0 oy
915 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar eşim eve geldi geçen gün işte evdede ben bisey yapamamistim çünkü erken gelmişti oda farkindaydi bizim evin altında lahmacuncu var ordan yemek söylemeye gitti bende teleofnuna baktım wptan sarışın bir bayan gördüm bayanın ismini erkek olarak kayıt etmiş açık saçlı bayan aradım mrb siz kimsiniz acaba dedim biz esinizle alsiver yapmıştık tüp alışverişi dedi tamam deyip telefonu kapatttim esimin arkadaşı aradı açtım mrb eşim evde yok dedim sen niye elalemin karisini arıyorsun kocası bana laf etti dedi bisey demedim ki dedim kadına kapattı yüzüme sonra bi numara daha aradı açtım kadının kocası yanlış mı anladiniz dedi yok dedim esinize sadece kimsiniz dedim dedim oda tamam sorun yok ozaman dedi kapattik bende esimin arkadaşına mesaj attım esime söylemeyin aradigimi ortada bisey yok tartışma çıkmasın boş yere dedim sabah iş yerinde esime söylemiş eşimde beni aradı bağırıyor niye elalemin karisini arıyorsun diyo evde söylerim sana dedim bisey söylemedim dedim baktım esimin arkadaşı arıyor yine açtım sen nebicim kadınsın ben seni hemen boşardım benim karım.olsaydin sen nasıl ararsin o kadini benimde yuvamı bozacaksin falan bende ararim sanae benim kocamin telefonu dedim babamı aradim işte kardeşim o adamın numarasını istedi aradı açmadı ona şey yazmis benim kardeşim kocasinin telefonundan isterse cumhur b.arar sen kim oluyorsun karisiyorsun oda korkmuş esime demişki kapatın tamam konuyu neyse akşam esime soyledim bana dediki sen kadına küfür etmissin yok etmedim ara kadını dedim arkadaşım öyle söyledi amacı neydi acaba deyip konu kapandı ve bu akşam bize eşya gelecek bu adam bizim eve tasiyacak esyalari görmek istemiyorum onu bana o lafları nasıl söyler 

36 Cevaplar

+9 oy
(4,725 puan) tarafından

Lahmacundan sonrası aşırı karışık geldi bana. Kaç lira olmuş tanesi :D

(39 puan) tarafından
25 tl
(328 puan) tarafından
Ya Allah seni  :D
(10,357 puan) tarafından
Of ya buna ne güldüm :)
(1,271 puan) tarafından
Ahdjsjfjfjfj
(17,761 puan) tarafından
Jsjdjklbxsz hahahaha :D
-Reklam-
+2 oy
(1,572 puan) tarafından
Başlı başına saçmalık kusura bakma 
(39 puan) tarafından
Nesi sacma
(1,572 puan) tarafından
Eşinin arkadaşının sana hesap sorması, senin hesap vermen, eşime söyleme aradığımı demen, eşinden aradığını saklamaya çalışman.. eşine bu ne demeden araman…
(39 puan) tarafından
Çünkü konu kapanmış gerek yok acmaya
0 oy
(633 puan) tarafından
Sende bir değişiksin 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Anlamadim ki 
0 oy
(9,595 puan) tarafından
Yanlış anlamadım dimi kadını erkek adıyla kaydediyor?
(39 puan) tarafından
Evet oyuznden aradim
(9,595 puan) tarafından
Ee sorsaydın hesabını niye erkek dyie kaydetmiş hem adamı şpheye düşürüyolar bide üstüne bir ton laf eşinin arkadaşı sana öyle söylemeye hakkı yok asla benim eşim olsaydı gebertirdi onu benim karım olsaydın ne demek ya
tarafından
Bence de sorsaydin ya bide arkadaşına niye haddini bildirmedin ona ne
(415 puan) tarafından
Gozde&mina içimden geçeni yazmışsın benim eşim de öyle birsey duysa arkadaşından doğduğuna pişman eder valla. Üstüne arkadaşının gazına gelip fırça atıyor kadına şaka gibi
0 oy
tarafından
Bunca şeyin içinde tek şeye yorum yapacağım. Arkadaşı sana sen nasıl kadınsın, benim karım olsan boşardım dedi ya, eşin hala o adamla diyalog halinde mi yani? Sorun eşinde. Siz boşanacak bile olsanız elaleme laf etme hakkı vermezdi. 
(39 puan) tarafından
Mecbur çünkü patron gibi bisey bu esimin iş yerinde eşim diyor 2 ay dışını sık iş yok diyor
tarafından
Bence savunulacak bir yanı yok ama sen böyle kabul ediyorsan o zaman başkalarına bence laf etme, çünkü eşin bu yüzü vermiş.
0 oy
(328 puan) tarafından
Bir kere eşin kadını erkek ismiyle niye kaydetmiş onu ogrenmeliydin. Eşinin arkadsina kadın neden haber veriyor o seni arıyor ve sana hadsizce nasıl konuşuyor. Sonra kadının kocası arıyor. Eşinle arkadaşın bir halt mi etmiş ki arkadaşını aramış. Çok karışık be. O slak adama da iyi yapmış kardeşin. 
(9,595 puan) tarafından
Bencede bir halt dönüyor yoksa uzamazdı bu kadar hem arkadaşı benim de yuvamı yıkacaksın demiş ne alaka yani
(328 puan) tarafından
Var bir şeyler. Bence eşini iyice kurcalamali. O numara olayı için. Zaten kadının da kocasi da sanırım supheleniyo ki o da arıyor. Cidden karışık
0 oy
(13,700 puan) tarafından

Ben eşinin bir kadını erkek ismiyle kaydetmesine takılı kaldım bu 1.

İkincisi arayan adam malesef ki kadının kocası degl de kadının rica ettigi biriymiş hissine kapıldım :/
(10,357 puan) tarafından
Merveeee ben de öyle ama demiyim dedim resmen kadının gözünü korkutmuşlar
(13,700 puan) tarafından
Tabiki öyle mevzu kapansın diye
(7,947 puan) tarafından
Vallahi bende öyle düşündüm
0 oy
(10,357 puan) tarafından
Yani bi tuhaf geldi bana mevzu. Eşin niye erkek adıyla kaydetmiş mesela sormadın mı bunu
(39 puan) tarafından
Sordum adamı kaydettim dedi
(10,357 puan) tarafından
Kadın ama telefonun sahibi.  Bak burada bir iş var haberin olsun. Kadınla bir olup sen hesap sormadan üste çıkmışlar
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Senin agzin yok mu cevap veremiyor musun eşinin arkadaşına ve eşine. Erkek olarak kayitliydi resim gördüm aradım diceksin neden kendini ezikliyorsun kilimi aradığın kimseyi ilgilendirmez kendini ezdirme eşine de hesap sor neden erkek adıyla kayitliydi diye...
(39 puan) tarafından
Adam telefonda çok kötü bağırıyordu sesim cikmadi benim
(1,271 puan) tarafından
Sen daha bastiracaktin o kim ki ya eşimin hiçbir arkadaşı bana bagiramaz sen kimsin derim scarm ağzına
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim karım olsan seni boşardım cümlesi çok iğrenç kocan adam olsaydı ilk önce o ******** arkadaşını gebertirdi
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Beynim eror verdi :) 
0 oy
tarafından
Kadın niye erkek ismiyle kayıt edilirki
0 oy
(89 puan) tarafından
Dümdüz aramak yerine önce eşinle konuşmak belki daha iyi olabilirdi belki
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Eşinin arkadaşı ne alaka onu anlamadım sen kadını aradın onun kadınla bağlantısi ne ki o sana kızıyor 
(39 puan) tarafından
Işte onu bende anlamadim
0 oy
(678 puan) tarafından
Resmen suçlu eşin kadını erkek diye kaydeden kendisi resmen ortalığı karıştırmaya çalışmış arkadasi sana nasıl bunları söyler akşam geldiğinde bi güzel hallet ama bu konuyuda kapatma bilerek olayı çevirmeye çalışmışlar bence eşinle arkadasi 
(39 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı ne alaka işte onu anlamadim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Mesela önce eşine sorabilirdin. Baktin çelişiyo kafana yatmadi o numarayi ss alip sonradan araya bilirdin..
0 oy
(4,426 puan) tarafından
O kim kop.ek hayırdır ne hakla beni arayıp laf edebilir esin demiyor mu ona o zaman sen benim karımı ne arıyorsun diye adım attirmaz adım yedi belasını s.kr hoş ben ona bırakırmıyim hayır haddini çok ağır şekilde bildiririm hayırdır kumami gelecek mis beni boşatip
0 oy
(660 puan) tarafından
Kadınla adamın alakası ne onu ne ilgilendiriyor senin araman bence dikkatli ol
0 oy
tarafından
Birileri bi haltlar yemiş seni kurban secmisler gibime geldi

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 2,007 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.