olmuştum. Bide geçen hafta cildiyeye oğlumu goturdum benimde kaşıntım vardı bankoya sordum randevusuz fiş veriyomusunz diye evet dedi verdi muayene oldum. Ama normalde randevusuz hayatta bakmıyorlar Biraz şans heralde.
-Reklam-
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Bölüme bağlı çocuk bölümü yoğun bugün. Bende gttim az önce ama ben başka bölüme gttim randevu alıp. 
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Bilkent şehir hastanesinde erkenden gidip sıra alınca bakıyorlardı kadın doğum da ama etlik nasıldır bilemem 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Sabah erken saatlerinde randevusuz hastalara giriş yapıyorlar diye biliyorum. Ben de ikili tarama testi için randevu bulamayıp sabah erkenden gitmiştim almıştım sıramı. Daha dün gittim yine alanlar vardı. Ama şu sıralar epey kalabalık çok erken gitmeniz lazım. Sabah bankolar açılmadan.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
0 oy
4 cevap 192 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap