0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Eşimle parka gittik o oturuyo bende oğlumun peşindeyim parkta adam da vardı oğlunu getirmis oda onun oğlu yanimiza geldi oynamak istedi bizimle babası oğluma adın ne senin dedi bende ismini söyledim sadece bu oda samimi bir cevap değildi zaten kısa kestim eşim yanima geldi niye cevap veriyorsun git otur dedi ben hata mı yaptım arkadaşlar adama cevap vererek 

5 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Eşin dağdan inmiş sanırım ne var bunda 
(350 puan) tarafından
Adam sanki evli misin bekar misin diye sordu
-Reklam-
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Ne alaka yani ne varmış bunda benim çocuğum kilolu ve cok tatlıdır rabbim hepsini korusun akşama kadar millet önümüze gecer sever illaki muhattap oluyorsun nolmus yani 
(350 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı uzun ömürler nasip etsin evladına canim bende merakli değilim elin adamı ile konuşmaya ama dediğin gibi çocuğu seviyorlar ne dicem sen erkeksin oğlumu sevme mi
(5,234 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizin. Yani geri kafalılık o öyle şey mi olur
0 oy
tarafından
Bunda ne var ki o zaman deseydin ben oturayım Sen peşinde koş
tarafından
Benim eşim de bazen böyle yapıyor Ben de Mümkün oldukça hiçbir erkekle muhatap olmuyorum Ama o böyle yaptığında Ben de diyorum ki beyefendi senin iş yerinde kadınlar var O zaman sen de hiç konuşmayacaksın böyle bir mantık var mı
(350 puan) tarafından
Sanki biz çok meraklıyız elin adamı ile konuşmaya o zaman dediğin gibi onlarda muhattap olmasın
tarafından
Zaten sinir oluyorum eşimin şu iş yerindeki kadın olayına ama ne yaptın o da ekmek parası kazanmaya gidiyor
(350 puan) tarafından
Bizde çocuğumuzu parka oyun oynasin diye götüruyoruz başka adamlar gelsinde konuşalım diye değil demi ama
tarafından
Ben de şunu anlamış değilim hani çoğunlukla böyle takip ediyorum Biz kadınlar kıskandığımızda eşlerimize abartma Saçmalama diyorlar ama biz bir şey yapmadığımız zaman ufacık bir şey de dünya kavga ediyorlar
0 oy
(7,413 puan) tarafından
Dilsiz gibi adama bön bön bakacaktın heralde 
(350 puan) tarafından
Asıl cevap vermeseydim ayıp olurdu
(7,413 puan) tarafından
E heralde canim dağdan inmis gibi
0 oy
tarafından
Bu kadar da kıskanç olunmaz bence abartmış biraz eşin 
(350 puan) tarafından
Adam sarkıntılık etmedi kötü bir şey demedi öyle bir durumda zaten haddini bildirirm oğlumun ismini sordu
tarafından
Bunda ne var yani bana da sorsa bi adam söylerim ismini muhabbet etmemiş sonuçta

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 620 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 455 göst.
4 Eylül 2024 Diğer kategorisinde prenses.11.12 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
16 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Levamotti (2,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 385 göst.